İçeriğe Yönlendir

Araç Çizilmesi

Misafir

Recommended Posts

Öncelikle merhaba herkese 2013 yeni fiesta sahibiyim aracımın ön tarafını anahtarla çizmişler, sonrada boyasını kaldırmışlar sizce ne yapmalıyım...

Yorum bağlantısı
Abdullah Aladı

Onu yapanları bir bulsak... Aynı şekilde babamın aracınıda çiviyle karalamış resmen.Dünya haritası gibi olmuş bizim kaput.

Yorum bağlantısı
Aydın Akdeniz

arabayı kitleyince gövdesine elektrik ver :D

bizim evin önünede cumartesi günleri pazar kuruluyor pazar sabah bi bakıyorum ya boydan boya çizilmiş yada tampona vurmuşlar .

elektrik en iyisi :good1: :good1:

Yorum bağlantısı
Fikret Özsoy
http://www.modacar.com.tr/urun/turtle-wax-cizik-giderici-yenileme-kiti-09g019.aspx Burayı bir inceleyin derim. Eğer eliniz yatkınsa çözüm olabilir. Ben kullandım memnun kaldım. Üzerinde kullanma talimatı var. Önce rötüş yapmanız gerekecek. Bunun için biraz rötüş boyası hazırlatın. Renk koduna göre bilgisayarda hazırlayacaklardır. Geçmiş olsun...
Yorum bağlantısı
Atilla Atun

fiestadan önce fiat lineam vardı ve bir gün olsun araba tozlu kalmadı ama gece şerefsizler sigara söndürmüşlerdi.

ama nasıl dellendim barut gibiydim ama nafile sonra sattım fiesta aldım evi taşıdım apartmanımdaki y....... lar çizdi biliyorum ve hemen eve kamera sistemi taktım araç şu anda bile 24 saat kamera altında yatıyor ama çizeni bi görseydim anası ...........

neyse sinirle kalkan öfkeyle otururmuş kusura bakmayın .hepimize geçmiş olsun .

:bomb:

Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Bu kesinlikle çizik olamaz boya kalkmış ve paslanmış :unsure2:

Yorum bağlantısı
Nail Kocaman

Geçmiş olsun, kötü bir durum. Bence eliniz yatkın değilse rötuş, zımpara işine bulaşmayın.

Benimde önceki fiestamda başıma gelmişti, sürtme ve ezik vardı Autoking' e götürdüm ve memnun kaldım.

Sizde bir görüşüp fikir alın kaskodan ücret ödemeden yaptırabilirsiniz, Muğla'da da servis merkezleri varmış.

Yorum bağlantısı
Tansu Arkın

hocam sanki bi dokunma var çizikten ziyade. alttaki çizikleri pastayla giderirsin. kalkan boyalar içinde servise git hemen fırça ucuyla bi dokunsunlar. en azından görüntü kirliliğini alır.

Yorum bağlantısı
Tansu Arkın

benimde sol çamurlukta aynı senin gibi gözüken boya kalkığı vardı. servise gitti lokal boya yapalım dedi, servisteki arkadaş abi değmez bu kadar yer için fırçayla bi dokunalım göz kirliliği ortadan kalkar, beğenmezsen boyarız dedi. saolsun şimdilik idare ediyor. orayı bilmeyen çok zor görür, bence sende bu tarz bişey yaptır ilerde içine yatmmazsa lokal boyatırsın. ndp03.jpg

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...