İçeriğe Yönlendir

Burun Ameliyatı

Semih İzgi

Recommended Posts

Semih İzgi

Nasip ise 30 Haziran'da oradayım kardeşim

Ameliyat sonrası bende geçeceğim. 2 tantuni paket ettirip ziyaretime gelirsin artık.. Ama sen aç gel, evde Antep yemeklerinden olacaktır... :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Geçmiş Olsun Semihcim, yardımcı olabileceğimiz noktada, bir Alo demene bakar ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Geçmiş Olsun Semihcim, yardımcı olabileceğimiz noktada, bir Alo demene bakar ;)

Eyvallah abim. O konuda hiç şüphem yok, boşuna yazmadım ilk mesaja '2.aile' diye. :) Haberiniz olur o tarafa gelme durumum olursa

Konuyu yeni gördüm.

Geçmiş olsun kardeşim,yapacağımız birşey varsa söylemen yeterli. ;)

Çok sağol Erkan abim. Büyük ihtimal Antepde bulunur yapılır. Bir ihtiyacım olursa ararım çok teşekkürler :good1:

Semih geçmiş olsun ;)

Teşekkürler Ersen abicim. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Evren Barış Özbek

Geçmiş olsun Semih. Tedavi yöntemini ve tedaviyi yapacak doktoru çok iyi araştır.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Geçmiş olsun..Benim de bademciklerim 5 yaşındayken alınmış.Ancak boğazım şiştiğinde son doktor kontrolüne gittğimde bademciklerden birinden bir kısım kalmış dedi.Ufak birşey mercimek büyüklüğünde birşey.Tekrardan ameliyatla alnsa iyi olur dedi ama ben ikna olmadım :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Özcan

Çok geçmiş olsun Semihcim.Allah acil şifalar versin... :flowers:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Osman Oğuz

Allah şifa versin semih kardeşim.

Bana da burnumun kırık olduğu ve ameliyat olmam gerektiği söylenmişti. Başka bir doktor da burnun kırık ama operasyona gerek olmadığını söyledi. üç yıl geçti aradan Yatarken ağzımdan nefes alıyorum ama bu beni rahatsız etmiyor. Şimdilik bir sorun yok.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Bağcivan

Geçmiş olsun. Alerjik rinit hastasıyım ve sürekli ilaç kullanmak zorundayım. Alerjiye bağlı olarak burun eti büyümesi olmuş ve zamanla nefes almakta zorlanmaya, uyurken horlamaya ve sürekli baş ağrısına sebep oluyordu. Bende Ocak ayında ameliyat oldum. Hem cerrahi hem radyo frekans kullanıldı ve şuan çok rahatım. Kronik alerjim olduğu için tekrar büyüme riski var demişti doktorum ama çok şükür bu olmadı. Ameliyattan sonra ki iki gün o tamponlar hayatımı karartı resmen. 2 gün kaldı ama maalesef silikon tampon alerjimi tetikledi ve bırakın nefes almayı geniz akıntısından ölüyordum. Allah acil şifalar versin.

İyi araştırın, iyi bir doktora emanet etmeniz çok önemli. Antalya'da olsaydınız memnuniyetle yardımcı olurdum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Geçmiş olsun. Alerjik rinit hastasıyım ve sürekli ilaç kullanmak zorundayım. Alerjiye bağlı olarak burun eti büyümesi olmuş ve zamanla nefes almakta zorlanmaya, uyurken horlamaya ve sürekli baş ağrısına sebep oluyordu. Bende Ocak ayında ameliyat oldum. Hem cerrahi hem radyo frekans kullanıldı ve şuan çok rahatım. Kronik alerjim olduğu için tekrar büyüme riski var demişti doktorum ama çok şükür bu olmadı. Ameliyattan sonra ki iki gün o tamponlar hayatımı karartı resmen. 2 gün kaldı ama maalesef silikon tampon alerjimi tetikledi ve bırakın nefes almayı geniz akıntısından ölüyordum. Allah acil şifalar versin.

İyi araştırın, iyi bir doktora emanet etmeniz çok önemli. Antalya'da olsaydınız memnuniyetle yardımcı olurdum.

Radyo frekans'ı Antep'de buldum sayılır. Bütünleme sınavları dönüşü inşallah katalizör iptal olacak :)

Yorum bağlantısı
Mustafa Bağcivan

Radyo frekans'ı Antep'de buldum sayılır. Bütünleme sınavları dönüşü inşallah katalizör iptal olacak :)

Şimdiden geçmiş olsun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Semih kardeşim çok çok geçmiş olsun...

Benim hanımda 2 sene önce burundan kıkırdak aldırarak normal hayatına kavuştu...öncesi çok kötüydü,uyurken ağız hep açıktı ve bundan dolayı beyin hep yorgun...sabahları kalkamıyordu durumdan ötürü..iyi bir doktoru önerdi arkadaşımız saolsun,sayesinde kurtuldu eşim...arkadaşların dediği gibi okyanus suyu vs bunlar hep bağımlılık yaptığı gibi hastalığında ilerlemesine etken sebeblerdir...

Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Semih kardeşim çok çok geçmiş olsun...

Benim hanımda 2 sene önce burundan kıkırdak aldırarak normal hayatına kavuştu...öncesi çok kötüydü,uyurken ağız hep açıktı ve bundan dolayı beyin hep yorgun...sabahları kalkamıyordu durumdan ötürü..iyi bir doktoru önerdi arkadaşımız saolsun,sayesinde kurtuldu eşim...arkadaşların dediği gibi okyanus suyu vs bunlar hep bağımlılık yaptığı gibi hastalığında ilerlemesine etken sebeblerdir...

Hakan abicim kıkırdak alımı dışında burun etlerine müdahale yapıldımı?

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Kat iptali alt devirleri öldürmesin :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Semih esas amacımız burundaki etleri aldırmaktı zaten,doktor bey buruna girince kıkırdaklarında uzadığını görünce onlarıda almış,hatta burun kemiğinde birazda torpileme yapmıştı...kıkırdaklar bir kavanozdaydı,dayanmadık çöpe attık :)

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Egr kat ne varsa kurtulmaya bak. :)

Şaka bir yana benim için bademcik ve burun ameliyatı sonrası yeniden doğuş demek..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Hastayken giremediğim bütler için bu gece Sivas'a gideceğim. Gelir gelmezde bu iş gerçekleşecek. Hayırlısı :good1:

Yorum bağlantısı
Oğuzhan Demir

Semih kusura bakma yeni gördüm. Geçmiş olsun umarım operasyon başarılı olur da tez vakit sıkıntısız nefesine kavuşursun.

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...