İçeriğe Yönlendir

Özel Plaka

Ebrar Tüfek

Recommended Posts

Ebrar Tüfek

forumda aradım ama bulamadım aracın normal plakasını özel yapabiliyomuyuz mesela bizim arabanın plakası 55 LA 312 bunu 55 TFK 053 yapmak istiyorum nasıl yapılır ücret ödemem gerekiyomu bilgilendirirseniz sevinirim

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Bunun için araç satışı yapılması ve Noterde plaka değişikliği beyanı verilmesi gerekir..

TFK serisini samsunda hangi trafik şube veriyorsa, ikametgahınızda ora ile aynı olmalı..

Genellikle İstanbul için söylüyorum 3000-6000TL arası trafik vakfina bagış yapmanız gerekiyor..

iPhone ile Tapatalk 2 kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Samsun'da 3 harflı plaka var mı, önce bunu bilmeniz gerek. Sonra parasını basarak alabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Nuri Güngör

Parayı bastırınca seri kapalı olsa bile açıyorlar ama sizin için araç satışı yapmanız lazım

Yorum bağlantısı
Mustafa Karaaslan

Orta grup 3 hane ise son 2 rakam olur yani 55 TFK 53 olur kardeşim ;)

Yorum bağlantısı
Erkut Uysal

2009 da toyotama EU icin 500 TL para vermistim sifir alirken... Sonra ikamet zorunlu oldu Ford icin ugrasmadim...

Yorum bağlantısı
Özdemir Deniz

abi bu trafikte bi sorun çıkarırmı eğer TFK 53 olmazsa bunun gibi olacak

Senelik vergisi var, ama prosedürü bilmiyorum. Trafik iş takipçilerine sorabilirsiniz.

Yorum bağlantısı

2009 da toyotama EU icin 500 TL para vermistim sifir alirken... Sonra ikamet zorunlu oldu Ford icin ugrasmadim...

Sonunda pes ettin değilmi irkut... :biggrin:

Aynısı benimde başımdan geçti,ordan biliyorum :biggrin:

Yorum bağlantısı
Erkut Uysal

Sonunda pes ettin değilmi irkut... :biggrin:

Aynısı benimde başımdan geçti,ordan biliyorum :biggrin:

Sindirlar valla abi... Alayina suvecektim... :D
Yorum bağlantısı
Necat Ertan

Bundan 3-4 yıl evvel, İzmir'de, 55 SS 5555 plakalı Vw Caravelle minibüs görmüştüm, o plakaya bir dünya para ödemişlerdir diye düşünmüştüm :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...