İçeriğe Yönlendir

İş Bankası Çöktü

Mustafa Tüfekçi

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek

Siz nasıl giriyorsunuz yaa bende hala şöyle diyor... 

Sistem Kesintisi
Bankamızın ana sisteminde oluşan genel bir arıza nedeniyle bugün çeşitli kanallarımızdan hizmet verilmesinde aksamalar olup arızanın giderilmesi için gerekli tüm çalışmalar sürdürülmektedir.

Bu arıza için tüm müşterilerimizden özür dileriz.
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

bendede aynı emmi

Sen parayı göndermemişttin değil mi abi :D

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

o dündü emmi sorunsuz gönderdim gerisi sana kalmış, elimde makbuz bile var, ama Çağlara gönderecektim şansı yokmuş ne yapayım. :D

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Selçuğa söyleyelim, düzeltiversin onu da, bizim forumu düzelten , orayı 1 saatte muma çevirir :D

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

Şubeye giriyor ancak bazı menüler çalışmıyor.Mesela BAŞVURULAR,HESAP AÇMA-KAPAMA gibi menüler işlev görmüyorBakiye görüntüleme,kredi bilgileri,kart bilgileri,şans oyunu ödemeleri,gibi menüler sorunsuz.Zaten bu saatte pek yapılacak işlem olmaz.

Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

bu cep telefonlarını çok seviyorum :D hemen girip hesabı kontrol etme gibi bir lüksü sunuyorlar :D

Yorum bağlantısı
Oğuzhan Demir

Allahtan param pulum yok :) bu kredi kart borçları da beklediğimden çok düşük geldi değme keyfime  :nargile:  Geçen ay niye bu kadar çok para harçadım diyordum meğer neredeyse hiç kart kullanmamışım :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

sitesine bile girilmiyor, üzgünüz diye mesaj var

Ben de gün boyu siteyi hiç göremedim.. :(

Yorum bağlantısı
Aydın Perçem

Facebook da hacklendiğine dair haber var?

Yalnız bu gün ziraatin bankamatiğinden para yatırılın de hata verdi, Allah'tan paramı geri verdi. Ayrıca yapıkredi internet şubesi de hata verdi..

İlginç..

Yorum bağlantısı
A. Ulaş Barut

Bence sistemle ilgili tam bir açıklama yapılmadan giriş yapmayı denemek sıkıntıya sebep verebilir.

Yorum bağlantısı
Emre Köksal

hacklenme olayına redhack grubu açıklık getirmiş. :)

banka sisteminin hatasından pay çıkarmaya çalışan ay..... timi, kendi sitesini kurtarsın önce şeklinde bir açıklama vardı:)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...