İçeriğe Yönlendir

Flair Direksiyon Ön Kapak Sökümü Nasil Oluyor?

Cem Mustafa Darıcı

Recommended Posts

Cem Mustafa Darıcı

Arkadaşlar bende 2000 flir var ve korna zayıfladı. Kornayı değiştirdim, direksiyonun arkasını temizledim olmadı. Son olarak direksiyonun önündeki hava yastığı kapağını açmak istiyorum nasıl yapıldığını bilen varsa lütfen yardım edin. Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Cem Işık

Havayastığının arka tarafında vidalar var oradan açarak havayastığını dışarı alabilirsiniz.Ama işlemi yaparken anahtarın kontakta olmadığından emin olun.

pict2244.jpg

Yorum bağlantısı
Mert Çakar

arkadaşında resimde belirttigi sekilde söküyorsunuz.ancak kornanın zayıflıgı ney onu anlamadım yani egğer direksiyona bastlıgınızda korna ara sıra ötüp kesiliyorsa direksiyonun içindeki korna basma tuşundan kaynaklı onunda çözümü yok diye biliyorum benim aracımdada sag tarafına bastıgımda ötmüyor parça fiyatı sordugumda 138 lira demişlerdi

Yorum bağlantısı
Cem Mustafa Darıcı

Havayastığının arka tarafında vidalar var oradan açarak havayastığını dışarı alabilirsiniz.Ama işlemi yaparken anahtarın kontakta olmadığından emin olun.

pict2244.jpg

teşekkürler ilk fırsatta deneyeceeğim, sanki yıldız vida değilde başka birşey varmış gibi, alyen başlı olabilirmi?

arkadaşında resimde belirttigi sekilde söküyorsunuz.ancak kornanın zayıflıgı ney onu anlamadım yani egğer direksiyona bastlıgınızda korna ara sıra ötüp kesiliyorsa direksiyonun içindeki korna basma tuşundan kaynaklı onunda çözümü yok diye biliyorum benim aracımdada sag tarafına bastıgımda ötmüyor parça fiyatı sordugumda 138 lira demişlerdi

bende de aynı sorun var sağ taraf çalışmıyor, açıp bir bakmak istedim. Olursa sana haber veririm. Korna zayıflıiğıda şasi almamasından kaynaklanıyormuş hallettim.

Yorum bağlantısı
Mert Çakar

teşekkürler ilk fırsatta deneyeceeğim, sanki yıldız vida değilde başka birşey varmış gibi, alyen başlı olabilirmi?

bende de aynı sorun var sağ taraf çalışmıyor, açıp bir bakmak istedim. Olursa sana haber veririm. Korna zayıflıiğıda şasi almamasından kaynaklanıyormuş hallettim.

Eyvallah hocam haberini bekliyorum

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Berat Erdem Aktaş

yanlış :) ben açtım baktım güzel bi zımpara yaptım sonra zırt zırt ötmeye başladı tavsiye ederim zımpara oradaki iletkenliği sağlıyor ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...