İçeriğe Yönlendir

Birbirinden İlginç Mangallar

Misafir

Recommended Posts

Yaz geliyor ve mangal sezonu açılıyor. İşte size birbirinden ilginç mangal tasarımları...

353391.jpg

353392.jpg

353393.jpg

353394.jpg

353395.jpg

353396.jpg

353397.jpg

Sizde veya çevrenizde ilginç mangal türü veya türleri varsa resimlerini bekliyoruz... :biggrin:

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Mangal dediğinde biri aklıma geliyor :D:D:Daneju5er.jpg

u2enutub.jpg

epunerun.jpg

Ama en kralı

Tabiki İstanbul ocakbaşı. :)

ehyma4y7.jpg

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Kardeşim sabah sabah işiniz gücünüz yok mu yav Allah Allah, hayret bir şey be. Yok abi bende ayrılacam forumdan katıldığım günden beri kilo alır oldum valla :hahahoho:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Kardeşim sabah sabah işiniz gücünüz yok mu yav Allah Allah, hayret bir şey be. Yok abi bende ayrılacam forumdan katıldığım günden beri kilo alır oldum valla :hahahoho:

Abi bölge bölge bayilik vermeyi düşünüyoruz...mersin tarafını sana uygun görüyoruz :D

Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Abi bölge bölge bayilik vermeyi düşünüyoruz...mersin tarafını sana uygun görüyoruz :D

Yok abi yok Allah razı olsun, ben istifa edecem zaten buradan bir de bayilikle uğraşamam :D Nedir bu ya sabahın köründe mangallar balıklar tam da Tekir' e giderken aha da Tekir'e gidiyom vur mangalın gözüne ondan sonra göbek yap dur :p :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Bu mangalı kullanan arkadaşlardan yorum bekliyoruz :D :D

epunerun.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Biri mangal mı dedi. :dribble:

Öğlen vakti bu konu yorar diye düşündük ve erkenden açtık...öğlene kadar anca sakinleşiriz :biggrin:

Yorum bağlantısı

Yok abi yok Allah razı olsun, ben istifa edecem zaten buradan bir de bayilikle uğraşamam :D Nedir bu ya sabahın köründe mangallar balıklar tam da Tekir' e giderken aha da Tekir'e gidiyom vur mangalın gözüne ondan sonra göbek yap dur :p :p

Oooo abi o zaman canlı canlı mangal resmi bekliyoruz senden :biggrin: Göbek kimde yokki,en yakını yanında işte MK :D

Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Aha bak İlkay'da gelmiş ona ver bayiliği ben istemiyom :D Hoş geldin İlkay :good1:

Yorum bağlantısı

Bu mangalı kullanan arkadaşlardan yorum bekliyoruz :D :D

Bu biraz fantastik tarzda sanırım...hangi yakıtla kullanılıyor :biggrin:

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Son günlerde simit ayrandan belli zaten :D

Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol
(düzenlendi)

:good1::fiuw: Tamam da hafta sonu H Yergin'le olan resimleri görmedin herhalde :yes:

tarihinde Serhan Gürbüzol tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya
Bu biraz fantastik tarzda sanırım...hangi yakıtla kullanılıyor :biggrin:

Benim tırt düplü gibi birşey sanırım :) Birazdan biri açıklar herhalde. Yoğun ya gelmesi zaman alır onun :D

Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Benim tırt düplü gibi birşey sanırım :) Birazdan biri açıklar herhalde. Yoğun ya gelmesi zaman alır onun :D

Biri derken başkanım, yoğun derken HK dan bahsediliyor değil mi ? ( hiçte belli etmedim yani ;) )

Yorum bağlantısı

Aha bak İlkay'da gelmiş ona ver bayiliği ben istemiyom :D Hoş geldin İlkay :good1:

Abi ben uğraşamam alengirli mangallarla :D

Yorum bağlantısı

O ayvalık ve cunda adası ceo'su olmaz abi :D

Yorum bağlantısı

Nasıl yakıyor bunu ? :)

Aynen sonra kalkmış ben kaçıyorum diyor :D mangala gidiyorum de tamam :D

Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Abi ben uğraşamam alengirli mangallarla :D

Valla haklısın İlkay, en güzeli anam babam usulü eller kömür olacak duman bol olacak ohhhh ne güzel valla. Neyse ben en iyisi uzayayım Tekir'e doğru resimleri de akşam ancak paylaşırım herhalde ;)

Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Aynen sonra kalkmış ben kaçıyorum diyor :D mangala gidiyorum de tamam :D

Ahan da ben gittim valla hepinize kolay gelsin bu resimlerle :shok:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...