İçeriğe Yönlendir

Birileri Basık Araçmı Dedi :P

Uğur Çınar

Recommended Posts

Uğur Çınar

Bi coilover taksalarmış ya bu kadar basık araba sürülmezki :shok::D

adamlar hazır kıta ufacık setten atlamak :D için alet edevat bagajda hazur :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Serkan Ünsalan

tam türkiye yolları için yapmışlar.bizim ülkede kaç km gidebilirdi acaba :D :D

Yorum bağlantısı
Şahin Topaloğlu

Nerde bir lada görsem nedense aklıma hemen hodjam geliyor..... :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Arabadan inişine hayran oldum ;) benim araçta 5cm basık inişim rahatladı :))

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Akan Belen

Kendine nasıl eziyet edilir görmüş olduk.Akıl işi olmadığı belli zaten :D Direk votka işi bu :p

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Fazla votka beyin hücrelerini öldürür derlerdi, kanıtlanmış oldu.

Başka hücrelerde ölür ya neyse :D

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş
Asıl basık araç burada.... Takıldığım diğer forumun aracı. Sistem Bursa'da yapıldı. Air ride süspansiyon diye geçiyor. Maliyet araca göre değişmekte olup bu araca 3500 tl ye takılmıştır. Yüksekliği istediğiniz gibi değiştirebiliyorsunuz.

a4ugy8aj_zps60ca8d78.jpg

mu7yju9y_zps490afe17.jpg,

ugunaba8_zpse1352d90.jpg

Mert peki yol tutuş ? Bu nedir ya

Kendine nasıl eziyet edilir görmüş olduk.Akıl işi olmadığı belli zaten :D Direk votka işi bu :p

Votka iyidir içtikçe rahatlatır sadece alışkanlık halind getirmek erkekler için sıkıntılı :))

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Votka iyidir içtikçe rahatlatır sadece alışkanlık halind getirmek erkekler için sıkıntılı :))

Air Ride olsa lafımız olmaz zaten.Süha can alıcı soruyu sormuş aslında.Yol tutuş ve mekanik olarak sıkıntısı varmı.Ama çok havalı bu sistem.

Bende severim :fiuw: Fazla içip modifiye yapmamak lazım sadece :D

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Alışkanlık durumunda basınç seviyesinde dalgalanma oluyor değilmi, anladım :D

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Çok bilgim yok ancak memnundu. Yüksekliğini istediği gibi ayarlayabiliyor. Sadece sokak araları hariç en basık halinden 2-3 cm yukarıda kullanıyor aracını.

Kimileri bunun peşinde kimileri bizim gibi gol tutuşu peşinde, üzülüyorum bu şekilde para harcayanlRa Allah kaza bela vermesin

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Kimileri bunun peşinde kimileri bizim gibi gol tutuşu peşinde, üzülüyorum bu şekilde para harcayanlRa Allah kaza bela vermesin

Bu sistemin normal spor yaya yada coil e göre artısı yada eksisi nedir acaba.Bu konuda net bir bilgi varmı ki

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Alışkanlık durumunda basınç seviyesinde dalgalanma oluyor değilmi, anladım :D

Aynen düşük basınçtan arıza lambası yakar ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Bu sistemin normal spor yaya yada coil e göre artısı yada eksisi nedir acaba.Bu konuda net bir bilgi varmı ki

Şöyle diyim, bunların yerine sarı koni takarım yoluma bakarım

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Sanırım bunlar zaten yol tutuştan daha çok show amaçlı.Koni yol tutuş için sanırım başı çekiyor zaten.Birde netten gördüğüm kadarıyla orjinal amortisörlere bişiler yapıyorlarmış :biggrin:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş
Sanırım bunlar zaten yol tutuştan daha çok show amaçlı.Koni yol tutuş için sanırım başı çekiyor zaten.Birde netten görd. 252;ğüm kadarıyla orjinal amortisörlere bişiler yapıyorlarmış :biggrin:

Bunlardan biri direksiyon hakimiyetinden kaynaklı bir sorun ile bana çarpar ise veririm mahkemeye. Bende var orjinal amortisörler üzerinde %80 sertleştirme mevcut

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...