İçeriğe Yönlendir

Fiesta'ma Ne Yapabilirim ?

Doğukan Dülgeroğlu

Recommended Posts

Doğukan Dülgeroğlu

Merhaba arkadaşlar aranızda yeniyim görüş ve önerilerinizi bekliyorum yardımcı olursanız sevinirim .. 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

yazılım, koni amortisör, oz jantı beğenirim ama zevk meselesi, bagaj üstü spoiler de çok yakışır, mümkün olsa ön tampon alt ızgara değişimi çok yakışıyor, arka camlara film orjinal gibi durur, radyo yerine çok uygun rakama navigasyon takılıyor orjinal görünümlü.

Yorum bağlantısı
Güvenç Terzierol

548260_10150686194274448_513194447_90771

bu oz racing superturismodan alınır ve takılır. Koni amortisör takılır. arka spoiler takılır. yazılım çakılır. gelen geçenele bakışılır :)

Yorum bağlantısı
Mustafa Çayır

ilk otobüsü gördüm :D o ne dedim :D  Çağlar abi söylemiş zaten gerekenleri ;)

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

navigasyon kullnıyorsanız camdan çıakrtılıp, orjinal torpidoya takılnadan başlayın, ekranlı güzel gözüküyor

Yorum bağlantısı
  • 5 ay sonra...
Ufuk Metin

arkadaşım difüzörü nereden aldığını öğrenebilirmiyim? aracın cok güzel olmuş :nazar:

Yorum bağlantısı
Gökhan Tongay
(düzenlendi)

öncelikle jantları değiştir derim. Zevk meselesi ama görüntü olarak tam uymamışlar.jantları değiştireceksen arka çamurluk hizasına kadar lastikleri dışarı doğru çıkart.Araban dizel ise kesinlikle yazılım uygulaması yaptır en az 15 20 hp güç alırsın.Bunun haricinde aracı tek sen kullanıyorsan konfor önemli değil diyorsan kesinlikle yay takılmalı. Aracın muhtemelen garanti kapsamındadır maddiyatın kuvvetliyse yeni farlar alıp onların içerisine 2 tane angel halka eklenebilir kısa far ve uzun farların çevresine. onun haricinde arka stoplar ledli olanı varsa onlarla değiştirile bilir. eskiden herkes aşırı mod yaparken şimdi çoğunlukla ufak tefek değişikliklerle orijinale sadık kalarak yapmaya başladılar. Aracın çok güzel bence dış görünüşünü çok değiştirme.

Böyle bir jant tampon 10 numara olur.ford-fiesta-st-5-door-concept-2013-wallp

tarihinde Gökhan Tongay tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Mehmet YILDIRIM

Modifiye suç'a giriyor arkadaşlar gündem karışık bir gün arabanıza uyarı gelmesin dikkat edin bence fazla orjinalligi bozmamak lazım:) Jant, Film,panjur dışında

Yorum bağlantısı
Emin Tugay Yolaçar

Öncelikle yay st spoiler yan marşpiyel ön tampon eki arka difüzör ve egzoz ucu sade dikkat çekici ve şık durur bütçenizi bilmiyorum ama modifiye'nin ucu bucağı yok sürekli bir şeyler buluyorsunuz  maddiyata bağlı tabiki 1000 tlye de modifiye yapılıyor 10.000 tlye'de

Yorum bağlantısı
Namık Kemal Parmaksız

öncelikle jantları değiştir derim. Zevk meselesi ama görüntü olarak tam uymamışlar.jantları değiştireceksen arka çamurluk hizasına kadar lastikleri dışarı doğru çıkart.Araban dizel ise kesinlikle yazılım uygulaması yaptır en az 15 20 hp güç alırsın.Bunun haricinde aracı tek sen kullanıyorsan konfor önemli değil diyorsan kesinlikle yay takılmalı. Aracın muhtemelen garanti kapsamındadır maddiyatın kuvvetliyse yeni farlar alıp onların içerisine 2 tane angel halka eklenebilir kısa far ve uzun farların çevresine. onun haricinde arka stoplar ledli olanı varsa onlarla değiştirile bilir. eskiden herkes aşırı mod yaparken şimdi çoğunlukla ufak tefek değişikliklerle orijinale sadık kalarak yapmaya başladılar. Aracın çok güzel bence dış görünüşünü çok değiştirme.

Böyle bir jant tampon 10 numara olur.ford-fiesta-st-5-door-concept-2013-wallp

bu resmi nerden buldugunuzu ogrenebılırmıyım ? cunku bnmde aynı kasa fiesta aracım var ve örnek modifiyeli araç resimleri arıyorum,yardımcı olursanız sevinirim..

Yorum bağlantısı
Namık Kemal Parmaksız

Gorunen araç fiesta st modeli.zaten yapılması gerekenler yukarıda belirtilmiş.St tampon tr de henüz yok.diğerlerini temin edebilirsiniz.

tesekkur ederim...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...