İçeriğe Yönlendir

Fiesta 2000 1.25 Ghia Hoparlör

Onur Mert Sözer

Recommended Posts

Onur Mert Sözer
(düzenlendi)

Selamlar arkadaşlar, ben hoparlör almayı düşünüyorum. Ön kapı,arka kısım falan tavsiyeleriniz nelerdir? Birde kaç cm uygun oluyor? Yardımcı olursanız sevinirim.

tarihinde Mehmet Kaya tarafından düzenlendi
Mesajlarımızda büyük küçük harf noktalama işaretlerine dikkat ediyoruz. Teşekkürler.
Yorum bağlantısı
Mert Çakar

önler 13 cm arkalar 10 cm.size tavsiyem bütçeniz nedir bilmiyorum ama hertz mid takımları eşsizdir orta yollu olarak arkalarda coaxial hertz tavsiye edebilirim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serdar Canyurt

örnek verirmisniz marka model olarak 100-200 arası uygun

Yorum bağlantısı
Mehmet Said Özçelik

Merhaba;

Ben de 2000 flair sahibiyim. Ben arkalara 10 cm. 3 yollu Sony hoparlör taktım, teybi de Pioneer deh-4400 model ile değiştirdim. Ön hoparlör ve tizlere dokunmadım. Ses kalitesi beni tatmin ediyor. Zaten araç içine yol ve rüzgar sesi girdiği sürece yolculuk halinde detay sesleri duymak zorlaşıyor.

Hoparlörün linki; http://www.hepsisony...i-Hoparlor.html

Yorum bağlantısı
Onur Mert Sözer

Teşekkür ederim,peki amfi vs gerek var mı orjinal 6000 rds de bir sorun olur mu?

Yorum bağlantısı
Mert Çakar

Teşekkür ederim,peki amfi vs gerek var mı orjinal 6000 rds de bir sorun olur mu?

orjinalde bir sıkıntı olmaz yani şöyle, anfi olması sesi daha net almanızı saglar diger bir deyişle orjinal teyple yada anfi olmadan kolonların hakkını vermemiş olursunuz ama her halukarda orjinal kolonlarından kat kat daha net ses alırsınız bakın net ses diyorum yeni kasa araçlardaki gibi kapı derinligi olmadıgı için baslı bir şekilde tok bir ses almanız mümkün degil çünkü yeni sistem araçlarda kapı derinliğini kabin görevi olarak gördürtüyorlar bu bizim kasa araçlar için pek mümkün degil.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...