İçeriğe Yönlendir

Yan Sinyalleri Sabitleme

Yigit Özdal

Recommended Posts

Yigit Özdal

Bugun akşam yan sinyalleri sabitlemeyi düşünuyorum kablolarım hazır fakat korkum polis ile sıkıntıya düşmek sorun oluyor mu yada diger suruculerin dikkatinin bozulması yapmalımıyım sızce ?

Yorum bağlantısı
Erdem Dertsiz

forumdaki amerikan park modülü monte eden arkadaşların konularına baktınız mı?

Yorum bağlantısı
Murat Şahiner

Bugun akşam yan sinyalleri sabitlemeyi düşünuyorum kablolarım hazır fakat korkum polis ile sıkıntıya düşmek sorun oluyor mu yada diger suruculerin dikkatinin bozulması yapmalımıyım sızce ?

Benim fiesta sabit ve daha da bi sıkıntısını yaşamadım hiç bişi olmuyor yaptırın bence

Yorum bağlantısı
Yigit Özdal

Benim fiesta sabit ve daha da bi sıkıntısını yaşamadım hiç bişi olmuyor yaptırın bence

birazdan başlicam yapıma ıyı olur inşallah :)

forumdaki amerikan park modülü monte eden arkadaşların konularına baktınız mı?

evet baktım
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Yiğit bey,

Forumda Türkçe'mize çok dikkat ediyoruz. Lütfen daha düzgün ve imla kurallarına uygun yazınız.

Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Tarık Küçükateş

Yiğit bey,

Forumda Türkçe'mize çok dikkat ediyoruz. Lütfen daha düzgün ve imla kurallarına uygun yazınız.

Teşekkürler.

yiğit bey siz neden bu kadar taktınız noktaya virgüle hepimiz okumuş adam değiliz

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

yiğit bey siz neden bu kadar taktınız noktaya virgüle hepimiz okumuş adam değiliz

Yanlış oldu, Sani ben :)

Nokta ile virgülü kullanmak için okumaya gerek yok. Nefesinizin bittiği yere virgül, cümlenizin bittiği yere nokta koymaktır olay. Bilmemek değil, öğrenmemek ayıptır derler.

Ayrıca forum kuralıdır.

http://www.otoclubturkiye.com/forum/topic/186400-forum-kurallari/page__view__findpost__p__1285695

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Aydın

Bende yapmak istiyorum.Arabayı yeni aldığım için pek bilgi sahibi değilim.Nasıl yapacağımızı anlatabilir misinz?

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Dikkat ederim bundan sonra. Sinyalleri sabitledim.Zor oldu ilk defa arabama kendi elimle birşeyler yapmaya çaliştim,başarılı olmuştur inşallah.

http://img14.imagesh...81/imagewkt.jpg

Anlayışınız için teşekkür ederim.

Gündüz foto'larını görebilirsek, daha net olur sanıyorum ki. Ellerinize sağlık.

Yorum bağlantısı
Yigit Özdal

Anlayışınız için teşekkür ederim.

Gündüz foto'larını görebilirsek, daha net olur sanıyorum ki. Ellerinize sağlık.

Gece daha net olur diye düşündüm.
Yorum bağlantısı
Yigit Özdal

Işık net ama araba net değil. Bu sebeple demiştim :)

Yarın tekrar koyarım resim :)
Yorum bağlantısı
Haluk Gümüş

Dikkat ederim bundan sonra. Sinyalleri sabitledim.Zor oldu ilk defa arabama kendi elimle birşeyler yapmaya çaliştim,başarılı olmuştur inşallah.

http://img14.imagesh...81/imagewkt.jpg

Merhaba,

Kucuk bir tavsiye vermek istiyorum, eger sinyalleriniz turuncu ise beyaz yapabilir ve icindeki ampulu de beyaz led yapabilirsiniz. Bu sekilde surekli yanacagi icin isinma sorunu olabilir ve duy kismini eritebilir, ben sirf bu yuzden led olarak degistirdim ve su anda boyle daha guzel gorunuyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Merhaba,

Kucuk bir tavsiye vermek istiyorum, eger sinyalleriniz turuncu ise beyaz yapabilir ve icindeki ampulu de beyaz led yapabilirsiniz. Bu sekilde surekli yanacagi icin isinma sorunu olabilir ve duy kismini eritebilir, ben sirf bu yuzden led olarak degistirdim ve su anda boyle daha guzel gorunuyor.

Beyaz hali ile muayenede problem olabilir. Sarı w5w led bakılmalı.

Yorum bağlantısı
Haluk Gümüş

Beyaz hali ile muayenede problem olabilir. Sarı w5w led bakılmalı.

Evet problem oluyor, hafif kusur olmasina ragmen muayeneye gitmeden once ledleri cikarip turuncu ampullerle degistiriyorum ama bu modifiyeli haliyle de muayeneden gecmiyor. On, arka sinyaller ile camurluk sinyali ayni anda yanip sonmesi gerekiyormus kisacasi muayene oncesi herseyi eskisi gibi yapmak gerekiyor.

Yorum bağlantısı
Yigit Özdal

Merhaba,

bugun bende onu düşündüm ısınma konusunda haklısınız led almayı düşünüyorum ama beyaz sinyal kapağını bulmak zor iş aradım yapmadan önce bulamadım
Yorum bağlantısı
Haluk Gümüş

Herhangi bir Ford yedek parca saticisinda bulabileceginizi dusunuyorum, ben yanilmiyorsam ciftini gittigidiyor sitesinden 20 liraya almistim. Gece ufak gezinmelerde sorun olacagini sanmiyorum ama uzun seyahat yapildiginda isinma buyuk sorun olabilir. Belirttigim gibi ben led yaptim isinma sorunu kalmadi.

Yorum bağlantısı
Yigit Özdal

Herhangi bir Ford yedek parca saticisinda bulabileceginizi dusunuyorum, ben yanilmiyorsam ciftini gittigidiyor sitesinden 20 liraya almistim. Gece ufak gezinmelerde sorun olacagini sanmiyorum ama uzun seyahat yapildiginda isinma buyuk sorun olabilir. Belirttigim gibi ben led yaptim isinma sorunu kalmadi.

Sanayiye gittiğimde araştırırım.Teşekkürler
Yorum bağlantısı
  • 5 ay sonra...
Murat Ayhan

bir soruda benden; yan sinyalleri sabitlediğimizde göstergede herhangi bir sıkıntı yaratırmı?

Yorum bağlantısı
Yigit Özdal

bir soruda benden; yan sinyalleri sabitlediğimizde göstergede herhangi bir sıkıntı yaratırmı?

hayır hıc bır sıkıntısı yok normal işlevine devam edıyor
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...