İçeriğe Yönlendir

19 Mayıs Gençlik Ve Spor Bayramı Kutlu Olsun

Serhan Gürbüzol

Recommended Posts

Serhan Gürbüzol

Ulu önder Atatürk'ümüzün Dünya'da bir benzeri daha olmayan ince düşüncelerinden yola çıkarak, hem güvenip hem de sonsuz inandığı Türk gençliğine hediye etmiş olduğu bu naçizane bayramımız kutlu olsun.

Aynı zamanda Dünyalar tatlısı ve hayat arkadaşım, çok sevgili eşimle evliliğimizinde 18'nci yıldönümü kutlu olsun diyerek bu özel günde ki çifte mutluluğumu siz değerli dostlarımla paylaşmak istedim. Rabbim kimsenin mutluluğunu bozmasın, Allah'a emanet olun sevgiyle kalın..........

• Beğen 8
Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Dostum; öncelikle bayramımız tüm Türk halkına Kutlu olsun. Ayrıca bu güzel ve özel gününüzü canı gönülden kutlar ömür boyu mutluluklar dileriz. Yengeme selamlar, saygılar. Toprak ağanın da yanaklarını benim için sıkıver. :yes:

Teşekkür ediyorum dostum, Rabbim herkese ömür boyu mutluluklar nasip etsin inşallah, Toprak aşağıda gelsin ok :D

ömür boyu mutluluklar :flowers:

Teşekkür ediyorum Mehmet hocam, sağolun :)

Yorum bağlantısı
Karani Gülistan

19 mayıs bayramımız kutlu olsun,cenab-ı hak eşinizle birbirinize ve tüm insanlığa olan sevginizi daim kılsın,ağzınızın tadı bozulmasın.

Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

19 mayıs bayramımız kutlu olsun,cenab-ı hak eşinizle birbirinize ve tüm insanlığa olan sevginizi daim kılsın,ağzınızın tadı bozulmasın.

Güzel dilekleriniz için çok teşekkür ederim Karani bey :)

Yorum bağlantısı
Sadık Doğan

Türkiye’de genç olmanın sorumluluğunu omuzlarında taşıyan tüm genç kardeşlerimin 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı'nı kutluyor, ulu önder Mustafa Kemal Atatürk'ü saygıyla anıyorum...

Yorum bağlantısı

Atatürk her zaman Türk gençliğine güvenmiş ve en değer verdiği eserini de yani Türkiye Cumhuriyeti'ni de gençlere emanet etmişti. Vefatından çok kısa bir süre önce 1938 yılında kurtuluş savaşımızın başlangıç günü olan 19 Mayıs ile özdeşleştirerek gençlere bayram olarak armağan edilmesini istemişti. İleri görüşlü büyük önderin "gençlik ve spor bayramı" 1981'de "Atatürk'ü anma gençlikve spor bayramı" olarak kutlanmaya başladı. Kavramlar anlamını yitirmiş gibi gözükse de; O'nun Çok değer verdiği Türk gençliğinin kalbindeki ATA sevgisi de karşılık olarak hiç azalmadı. O sevgiye mazhar olan gençlerin önderine olan sorumlulukları daha da arttı. İşte aslında böylesine büyük bir günün coşkusunun içimizde hep varolması dileğiyle herkese ve özellikle Türk Gençliğinin bayramı kutlu olsun.

Serhan Bey, sizlere de bir ömür boyu mutluluklar.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı

Serhan bey,

Gunün anlam ve önemine binaen, 19 Mayıs bayramımız kutlu olsun.

İkinci anlamı ise, ALLAH daha daha mutlu huzurlu seneler nasip etsin. Yengeme selamlar.

Sevgilerimle :)

Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Atatürk her zaman Türk gençliğine güvenmiş ve en değer verdiği eserini de yani Türkiye Cumhuriyeti'ni de gençlere emanet etmişti. Vefatından çok kısa bir süre önce 1938 yılında kurtuluş savaşımızın başlangıç günü olan 19 Mayıs ile özdeşleştirerek gençlere bayram olarak armağan edilmesini istemişti. İleri görüşlü büyük önderin "gençlik ve spor bayramı" 1981'de "Atatürk'ü anma gençlikve spor bayramı" olarak kutlanmaya başladı. Kavramlar anlamını yitirmiş gibi gözükse de; O'nun Çok değer verdiği Türk gençliğinin kalbindeki ATA sevgisi de karşılık olarak hiç azalmadı. O sevgiye mazhar olan gençlerin önderine olan sorumlulukları daha da arttı. İşte aslında böylesine büyük bir günün coşkusunun içimizde hep varolması dileğiyle herkese ve özellikle Türk Gençliğinin bayramı kutlu olsun.

Serhan Bey, sizlere de bir ömür boyu mutluluklar.

Saygılarımla.

Güzel düşünceleriniz ve iyi dilekleriniz için teşekkür ediyorum Evren bey :bravo:

Serhan bey,

Gunün anlam ve önemine binaen, 19 Mayıs bayramımız kutlu olsun.

İkinci anlamı ise, ALLAH daha daha mutlu huzurlu seneler nasip etsin. Yengeme selamlar.

Sevgilerimle :)

Teşekkür ediyorum Tolgahan bey, güzellikleri Rabbim hepimize nasip eylesin inşallah :good1:

Yorum bağlantısı
  • 11 ay sonra...
Kadir Türkeli

19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA,

GENÇLİK VE SPOR BAYRAMIMIZ

KUTLU OLSUN !

Gönderilen Resim

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Doğu Kemik

Tüm forum üyelerinin 19 mayıs Atatürk' ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlu olsun. Ulus olarak nice bayramlara...

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ali Eren

Soma faciasından dolayı içimiz buruk da olsa tüm ülkemizin bayramı kutlu olsun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Bayramlar ortak degerlerimizdir. Soma'da nasil hep beraber yas tutup uzuntuleri hafifletmeye calistiysak, 19 Mayista'da bayram sevincini hepberaber yasayip mutlulugumuzu arttiracagiz.

Türkiye Cumhuriyeti'nin kuruluşu zaferlerle süslüdür ama asil başarı, bu zaferler er meydanindan kazanilmadan, inancinin kalplerde taşınması ve ozgurluk meşalesinin tum imkansizliklara ragmen 19 Mayis'ta Samsun'dan yakilmasidir.

Sevgili Ata'mız 19 Mayıs'ı öylesine önemsemiştir ki; doğum gününü soranlara bugünü işaret etmiştir ve en değerli eserini emanet ettiği gençlere kendi isteğiyle ölümünden çok kısa süre önce bayram olarak armağan etmiştir.

Acılar bizi kavursa da, özgürlük yolunda atılan ilk adim 19 Mayıs Büyük Türk Milleti'ne kutlu olsun, Yüce Allah vatan yolunda gozunu kirpmayan Şehitlerimize ve hayatta olmayan gazilerimize cennetlerini nasip ederken, yasayan gazilerimize hayirli ve sağlikli ömürler ihsan eylesin.

Kahraman ve ileri goruslu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'e ve O'nun yönetimindeki kahraman Turk Ordusu'na şukranlarimizi bir kez daha sunuyoruz. Ne Mutlu Türk'üm Diyene!

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Alper Keskin

Bayramımız kutlu olsun.Allah bu ülkeye sonsuza kadar bayram sevinçleri yaşatmayı nasip etsin...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sabri Güngör

Büyük Türk Halkının 19 Mayıs Atatürk'ü Anma ve Gençlik Spor Bayramı Kutlu olsun, ne mutlu Türküm diyene

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Evren Hocam öyle güzel yazmış ki. Yazacak hic bir şey bulamadim. 19 Mayisin bayram olmasi değil nasıl bayram olduğu bilinmeli. O zaman çok daha değerli oluyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Hüzünlü ve buruk girdiğimiz 19 Mayıs kutlu olsun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serhat Böcek

19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'mız kutlu olsun.Vatan ve millet uğruna büyük fedakarlıklar göstererek bizlere bağımsız ve özgür bir ülke bırakan başta ulu önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü bütün şehitlerimizi ve ebediyete intikal etmiş gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyorum.

Ne yazık ki geçtiğimiz hafta Soma'da yaşanan felaket sonrası yüzlerce kardeşimiz şehit oldu.Bu sene 19 Mayıs acı ve göz yaşıyla geçiyor.İnşallah yaşanan bu olaydan ders çıkartılır ve gerekli önlemler alınır.Bu vesileyle maden şehitlerimizi de rahmetle anıyorum,mekanları cennet olsun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Ata'mızı bir gün anmıyoruz, içerisinde bulunduğumuz günler doğrultusunda her gün anıyoruz.Bir Fatiha okumak bugün yapılacak en anlamlı şey. 2. Atatürk'ü beklediğimiz şu günlerde Allah Türk Milletinin önünü açık eylesin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 11 ay sonra...
(düzenlendi)

l7ddEl.jpg

19 Mayıs Atatürk'ü Anma,Gençlik ve Spor Bayramı'mız kutlu olsun! Bu günleri bizlere armağan eden Ulu Önder Atatürk'ü saygı ile anıyoruz!

Not: Güncel konu olması açısından yenisini açtım, bir sonraki gün birleştirilimesini rica ederim :)

tarihinde Ozan Altundal tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sertaç Karginer

"Ey yükselen yeni nesil, gelecek sizindir. Cumhuriyeti biz kurduk; onu yükseltecek ve sürdürecek sizsiniz..."

Atatürk

19 Mayıs 1919 Türkiye'yi aydınlatan güneşin ışığını yansıtıyor.Tüm gençlerin ve yüreği genç kalanların 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramını kutlarım... :flowers:

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Özgen Acar

''Türkler o kadar şanslı bir millettir ki dünyanın en büyük lideri ATATÜRK'e sahiptirler...''
Albert Einstein.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...