İçeriğe Yönlendir

Cafe Retro 80 & 90'S / Adıyla Cafe Açmak İstiyorum

ümit karagöz

Recommended Posts

ümit karagöz

meraba arkadaşlar. ben cafe Retro 80 & 90's adıyla bir cafe açmayı düşünüyorum. 80 ve 90 lı yılları anımsatıcak yaşatıcak bir cafe açmayı planlıyorum. fakat nereye açsam diye düşünüyorum. sizlerinde bana bu konuda yardım etmenizi istiyorum. en çok bu cafe şurda gider diyebileceğiniz yer varmı arkadaşlar. Anadolu yakası tercihim. merakla cevaplarınızı bekliyorum.

Yorum bağlantısı
Kaan Fakılı

Ticari kaygıları bir kenara bırakıp Türkçe isim kullan web siten benden. :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
ümit karagöz

Türkçe olmasından yanayım bende isim olarak ama Retronun anlamı geçmişi yeniye taşıma anlamına geliyor. Türkçe olarak yazsam baya uzun kelime dökmem gerekicekti. kısaca Retro 80 90's daha bi toplu oluyor

30 bin tl ye yakın bütçem var. yeterli olurmu acaba

Yorum bağlantısı
ümit karagöz

veya tuning cafe gibi oto tutkunlarının toplandığı kartala böyle bir cafe çok iyi gider. her cumartesi tuningciler kartal sahile toplanıyor. özel bi cafe yapılsa patlama yapar hafta sonları

Yorum bağlantısı
ümit karagöz

görüntü olarak aynen 80 90 lı yılları hatırlatıcak. bu bakımdan maliyet birazdaha yükselicek gibi. eski yılların müzikleri klipleri filmlerini dvd led tv de devamlı göstericem. kitaplar dergiler olsun gazeteler olsun bunları cafede bulundurcam. ve daha bir çok şey. ama mekan bulamıyorum heryeri kapmışlar boş bi dükkan bulmak sorun

Yorum bağlantısı
Kaan Fakılı

Hocam iyi düşünün, doğru karar verin. Sizin bu parayla bir işe gireceğiniz kesin. Sektörü iyi düşünün, doğru görün.

Yorum bağlantısı
ümit karagöz

buharlı yıkama işi iptal vaz geçtim. çevreden çok fazla olumlu tepki alamadım. ama illaki bir işe girişmem lazım yoksa bu parayı eritip bitiricem. 2 aydır devamlı araştırıyorum hayırlısı bakalım. birde bu cafe işi geldi aklıma bu düşünce hakkında yorumlar ne olucak merak ettim.

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora
(düzenlendi)

çay kaça olacak burada? :)

tarihinde Evren Erakçora tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
ümit karagöz

bulduğum yerin konumuna kira durumuna göre tabi fiyatlar belli olucak ama en yüksek 1.50 olur

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

30bin tl'ye İstanbul'da bir kafe açmak maalesef çok zor. Mekanın hava paraları ancak o kadar oluyor...

Yorum bağlantısı
ümit karagöz

30 binin üzerine illaki koyucam kredi çekerek. ama mekan bulmak önemli benim için

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

cafe/restor/büfe gibi mekanların açılabileceği verimli semtteki ve lokasyandaki mekanların, depozitosu 30bin TL den fazla olacaktır. yani 1 aylık kira. İçeriye çivi çakmayın, maliye vb. masrafı 10bin TL minimum.

Yorum bağlantısı
ümit karagöz

motorla taksicilik yapabilirmiyim böle bi izin nerden alınabilir. İstanbul trafiğini biliyosunuz. bu trafikden motorla daha kolay ve daha ekonomik şekilde yolculuk yapılabilir. fikir nasıl

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

motorla taksicilik yapabilirmiyim böle bi izin nerden alınabilir. İstanbul trafiğini biliyosunuz. bu trafikden motorla daha kolay ve daha ekonomik şekilde yolculuk yapılabilir. fikir nasıl

mümkünatı yok, buna binecek müşteri de sanırım pek olmaz zaten

Yorum bağlantısı

anlamadıgın işe iyice araştırmadan, yeteri kadar bilgi sahibi olmadan başlamayın, büyük bir okul yada fakülte yakınlarında kırtasiye açın, yer müsait olursa, uygun makinalar konulup baskı işide yaparsınız, sadece bir fikir, hangi iş olursa olsun sektörü bilmeden araştırmadan girişmek hata olur, hakkınızda hayırlısı...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...