İçeriğe Yönlendir

Kapılardan Gelen Rüzgar Sesi...

Aykut Zeren

Recommended Posts

Aykut Zeren

Araç malum 98 model ve kapı lastikleri yalıtım görevini pek yapmıyor. Bugün nalburdan 8 mm kalınlığında şeffaf hortum aldım ve kapı içi lastiklerinin (doğru yerimi tarif ettim bilmiyorum) içinden geçirdim. Hissedilir derecede faydası oldu tavsiye ederim. Bulabilirsem daha ince hortumla arka açılır cama da ayn yöntemi uygulayacağım. Birde şu çelik kapılara yapıştırılan lastiklerden buldum mu on numara beş yıldız olur diye düşünüyorum.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
İhsan Cingil

Bende yapacağım ama inanır mısınız üşengeçlikten yapamıyorum :) Güle güle kullanın keşke yaparken fotoğraf çekseydınız hem benim gibiler öğrenir ve yapardı :)

Yorum bağlantısı
Aykut Zeren

Hazırlıksız olduğu için fotoğraf çekmek aklıma gelmedi. Oto sanayide lastikleri değiştirmeye 290 tl fiyat verince insanlar bir ana gaza gelip işe koyuldum..

Yorum bağlantısı
Volkan Emrah Kirpik

kapı içi fitillerinin ortasında boşluk mu var ben mi göremedim acaba fotoğraflamanız mümkün müdür?

Yorum bağlantısı
Aykut Zeren

kapı içi fitillerinin ortasında boşluk mu var ben mi göremedim acaba fotoğraflamanız mümkün müdür?

Evet kapı içi fitillerin yani lastiklerim içi boş. Uygun yerlerinden keserek biraz yağ yardımı ile içinden hortum geçirdim. Fotoğraflarını yarın yüklemeye çalışacağım.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...