İçeriğe Yönlendir

Yeni Akıllı Telefonum

Cihan Beliceli

Recommended Posts

Cihan Beliceli

Evet arkadaşlar yaklaşık 1 saat önce evet saat 12 olmadan internetten ilk akıllı telefonumu aldım. 3 gün içinde teslimatı olacakmış. Evet model,renk ve hafızasına ilk bilene 1 kutu mesir macunu benden tahminleri alalım bakalım.

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Haydaaaa gene mi yaa :shok:

Abi ben istemiyorum mesir macunu, ihtiyacımda yok zaten :D

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Hayırlı olsun :)

İlteber, macun iyidiiiiir. İhtiyaç olmasa da alınır. Arabana yazılım yaptırmıyor musun, aynı mantık işte :D

Tahminli konular sıkıcı... Dünde pantalon aldım kendime, tahmin edin bakalım :)

• Beğen 9
Yorum bağlantısı
Cihan Beliceli

Hep araba tahminlerimi olacak birazda farklı olsun dedim.Bu sıcaklarda mesir macunu insana neler yaptırır tahmin bile edemiyorum :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cihan Beliceli

İlteber, macun iyidiiiiir. İhtiyaç olmasa da alınır. Arabana yazılım yaptırmıyor musun, aynı mantık işte :D

Teşekkürler Sani

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Vallahi daha yazılım yaptırmadım ben, ihtiyaç duyduğumda yaptırıyorum onuda :D

Kot mu, Kumaş mı ?

Hep araba tahminlerimi olacak birazda farklı olsun dedim.Bu sıcaklarda mesir macunu insana neler yaptırır tahmin bile edemiyorum :)

oo Abi sen forumu takip etmiyorsun sanırım.

Motor alıp, gömlek alıp tahmin bekleyenler doluydu :D

Beşiktaş'ı takip ettiğin gibi forumuda biraz takip et :D

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Kot mu, Kumaş mı ?

Kot

Elbet yaptıracaksın. Hiç mi merak edip daha hızlı arabalar kullanmıyorsun? Daha güçlü motor olsa nasıl olurdu sorusu vardır illa aklında :D İlla ki bir gün olacak. Bari şimdiden olsun, şimdiden chiplensin arabann :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cihan Beliceli

Kot mu, Kumaş mı ?

oo Abi sen forumu takip etmiyorsun sanırım.

Motor alıp, gömlek alıp tahmin bekleyenler doluydu :D

Beşiktaş'ı takip ettiğin gibi forumuda biraz takip et :D

Eeee önceliklerde 1 sırada Beşiktaş. Bak hoca gitti taraftar kart çıktı kimler gidecek kimler gelecek gündem yoğun anlayacağın kulübede üye oluyorum şimdi 10 sene sonrada yönetime girerim artık :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman
(düzenlendi)

Eeee önceliklerde 1 sırada Beşiktaş. Bak hoca gitti taraftar kart çıktı kimler gidecek kimler gelecek gündem yoğun anlayacağın kulübede üye oluyorum şimdi 10 sene sonrada yönetime girerim artık :)

Bu konuyu burada konuşursak, Futbol'a girer.. Yoksa söylenecek o kadar çok şey var ki Abi, zaten doluyum bu konuda.. Hayatta ona Bedel Herşey, Adı 8 harf 3 hece, Beşiktaş işte.. deyip, Siyahın zindan olsun, beyazın aydınlık, herkese nasip olmaz Beşiktaşlılık diyerek bu konuya noktayı koyayım :biggrin:

tarihinde İ.G&#246ksel Yaman tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Cihan Beliceli

Angaranınn bağlarıdaa büklümm büklüüm yollarıııı :D Mesir macunu isterizz :D

Doğru tahmin göremiyorum. :keyifli:

Bu konuyu burada konuşursak, Futbol'a girer.. Yoksa söylenecek o kadar çok şey var ki Abi, zaten doluyum bu konuda.. Hayatta ona Bedel Herşey, Adı 8 harf 3 hece, Beşiktaş işte.. deyip, Siyahın zindan olsun, beyazın aydınlık, herkese nasip olmaz Beşiktaşlılık diyerek bu konuya noktayı koyayım :biggrin:

Ahhhhh ahhhh

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman
(düzenlendi)

Kot

Elbet yaptıracaksın. Hiç mi merak edip daha hızlı arabalar kullanmıyorsun? Daha güçlü motor olsa nasıl olurdu sorusu vardır illa aklında :D İlla ki bir gün olacak. Bari şimdiden olsun, şimdiden chiplensin arabann :D

Livays mı ?

Değişiklik hayatın, her alanında iyidir :sunny: .. Monotonlaşmaktan kurtarır ;)

tarihinde İ.G&#246ksel Yaman tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Hatçe 1, tırtlarla, plastiklerle ve çürüklerle işin olmadığını düşünerekten....

Yorum bağlantısı
Ayhan Asil

Günaydınlar kardeş, tabiki seviyoruz Beşiktaşı ama G. SARAY'dan sonra,....:)

Tutmadı Ali yanından bile geçmedi

Samsung Galaxy S3 Duos
Yorum bağlantısı
Orçun Dikayak

HTC One,Galaxy S4,Xperia Z bu üçünden biri olması muhtemel görünüyor :D

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Htc One, galaxy s4, note 2 , xperia z, s3, s3 mini, motorola razr veya razor hadi birde blackberry z10 deyim tamam olsun :)

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Htc One, galaxy s4, note 2 , xperia z, s3, s3 mini, motorola razr veya razor hadi birde blackberry z10 deyim tamam olsun :)

Son Kararım Galaxy S4 16 Gb Siyah veya Beyaz. Hatta aldığınız fiyat 1699 tl site Arabulvar. :)

Adresi atayımmı ? :D

Yorum bağlantısı
Misafir
Bu konu kapalıdır.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...