İçeriğe Yönlendir

Kapı Filiti Içine Şeffaf Terazi Hortumu Geçirme

Hasan Armagan

Recommended Posts

Mustafa Yenigün

Yapmanız gereken Turtlewax F21 le her ay silmek, 4-5 ayda birde Sonax Gummi spreyle silmek, aynı zamandanda bu Sonax spreyi silecek lastiklerinede 2-3 ayda bir sürerseniz lastikler 4-5 sene dayancaktır :)

Ali Bey, bu sözleriniz nasıl bir kitleye yayıldı bilmiyorum ama 5 dakika önce Hepsiburada'da sepete eklediğim Sonax Gummi sprey, 5 dakika sonra sepeti onaylamak istediğimde "stoklarımızda kalmadığı için sepetinizden kaldırıyoruz" uyarısı verdi :)

Açıklamanızla stokları tükettirdiniz :bravo:

http://www.hepsiburada.com/liste/sonax-gummi-plastik-yenileyici-340200-300ml/productDetails.aspx?productId=otson340200&categoryId=20035742&SKU=OTSON340200&navq=fh_sort_by%3d-_match_rate%252c-item_sale_count_pl%26fh_secondid%3dotson340200%26fh_lister_pos%3d0%26fh_location%3d%252f%252fcatalog01%252ftr_TR%252f%2524s%253dsonax%255cu0020gummi%26fh_refview%3dsearch

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Fatih Taktak

Eski aracıma (megane 2) yapmıştım. eczanelerde olan serum hortumuna benzer sarı yumuşak bişeydi. fitilleri sökmeden 3-4 yerden kesik atarak parça parça uygulamıştım. Kapıların kapanması daha tok olmuştu. yüksek hızda kapı kenarlarından içeri giren hava uğultusunu da baya azaltmıştı.

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Onur Doğan

Merhabalar bende fitillerimi sicak silikonun soguk haliyle bulunan cubuklariyla zeytinyagi araciligiyla fitillere yerlestirdim gayet basarili oldu tavsiye ederim. Daha oncesinde kablo ile gerceklestirmistim fakat kablo sert geldi ve biraz zedelenmeler olmustu. Suanki silikon cok hafif yumusakligiyla darbeyi emiyor.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...