İçeriğe Yönlendir

Yanan Fiesta

Burak Ekici

Recommended Posts

Burak Ekici

Arkadaslar bu sabah is yerime giderken yolda yanan bi fiesta gordum ve hemen yardima kostum ama yapabilecek pek birsey yoktu allahtan kimseye birsey olmadi. Sahibiyle konustugumda garajdan cikarken birdan torpidonun altindan yanmaya basladigi soyledi arac daha km bile yapmamis. Bu olay benimde basima gelebilirdi diye dusunmekten kendimi alikoyamadim bumudur yani arac durduk yere neden yanar bu olay otobanda giderkende olabilirdi yada bu arac lpg lide olabilirdi allah hepimizi bu tur kazalardan korusun. Ama ford bu kadar basit olmamali

Yorum bağlantısı
Onur Bulut
(düzenlendi)

İlkay abinin dedigi gibi benimde aklıma teyp vs baglantılarıyla kurcalanma gibi şeyler geldi aklıma durup dururken araba yanmaz sonucta biyerden kısa devre yapması lazımki alev alsın.Eski arabama sisleri baglatırken yanlıs baglantıdan sisleri yaktıgım anda dumanlar cıkmaya başladı ön taraftan motordan geliyor sandım bi indim sis farının kablolar kömür gibi olmuş yanmış hareket halinde olsa o dumanı gormuyebilirdim.Tampon alev alırdı yani elektirik aksamı çok sakat arabaların işinin ehli insanlara gitmekte fayda var :)

tarihinde Onur Bulut tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

kaza yoksa karşılamayabilir, tesisat sorunu olduğu aşikar, fare kemirmiş olabilir, sonrdan yapılmış kötü müdahele olabilir....

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

kaza yoksa karşılamayabilir, tesisat sorunu olduğu aşikar, fare kemirmiş olabilir, sonrdan yapılmış kötü müdahele olabilir....

Beklenmedik her olay için yapmıyor muyuz kaskoyu?

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

piston kol çıkarması da beklenmedik bir olay, bu bir arıza bence

Mantıklı... Peki sistem orjinalse?

İçeriden dışarıya bir yanma olduğu aşikar. Bildiğim kadarıyla orada sigorta paneli yok. Sağ tarafta ayna, kapı, cam, airbag kablolaması olmalı.

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Yeni teminatlara kemirgenlerin verdiği zararlarda eklenmiş.Sanırım bu hasarı da karşılar.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Yeni teminatlara kemirgenlerin verdiği zararlarda eklenmiş.Sanırım bu hasarı da karşılar.

Geçen sene yapmışsa kaskoyu?

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Arkadaslar bu sabah is yerime giderken yolda yanan bi fiesta gordum ve hemen yardima kostum ama yapabilecek pek birsey yoktu allahtan kimseye birsey olmadi. Sahibiyle konustugumda garajdan cikarken birdan torpidonun altindan yanmaya basladigi soyledi arac daha km bile yapmamis. Bu olay benimde basima gelebilirdi diye dusunmekten kendimi alikoyamadim bumudur yani arac durduk yere neden yanar bu olay otobanda giderkende olabilirdi yada bu arac lpg lide olabilirdi allah hepimizi bu tur kazalardan korusun. Ama ford bu kadar basit olmamali

Yakın yerde mi yanan araç size.

Araç sahibi evrak vs. işlerinin gidişatıdan bizi haberdar etsin de bilgilenelim.

Yorum bağlantısı
Emre Köksal

yalnız ilan çok hızlı koyulmuş ...

bu arada kaskosu yok sistemde:(

2012 model ara. 2300 km de ve kaskosuz...

kredisiz alınmış gibi duruyor...araçta kış lastiği bile var...yazık...

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

kaskoların en temel üç maddesi değil midir:kaza-yanma-çalınma

araç başka hangi sebepten yanarki (%80 böyle sebeplerden yanar)

kasko varsa bu iş "yanma" klozundan hallolurdu,olurdu diyoruz,araç aynı gün sanayiye çeklip satılığa çıkmış bile.demek kasko yok :( (semt te bizim oraymış,bostancı sanayidir burası)

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

muayene yeni yapılmış :s :s önceden çekme belgesi bile olablir bu cümle ile.... ederi 7-8 bin TL anca... belki...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...