İçeriğe Yönlendir

Aliexpress.Com Veya Alibaba.Com Sitesinden Alışveriş Yapan Var mı?

Aydın Akdeniz

Recommended Posts

Selçuk Özmen

aliexpress.te siparişi 2 dk sonra iptal ettim ama param hesabıma geçmedi. internette biryerde 5 dk sonra iptal ettim ama 1 ay 20 gün oldu hala param hesabıma geçmedi diyenler var doğrumu gerçekten o kadar uzun sürüyor mu?

Bankanızla da alakalı bir durum.. Benim başıma gelen olaylarda en geç 10 gün sonra iade yapıldı..

Teşekkürler Ayhan bey, öncelikle cevabınız için.

Kendi soruma kendim yanıt vereyim. Para iadesi 30 dk içinde oldu.. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Öner Kurukuz

Bugün 2 alışveriş daha yaptım.

Yalnız adamlar da işi öğrendi, eskisi gibi ucuz değil artık ürünler.

tanesi 50 kuruşa usb şarj kablosu almıştım artık o kablo 1.5 tl civarı.

4 tl ye saat almıştım artık 11 tl.

Yine de bir çok yerden uygun :)

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...

8 mayista kargoya verilen kargomdan hala haber yok. Post malezya ile gondrrilmis. Nasil ulasirim kargo bilgilerine? Ptt kargoda cikmiyor.

Kargo takip kodu : SYBMY07212241

Yorum bağlantısı
Furkan Kibar
(düzenlendi)

8 mayista kargoya verilen kargomdan hala haber yok. Post malezya ile gondrrilmis. Nasil ulasirim kargo bilgilerine? Ptt kargoda cikmiyor.

Kargo takip kodu : SYBMY07212241

Buyurun;

pPkJkm.png

2016-05-13 07:45 tarihinde Atatürk hava limanından giriş yapmış Türkiye'ye ama ne zaman gelir Bizim PTT'cilere kalmış :)

tarihinde Furkan Kibar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Furkan Kibar

Benim türkiyeye 10 günde gelipte, türkiye içinde evime 35 günde ulaşan paketim var :)

Bende daha fazla süreler var hiç demeyim karamsarlık etmeyeyim alıştım ben artık :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Arkadaşlar gönderi seçeneğinden air mail seçin ve fazladan 1-2 dolar verin. Kafanız rahat olsun.

13 haziran siparişin biri geldi. 2 si ptt şubeme girmek üzere. Diğer ikisi istanbulda. Bir haftaya gelir.

Yorum bağlantısı
Furkan Kibar

Arkadaşlar gönderi seçeneğinden air mail seçin ve fazladan 1-2 dolar verin. Kafanız rahat olsun.

13 haziran siparişin biri geldi. 2 si ptt şubeme girmek üzere. Diğer ikisi istanbulda. Bir haftaya gelir.

Satın alacağım ürüne göre takipli olması için + para verdiğim oluyor abicim bilgilendirme için sağol bazende alıyorum 3-5 dolara bişey gelirse geliyor gelmezse zaten parayıda bırakmıyorum takip edebildiğim kadarıyla
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Ben de aynı görüşteyim. Ama hızlı da geldiği için. Bazı parçalarda tercih ediyorum.

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

3 günde gümrüğe geldi, 5 gündür gümrükte, bugün akşam yurt içi merkezine gönderilmiş

Yorum bağlantısı
Furkan Kibar

En hızlı gelen ürünüm takıpsiz oldu ve 8 günde geldi ınanamadım ama bilmiyorum abi çinde iş ortağı olan varsa versin bize puf noktalarını takipsiz kargolarında hızlı olanı var ama hangisi takip numarası hepsinde farklı o kafar alışveriş yaptım hala çözemedim

Yorum bağlantısı
Mustafa Boz

Aliexpres ten 4 farklı saticidan aynı anda alış veriş yapacam hepsi farklı zamanlarda mi gelir aynı zamanda mi birde kargonun takıpli yada rakipsiz olması bizim elimizde mi

Yorum bağlantısı
Furkan Kibar

Aliexpres ten 4 farklı saticidan aynı anda alış veriş yapacam hepsi farklı zamanlarda mi gelir aynı zamanda mi birde kargonun takıpli yada rakipsiz olması bizim elimizde mi

Almadan Önce ekran görüntüsü atarsanız yardımcı olurum kargonun takip edilmesi yada edilmemesi için ama ayrı günlerde gelir kargo firmasına göre değişebilir
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

3 günde gümrüğe geldi, 5 gündür gümrükte, bugün akşam yurt içi merkezine gönderilmiş

Bayram sonrasına kaldı, kızdığın zamanda kızdı oluyoruz
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Boz

Bu ürünü almak istiyorum takıpli kargo nasıl yapabilirim

4cce89a7b22b9e2535b8e0e30fe47d9f.jpg

Sadece bu ürün için sormuyorum farklı 2 saticidan daha ürün alacam yoksa bunun miktarı az önemli degil

Yorum bağlantısı
Furkan Kibar

Bu ürünü almak istiyorum takıpli kargo nasıl yapabilirim

4cce89a7b22b9e2535b8e0e30fe47d9f.jpg

Sadece bu ürün için sormuyorum farklı 2 saticidan daha ürün alacam yoksa bunun miktarı az önemli degil

0ed92d0bc5ad930945f036ccd7ca12eb.jpg

Kargoyu kayıtlı göndermesini isteyin satıcıdan ücret istersede bunu seçeceksiniz

Yorum bağlantısı
Mustafa Boz

Anladım teşekkürler bir de 1 saticidan farklı 2 ürün almak istiyorum ikisi içinde mi takip ücreti ödemem gerekiyor

Yorum bağlantısı
Furkan Kibar

Anladım teşekkürler bir de 1 saticidan farklı 2 ürün almak istiyorum ikisi içinde mi takip ücreti ödemem gerekiyor

Hepsini beraber aynı anda satın alırsanız sorun olmaz aynı satıcıdan farklı ürün alsanızda tek ödeme çıkar
Yorum bağlantısı
Mustafa Boz

Hepsini beraber aynı anda satın alırsanız sorun olmaz aynı satıcıdan farklı ürün alsanızda tek ödeme çıkar

Teşekkür ederim
Yorum bağlantısı
İbrahim Can

Buyurun;

pPkJkm.png

2016-05-13 07:45 tarihinde Atatürk hava limanından giriş yapmış Türkiye'ye ama ne zaman gelir Bizim PTT'cilere kalmış :)

Sorgulama yaptığınız yerin linki var mı acaba ?
Yorum bağlantısı
Mustafa Boz

Rica ederim

Bir sorunum var suan yanlış renk seçiminden dolayı siparisi iptal ettim ödeme yapmıştım suan odedigim ücret iade mi edilecek yoksa ben onla yeni bir alışveriş yapabilirmiyim para suan nerde bilmiyorum
Yorum bağlantısı
Furkan Kibar

Bir sorunum var suan yanlış renk seçiminden dolayı siparisi iptal ettim ödeme yapmıştım suan odedigim ücret iade mi edilecek yoksa ben onla yeni bir alışveriş yapabilirmiyim para suan nerde bilmiyorum

Keşke iptal etmek yerine satıcıya mesaj yazsaydınız ücret hesaba iade olcak ama süreç uzun sürebilir önce satıcı iptale onay verecek sonra bankayı takip etceksiniz
Yorum bağlantısı
Mustafa Boz

Keşke iptal etmek yerine satıcıya mesaj yazsaydınız ücret hesaba iade olcak ama süreç uzun sürebilir önce satıcı iptale onay verecek sonra bankayı takip etceksiniz

Satıcı iptale onay vermez ise gönderim yapacak mi
Yorum bağlantısı
Furkan Kibar

Satıcı iptale onay vermez ise gönderim yapacak mi

İptale onay verir vermemesine rastlamadım hiç ama mesaj atın yanlışlıkla iptal ettim bu rengi göder diyin o zaman gönderir
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...