İçeriğe Yönlendir

Yeni Ssangyong Rodius

Yusuf Bahri Aslan

Recommended Posts

Mehmet Ali Karakaya

Koltuklar fazla geldi bana, zorlama gibi, ya da araba otobüs gibi birşey :biggrin:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Görkem Azizoğlu

İç dikiz aynasından içeri baktığımda kesinlikle dolmuş kullanıyor gibi hissederdim :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yusuf Bahri Aslan
(düzenlendi)

Ekstra geniş aileler için ideal. Sanırım son üçlü koltuk standart değil.

RODIUS e-XDI 2.0 4X2 MT 69.950

RODIUS e-XDI 2.0 4X2 AT LIMITED 79.100

RODIUS e-XDI 2.0 4X4 AT LIMITED 89.950

RODIUS e-XDI 2.0 4X4 AT PLATINUM 97.500

tarihinde Yusuf Bahri Aslan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

Hadi göstergeler ortada da sürat ibresi bari solda olaydı. Yandakine mi soracak şoför "hacı 100 olunca söyle be" :)

Yorum bağlantısı
Yusuf Bahri Aslan

Hadi göstergeler ortada da sürat ibresi bari solda olaydı. Yandakine mi soracak şoför "hacı 100 olunca söyle be" :)

sürat ibresi iki tane biri şöförün önünde diğeri ortada.

Yorum bağlantısı

sürat ibresi iki tane biri şöförün önünde diğeri ortada.

Hmm dikkat etmemişim o zaman sağdaki neye yarıyor? İbreler şoförde olacak hatta gömük olacak Alfa stili. Kişisel tabi.

Yorum bağlantısı
Yusuf Bahri Aslan

Transporter gibi ya :) çok kişi olunca heralde hızı görsünler istemişler :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ali Karakaya

Hız göstergesinin ortada olmasını hiç sevmiyorum. Sanki arabayı yolcular kullanıyor, amaçsız, gereksiz vs.

Yorum bağlantısı
Yusuf Bahri Aslan

Hız göstergesinin ortada olmasını hiç sevmiyorum. Sanki arabayı yolcular kullanıyor, amaçsız, gereksiz vs.

Aynen bende hiç sevmem ortada göstergeyi ayrıca çok gereksiz gelir banada. Tata vista da aynı :)

Yorum bağlantısı
Alper Keskin

4. sıra koltuk ne yahu :shok: Resmen dolmuş yapmış adamlar 10+1 kapasiteli :i-ih: beğenmedim...

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Sanırım gösterge dijital olarakta şoför önünde var.. ? Genel olarak fena olmamış gibi duruyor.

Yorum bağlantısı

Ben bagajı merak ettim,Koltukları yatırmadan bagaj kullanılamaz gibi,yada yok gibi bişi sanki...

Fotolarda dahiii bagaj yok...

Yorum bağlantısı
Yusuf Bahri Aslan

ne kadardır ki bu :)

RODIUS e-XDI 2.0 4X2 MT 69.950

RODIUS e-XDI 2.0 4X2 AT LIMITED 79.100

RODIUS e-XDI 2.0 4X4 AT LIMITED 89.950

RODIUS e-XDI 2.0 4X4 AT PLATINUM 97.500

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

PArk sorunu yoksa, 2. seyahat arabası seçeneği olur. İstanbul da tam hayal, 4x4 Low seçeneği de güzelmiş

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Erkan Aktaşgül

Bu adını telaffuz edemediğim, yazamadığım markanın bütün araçlarının dış tasarımları "iğrenç". Bu modelin ise sadece "çirkin".. Epey bir ilerleme var benim gözümde :)

Hiçbir dönem ve maddi durumda listemde olmayacak bir araç. O yüzden fazla yorum yapmak da istemiyorum. Alanlara hayırlı olsun..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...