İçeriğe Yönlendir

Efsaneler Ölmez Sadece Şekil Değştirir. Iv. Focus Şah

Mustafa Tüfekçi

Recommended Posts

Taner Gündüz

çalışma sistemi nasıl aynı üründn birtane buldum ama montajda tereddüt ettim sende görünce soriyim dedim.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

çalışma sistemi nasıl aynı üründn birtane buldum ama montajda tereddüt ettim sende görünce soriyim dedim.

Camdaki montaj demiri uyumlu ise, elektrik işi basit. Park sigortasının artısından bi kablo alıyorsun. Herhangi bi yerden de eksi şase o kadar. Sigorta kutusu ters yerde ise cakmaklik aydinlatmasindan da + alınabilir
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Taner Gündüz

Camdaki montaj demiri uyumlu ise, elektrik işi basit. Park sigortasının artısından bi kablo alıyorsun. Herhangi bi yerden de eksi şase o kadar. Sigorta kutusu ters yerde ise cakmaklik aydinlatmasindan da + alınabilir

teşekkürler fusiona montajı kolay olur o zaman ? :)

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Mustafa Tüfekçi

1173678_10151798671376661_1012743892_n.j

205 45 16 yüksek performans lastiklerimiz ve oem ford jantlarımız :p

Yorum bağlantısı
Onur Yeşil

GT radial :p güçlendirilmiş yanaklar ile.

Süper. :D Hayırlı olsun.Bi de toplam maliyeti alsam?

Yorum bağlantısı
Başar Mert

hayırlı olsun mustafa ilk izlenimlerin nasıl 15 ten sonra araçta ağırlaşma oldumu, çekiş falan çok düştümü ben hala 16 almakta tereddüt ediyorum. :)

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Süper. :D Hayırlı olsun.Bi de toplam maliyeti alsam?

650 verdim işte. Normalde lastiksiz alacaktım ama neyse. Lastiklerin yorumlarına bakmistim gürültü diye evet öyleymiş. Ama aracın direksiyon tepkisi ve o uyuz olduğum fazla esnemesi gitti. Şerit değişmeleri zevkli.

Barış abi valla benim tekerler zaten standartdan büyüktü. 195 65 15. Bunlar 205 45 16 olunca çap biraz düştü. Tam fabrika homologu oldu. Çekişte fark pek yok aslında tartı bulsam tartacaktim. Şuan gösterge olması gerekenden fazla gösteriyor. Ama ara hızlanmasında yanilmamı bilmiyorum ama iyileşme var gibi biraz yol yapalım çöZeriz. Islakta lastiği çok met ediyorlar onu merak ediyorum

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

GT radial :p güçlendirilmiş yanaklar ile.

o güçlendirilmiş yanağı yiyim mustafa onun yüzünden arabamda hamile bi hanım olsa çocuğunu düşürür kesin :D :D bildiğin takoz olu yo o lastik :D :D :D :D :p

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

sen şu yay işine gir göreyim seni :D

lip 250 lira babam surter durur batarim :p basmak yok basmak yok
Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

lip 250 lira babam surter durur batarim basmak yok basmak yok

basmadan :D  olmaz mustafa  rajona ters taktıysan jantı bitmişdir oiş akilacak yay okadar  sökersin lipi ne olacak :D  :p :P :p :P :p :P

Yorum bağlantısı
Başar Mert

650 verdim işte. Normalde lastiksiz alacaktım ama neyse. Lastiklerin yorumlarına bakmistim gürültü diye evet öyleymiş. Ama aracın direksiyon tepkisi ve o uyuz olduğum fazla esnemesi gitti. Şerit değişmeleri zevkli.

Barış abi valla benim tekerler zaten standartdan büyüktü. 195 65 15. Bunlar 205 45 16 olunca çap biraz düştü. Tam fabrika homologu oldu. Çekişte fark pek yok aslında tartı bulsam tartacaktim. Şuan gösterge olması gerekenden fazla gösteriyor. Ama ara hızlanmasında yanilmamı bilmiyorum ama iyileşme var gibi biraz yol yapalım çöZeriz. Islakta lastiği çok met ediyorlar onu merak ediyo

Anladım kardeş dediğim gibi bende 16 alacaktım ama korkuyorum onurda 16 jantta biraz ağır geldiği için çekiş düşüyo demişti bende tereddüt ettim hem ince yanakta ön düzen falan sıkıntı olur dediler biraz kullanda fikirlerini alayım kardeş bende ona göre belki onurun jantları alırım :) yoksa 15" alacağım..

Yorum bağlantısı
Onur Yeşil

Anladım kardeş dediğim gibi bende 16 alacaktım ama korkuyorum onurda 16 jantta biraz ağır geldiği için çekiş düşüyo demişti bende tereddüt ettim hem ince yanakta ön düzen falan sıkıntı olur dediler biraz kullanda fikirlerini alayım kardeş bende ona göre belki onurun jantları alırım :) yoksa 15" alacağım..

Abi bir iki hafta içinde satılmazsa bırakacağım lastikçime satsın.Artık satmalıyım,ama forumdan birine gitmesini gerçekten istiyorum.Bu fiyata hala niye gitmedi anlamıyorum.800 lira... :s
Yorum bağlantısı
  • 5 hafta sonra...
İ.Göksel Yaman

Mustafa neden bu kadar bekledi bu araba, bir önceki iyi para istemene rağmen çok daha çabuk gitmişti ?

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

zaten derdim o :p mercedese transfer olmak :p

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-2001-model-lpg-li-sedan-otomatik-189.500-km-de-137433748/detay/

bu arada bizim II. focus satılık. ben sattıktan sonra 10 bin km felan yapmış galiba.  kmsine göre kondisyonu çok iyiydi ben bıraktığımda. resimde benim çektiğim resim. bi xenon farlar yoktu en son o ayrı :p

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...