İçeriğe Yönlendir

Dünden Bugüne Mondeo

Lokman Ceritlioğlu

Recommended Posts

Lokman Ceritlioğlu
(düzenlendi)

bugün itibari ile arabamızı teslim aldık, 

kısaca bilgisini vereyim, araç 25 500 Tl. ye mal oldu.

Renk fırtına gri, 2007 model, 2,0 tdci ghia, km. 172200 sunroof hariç herşey var. 

bütün arkadaşlarıma Allah daha iyisini versin. yarın Osmanların orada bakıma girecek, önümüzdeki hafta içide detaylı iç temizlik yapılacak, gerisi peyder pey yapılır artık. 

bu aracı almama yardımcı olanlar,  Emmi,Çağlar,Servet, Mert Can ve Yaşar ustaya çok çok teşekkürler. Allah razı olsun.

yakıtı fazla fark etmeyecekmiş gibi geldi. yoğun trafikte Bakırköy den Beylikdüzü ne 7,1 ile geldim. ;)

arabasızlık çok zor, araçlarınızın kıymetini bilin, temiz araba bulmak dahada zor.

şimdilik bir kaç fotoğraf ekliyorum.

dscf41481.jpg

dscf41501.jpg

dscf41521.jpg

dscf41511.jpg

20130611171317.jpg

20130611171352.jpg

tarihinde Lokman Ceritlioğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 35
Yorum bağlantısı
Mustafa Özcan

Maşallah.Lokman abi.Rabbim kazasız belasız kullanmak nasip etsin.... :nazar: Tekrar hayırlı olsun abi... :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alper Keskin

Hayırlı uğurlu olsun abi.Kazasız belasız devir kilometreleri  :nazar:  :nazar:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Canberk Eken

Hayırlı olsun :nazar: Kazasız belasız kullanmanız dileğiyle. Yaşıtı focusları 30un altına alamazken böyle bir araba için çok uygun almışsınız.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

hepinizden Allah razı olsun.

105 gün dür sigara içmiyordum, 4 günden beri sigaraya başlamıştım, yarın itibari ile tekrar bırakıyorum inşallah. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Lokman Abi hayırlı olsun. Gönlüne göre bir araç bulmana çok sevindim. Aracı bulmanda emeği geçenlerin de gönüllerine sağlık.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
M.Fatih Yüce

Güzel günlerde güle güle kullanın. 25,500 tl ye 2007 2,0 tdci mondeo. Her zaman en hoşuma giden araçların başında gelir ama 2,ci eli felaket değer kaybeden bir araç maalesef. Bu aracı sıfır almak biraz saf'lık gibi geliyor bana...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Savaş Değişli

Güle güle güzel kazasız cezasız günlerde bin Lokman abi,maşallah cillop gibi :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Doğu Kemik

Hayırlı olsun Allah kazasız beleası binmeyi nasip etsin. Arabasız kaldıktan sonra söylediklerinize de katılmamak mümkün değil :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Talip Eren

Hayırlı olsun Lokman abi,çok temiz görünüyor.Kazasız belasız,güzel günlerde kullan.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Hayırlı olsun abi :nazar:

Ben de bir arkadaşıma bakınıyorum, altın gibi mübarek :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hakan Yar

Hayırlı olsun yeni arabanız. Allah kaza bela vermesin, iyi günlerde kullanmak nasip olsun. :nazar:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Sırtıkara

Hayırlı olsun, güle güle kullanın mal yerine geldi :) sağlıklı ve güzel günlerinize eşlik etsin yeni aracınız.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Ünsalan

abı hayırlı olsun yenı aracın.allah kazasız belasız bınmek nasıp etsın

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

abi çok sevindim,hayırlı uğurlu olsun.maaşallahı var mondinin

km. bilgisi alabilir miyiz  :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Lafcı

lokman abıcım hayırlı ugurlu olsun allah kaza bela vermesın bu daha da cok yakısmıs masallah  :nazar:  :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir
Bu konu kapalıdır.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...