İçeriğe Yönlendir

19 Mayıs 2013 "İstanbul Park Pist Günleri"Nden Kareler

Aykan Samet Uzun

Recommended Posts

Aykan Samet Uzun

Samet fotoğraflar gayet güzel.

Objektifin neydi birde hangi ayarda çekiyordun ?

Teşekkür ettim :)

Canon 550D Lens 55-250.TV modunda çekiyorum pan yapıyorum...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Senin projeden kastın ne bilmiyorum abi. Lakin benimki 2.0 vtec supercharged mini idi. Onunda kaç kg olduğunu bilmiyorum. Arabayı almadan honda motoru ve supercharger ı aldık. Oğlan çocuğu arabayı satmaktan vazgeçti ve olan bize oldu motor elimizde patladı :s

K20A mı motor ? Komple CRV'ye takayım ?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

pist için ideal arabayı arıyorum, pert fiesta S bulmalı :f1: sonrası kolay

• Beğen 2
Yorum bağlantısı

bir dahakine tüm koltukları ve stepneyi sökeceğim. Focusun tek dezavantajı ağırlık ;) 235/45/17 Bridgestone-Adrenalin RE002 lastikler ile virajların tamamen hakkını vediğimi düşünüyorum ;)

halildeki kaliperler olsaydı dedin mi abi hiç :biggrin:

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

izlediğim video daki ölçümümde pist üzerindeki 2. turum 3.08dk idi. İlerleyen zamanlarda bu turu 3.00dk yapmışımdır

fırsat kaçmış, ilk 30 listesine girermişsin :kafa:http://www.intercitypark.com/pist-dereceleri/ sti lar, tdi udm ler şaşırttı beni, demek ki virajı gören, fena kopuyor , yolda duramıyor

http://www.intercitypark.com/pist-dereceleri/

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Birdahakine bizde gidelim diyecektim ki katılan araçları görünce vazgeçtim.Güldürmeyelim kendimize milleti :D :D

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Birdahakine bizde gidelim diyecektim ki katılan araçları görünce vazgeçtim.Güldürmeyelim kendimize milleti :D :D

otomatik benzinli focus vardı, tribünler bunu alkışlıyordu, Sw 407 de dahil

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Akan Belen

Hah otomatik benzinli focusa alkış geliyorsa bize imza kuyruğuna girmeleri lazım.:D

Emmi gelmezse gelmem :p

Yorum bağlantısı
Samet Daş

K20A mı motor ? Komple CRV'ye takayım ?

Aynen abi Yurt dışından motora ve miniye özel demirleri sipariş etmiştik http://www.minimania.com bu siteden. onları da iade ettik. Supercharger aldığımızın yarısına gitti. Motoru da araba olmayınca elden 1.5-2 bin aşağısına çıkardık. Hayallerim yıkıldı.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Getz ilk otuzda vallahi bravo

nasıl bi getz idi acaba? görmedim ben.

Yorum bağlantısı
Samet Daş

Aldıklarımızı bir hışımla elden çıkardıktan sonra Antalya'dan http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-klasik-araclar-klasik-otomobiller-austin-mini-cooper-112955685/detay Bu arabanın ilk sahibi 10bin liraya koydu bunu sahibinden'e. Bahtsız bedevi çölde kutup ayısı ile evcilik oynarmış misali olduk sinirden bunu almadık. Zaten herşey elimizden gitmişti çoktan.

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

abi zaten dizelse 110 luğuysa :D yazılım artı hafifletme :D ne sonuçlar çıkar:D kim bilir ben niyetlendim de olmadı

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Aldıklarımızı bir hışımla elden çıkardıktan sonra Antalya'dan http://www.sahibinde...112955685/detay Bu arabanın ilk sahibi 10bin liraya koydu bunu sahibinden'e. Bahtsız bedevi çölde kutup ayısı ile evcilik oynarmış misali olduk sinirden bunu almadık. Zaten herşey elimizden gitmişti çoktan.

Samet, gözükme gözüme

abi zaten dizelse 110 luğuysa :D yazılım artı hafifletme :D ne sonuçlar çıkar:D kim bilir ben niyetlendim de olmadı

Cupra çıtır çıtır yer gets i bir iş var bu iste

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Porsche Spin atarken :)

Porsche_zpsaad891b3.gif

Pistin en buyuk kazasi bu olabilirdi. Fume Porsche'nin surucusu cok kivrak cikti attatti.

porsche2_zps7d5f828a.gif

Cupra'nin Subaru Wrx Sti ile sinavi :)

cupra_zps65f8531c.gif

Yine Cupra.

cupra2_zpse368ea57.gif

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

O sti egzodan alevlerle geliyordu, nasılsa zıplar dedik, sonrasında gaza yükelnince yanımızdan ayrılamadı, düzlük sonundaki viraja yan yana girmeyelim dedim ve gaz kestik, şaşırtıcı ama gidemedi bir yere :s

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Yoldan cikanlar :)

DSC00093_zps65dedc82.jpg

DSC00130_zpsa74feaaf.jpg

DSC00143_zpsd0b28419.jpg

DSC00184_zps06c1d6f9.jpg

DSC00245_zps9d84e924.jpg

DSC00323_zps611f91d3.jpg

O sti egzodan alevlerle geliyordu, nasılsa zıplar dedik, sonrasında gaza yükelnince yanımızdan ayrılamadı, düzlük sonundaki viraja yan yana girmeyelim dedim ve gaz kestik, şaşırtıcı ama gidemedi bir yere :s

Evet duzluk sonuna kadar kafa kafaya gittiniz cok heyecanla izledik ama sen daha once gaz kestin :)

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Abi Timetrail zamanı almış ekstra ücret vererek..

Almayanlar ın zamanları yok çağlar Abi gibi..

Yokssa otomatik benzinli Getz'in ne işi var ilk 30'da :)

iPhone ile Tapatalk 2 kullanılarak gönderildi

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Emmi gelmezse gelmem :p

Ben gelirsem AS 220 ile gelirim... otomatik mondeo da bir yere kadar. :D

Yorum bağlantısı
Halis Parlak

2 Haziranda sınava gireceğim için gelemem ama ondan sonrakinde ben de bi tur atayım diyorum. :fiuw:Tabiki yazılım olmadan. ;)

İlk otuza girmek büyük başarı sürelere bakılırsa :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman
izlediğim video daki ölçümümde pist üzerindeki 2. turum 3.08dk idi. İlerleyen zamanlarda bu turu 3.00dk yapmışımdır

Hesapladım Bro..

3.08dk.=188sn.

5338m/188= 28m/sn

60dk.= 3600sn.

3600x28= 100.8km/h Ortalama Hız'ın var Bro..

Tebrikler :)

iPhone ile Tapatalk 2 kullanılarak gönderildi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

otomatik benzinli focus vardı, tribünler bunu alkışlıyordu, Sw 407 de dahil

he bir dahakine bende girip bir tur atsam mı acep

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...