İçeriğe Yönlendir

Aracıma Hangi Jant Sizce?

Volkan Sözen

Recommended Posts

Volkan Sözen

aranıza yeni katılıyorum.. merhaba arkadaşlar..

1 ay önce 2011 model ford focus hb aldım ...

aracıma jant lastik araştırdım izmir 3 . sanayide uygun jantlar buldum .

16 inc 4 adet jant beyendim fakat iki model arasında karar veremiyorum .. üstadlardan hangisinin daha güzel duracagına nazaran yardım istiyorum

jant resimlerini ve araç resimlerini paylaşıyorum ..

n77dm.jpg

n77fd.jpg

n77fx.jpg

n77g9.jpg

n77gy.jpg

şimdiden teşekkür ediyorum

Yorum bağlantısı
Volkan Sözen
(düzenlendi)

Konunuzu taşıdım.

teşekkürler :)

tarihinde Volkan Sözen tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Serdar Göktaş

bence mevcut jantlarınız çok güzel. boyutunu değiştirmediğiniz sürece bence üzerindekiler.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı

titanyum orjinal jantları çok güzel.Eğer değiştirecekseniz illa ortadaki siyah güzel ama onda da ebat değiştirmeyecekseniz gerek yok bence.karar sizin tabi

Yorum bağlantısı
Mustafa Okaygil

Eğer jantları satacaksanız hemen alabilirim.Tabi fiyatta anlaşırsak :)

Yorum bağlantısı
Ayhan Sırtıkara
(düzenlendi)
Jant ebatını büyütmeyecekseniz bence gereksiz 16 almak..:)

ha.18 derseniz on numara jantlar var.

Katlıyorum; oem jantları verip bunları almak mantıklı değil, gri olanın 17-18'' tercih edilebilir.

Çoktan seçmeli bijonu üste para verseler aracımda görmek istemem :)

tarihinde Ayhan Sırtıkara tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Volkan Sözen

arkadaşlar cevaplarınız ve yorumlarınız için çok teşekkür ederim .. değiştirmeyi düşünyordum ama aklımda hep bir soru işareti vardı çünkü orjinalleride güzel aslında ilk jant değişikliği fikri 17" jant düşüncesiyle başlayıp 16" le devam etti .. 17" jantı pek tavsiywe etmiyorlar o yüzden jant koınusunda orjinalini değiştirmemeye karar verdim olanla yetincez artık tekrar sağolun. birde arkadaşlar araca sticker arma tarzı bişeyler yapıştırmak istiyorum sitemizin stickerlere varmı acaba yada böyle bi konumu acmam gerekli biraz araştırayım şimdi formu teşekkürler tekrar

Yorum bağlantısı

Jant ebatını büyütmeyecekseniz bence gereksiz 16 almak.. :)

ha.18 derseniz on numara jantlar var.

+26

Ebat büyümektdikten sonra, jant değiştirmek şahsi fikrim gereksiz en iyisi oem ekipmandır. ;)

Yorum bağlantısı
Volkan Sözen

+26

Ebat büyümektdikten sonra, jant değiştirmek şahsi fikrim gereksiz en iyisi oem ekipmandır. ;)

işin acemisiyiz daha :blush:

Yorum bağlantısı
Volkan Sözen

ama yukardaki gri jantta hoşuma gitmiyor değil hani :) gereksiz gibi olabilir işte ama bide aracın üstünde nasıl durascak onu görmek var..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...