İçeriğe Yönlendir

Trafik Kontrolü

Misafir

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar,dün pendik te şehir içinde trafik polisi çevirdi ehliyet ve ruhsatı istedi,alıp ekip otosundaki arkadaşına götürdü oda bakıp elindeki form gibi bir kağıda ehliyet ruhsat bilgilerini yazıp evrakları bana geri verip devam et dedi.Hiç birşey konuşmadı sağolsun,ağzından sadece ehliyet ruhsat ve gidebilirsin kelimeleri çıktı,ee öyle olunca bende birşey sormadım :) bu arada bende kemer falan takılı değildi,bu yüzden ceza yazıp eve yollarlarmı,yoksa bu yapılan rutin bir kontrolmü :) :)

Yorum bağlantısı
Ayhan Asil

Barış sıkıntı yok, rutin uygulama,

Ben Sulh Ceza Mahkemesinde görev yapıyorum. Uygulama iznini bizden talep ediyorlar, Aldıkları uygulama izni sonucunda ise yaptıkları uygulamada kaç araç sorguladıklarını, kaç araç durdurduklarını istatistiksel olarak bize yeniden bildiriyorlar. Sana ceza yazmış olsalardı mutlaka tutanağın bir suretini verirlerdi. rahat ol...

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Serdar Göktaş

rutin kontrolde sadece kimlik isterler diye biliyorum. gbt sorgulaması için. pendiğin neresinde girdiniz bu uygulamaya?

Yorum bağlantısı
Cem Işık

Senelerdir Pendik'te dolanırım hiç denk gelmedim bu uygulamaya ama Beykoz Anadolu hisarı vs en az 10 kere girmişimdir benzer uygulamalara.. CEza yazarlarsa ceza makbuzu verirler ,rahat olun..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serdar Göktaş
(düzenlendi)

Senelerdir Pendik'te dolanırım hiç denk gelmedim bu uygulamaya ama Beykoz Anadolu hisarı vs en az 10 kere girmişimdir benzer uygulamalara.. CEza yazarlarsa ceza makbuzu verirler ,rahat olun..

ben, pendik de hemen hemen 2 hafta da bir giriyorum :biggrin:

tarihinde Serdar Göktaş tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Cem Işık

ben, pendik de hemen hemen 2 hafta da bir giriyorum :biggrin:

HAngi okul hocam? PEndik buluşması yapalım :)

Yorum bağlantısı
Serdar Göktaş

ben sultanbeyli de görev yapıyorum pendik de oturuyorum. hemen hemen sultanbeyli'den kurtköye geçerken bu uygulamaya giriyorum. geçen sene yapmıştık pendik buluşması :) bu sene de yapalım güzel olur.

Yorum bağlantısı
Serdar Göktaş

bende pendiktenim. buluşma olursa varım :)

HAngi okul hocam? PEndik buluşması yapalım :)

pendikli bayağı varmış :) hadi bakalım o zaman trafik kontrolünden buluşmaya :)

Yorum bağlantısı

rutin kontrolde sadece kimlik isterler diye biliyorum. gbt sorgulaması için. pendiğin neresinde girdiniz bu uygulamaya?

pendik tren istasyonun üst tarafındaki caddede otobüs duraklarına gelmeden

Yorum bağlantısı
Cem Işık

Biz Tuzlada haftada 3-5 sefer buluşuyoruz ama planlı olmuyor pek, dolayısıyla haber verme ihtimalimiz de olmuyor, ama madem talep var, gündeme alıp yaparız bir toplantı..

Yorum bağlantısı
Serdar Göktaş

pendik tren istasyonun üst tarafındaki caddede otobüs duraklarına gelmeden

oradan pek sık geçmesem de aklımda bulunsun ;)

Biz Tuzlada haftada 3-5 sefer buluşuyoruz ama planlı olmuyor pek, dolayısıyla haber verme ihtimalimiz de olmuyor, ama madem talep var, gündeme alıp yaparız bir toplantı..

tuzla :) tuzla da bir mekan varmış dün gittik gördük, bayağı hoşuma gitti mekan :biggrin:

Yorum bağlantısı
Cem Işık

Klasik Gbt bence..

Abi trafik polisi GBT taraması yapmaz bildiğim kadarıyla ama yanlış biliyor da olabilirim ..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Valla iyi olur 1.geleneksel pendik buluşması tüm dostlar davetlidir, 07.06.2013 saat: 20:00 yer pendik Gülistan sofrası

0.Emmi (adet yerini bulsun)

1.Barış Ünal

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Abi trafik polisi GBT taraması yapmaz bildiğim kadarıyla ama yanlış biliyor da olabilirim ..

Aksaray girişinde benim başıma geldi, adam tarayıp liste yapıyordu..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Demirci

Oooo ooo . Ben burada haftada bir sorgulanmazsam ; " Allah Allah , bir aksilik mi var acaba diye şüpheye düşüyorum " . :unsure2:

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

pendikli bayağı varmış :) hadi bakalım o zaman trafik kontrolünden buluşmaya :)

Açalım mı bir buluşma konusu arkadaşlar.

tarihinde Barış Ünal tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Şahin Topaloğlu

Arkadaşlar Ayhan kardeşim gerekli açıklamayı yapmış.Yapılan uygulamalar istatiki bilgiler içermektedir.Dün uygulamada yaşadığımı sizlerle paylaşayım...

Ben:Beyefendi iyi yolculuklar...

Beyefendi: Neden durdurdunuz beni...

Ben:Beyefendi çocuğunuz kaç yaşında ?

Beyefendi: 11 aylık.

Ben:Beyefendi 142 km ile radara giriyorsunuz, bu süratte 11 aylık çocuğunuzu kucağınızda taşıyorsunuz, 5 kişilik araçta 8 kişi seyahat ediyorsunuz birde niye durdurdunuz diyemi soruyorsunuz ..

Beyefendi:Sen beni durduramazsın kardeşim....

Ben:Ben senin gibi bir insanın kardeşi olamam....

Vs......vs.....vs.....

• Beğen 7
Yorum bağlantısı
Serdar Göktaş

Açalım mı bir buluşma konusu arkadaşlar.

açalım açalım :)

Yorum bağlantısı
Korhan Şenörer

Arkadaşlar Ayhan kardeşim gerekli açıklamayı yapmış.Yapılan uygulamalar istatiki bilgiler içermektedir.Dün uygulamada yaşadığımı sizlerle paylaşayım...

Ben:Beyefendi iyi yolculuklar...

Beyefendi: Neden durdurdunuz beni...

Ben:Beyefendi çocuğunuz kaç yaşında ?

Beyefendi: 11 aylık.

Ben:Beyefendi 142 km ile radara giriyorsunuz, bu süratte 11 aylık çocuğunuzu kucağınızda taşıyorsunuz, 5 kişilik araçta 8 kişi seyahat ediyorsunuz birde niye durdurdunuz diyemi soruyorsunuz ..

Beyefendi:Sen beni durduramazsın kardeşim....

Ben:Ben senin gibi bir insanın kardeşi olamam....

Vs......vs.....vs.....

Devamını merak ettim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Şahin Topaloğlu

Devamını merak ettim.

Aracın sigorta ve muayenesinin olmaması da dahil edilince trafikten men cezası verildi.

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Korhan Şenörer
(düzenlendi)

Devamını merak ettim.

Allahtan ben vatandaşla direkt muhattap olmuyorum, sakin bir insanım ama böyle saçma sapan konuşanlar karşısında çabuk sinirlenirim. Katıldığım uygulama ve kontroller oldu, kendimi zor tuttuğum anlarda oldu. Allah sabır versin. :)

tarihinde Korhan Şenörer tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Beylikdüzünde bu kış polis çevirdi beni dialıg bu şekilde oldu

Polis: merhaba iyi günler, ehliyet ruhsat.

Ben: ne yapacaksın vermiyorum. ( şaka şaka )

Ben: buyrun memur bey

Polis: aracınızda kış lastiği yok peki zincir var mı

Ben: evet var

Polis: yok isede mutlaka alın, ben şimdi bu evrakları arabada dolduracağım sadece kayıt yapıyoruz bir şey yok. Siz camınızı kapatıp bekleyin üşümeyin

Ben: polisin bu hassasiyeti karşısında inip alayım arabadan adam getirmesin dedim ama

Polis: kapıyı açtığımı görüncelütfen inmeyin dedi

Burdan bu denli yaklaşımı ve kalitesi ile istanbul trafik polislerini tebrik ediyorum helal olsun

• Beğen 7
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...