İçeriğe Yönlendir

Arabamı Çizdiler

Ziya Mutlu

Recommended Posts

Ziya Mutlu

Merhaba arkadaşlar malesef arabamı kapımın önünde 2 taraftan boydan boya çizdiler.Kaskom var ne yapmam gerekiyor kaskonun auto king hizmeti var ordan yaptırabilirmiyim ya da serviste yaptırmaya kalksam hasarsızlığım gider mi arabam c-max istanbulda yaptırabileceğim yerler nerelerdir tavsiye edermisiniz  teşekkür ederim saygılarıımla...

Yorum bağlantısı
Mustafa Volkan Koca
(düzenlendi)

Geçmiş olsun yapanların yanına kalmaz inşallah  :(  boydan boya ise otoking mini oarıma girmez diye tahmin ediyorum ya hasarsızlığı bozduracak yada dışarda yaptırmayı tercih edeceksiniz. 

tarihinde Mustafa Volkan Koca tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Geçmiş olsun.. autoking mini onarım kapsamında bu hasarı onaramaz.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emrah Akdoğan

Autoking yapiyor hasarsizligida bozulmuyor halk sigortada. Tabi hasarin buyuklugune gore... Gecmis olsun insan denilemeyecek iki ayaklilar var maalesef.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ziya Mutlu

Geçmiş olsun.. autoking mini onarım kapsamında bu hasarı onaramaz.. 

mehmet bey peki hasarsızlığım bozulur mu 

benim sigortam yapıkredi 

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

benim sigortam yapıkredi 

Bunu en iyi bir yapı kredici yani Evren bilir ama muhtemelen bozulur.. çok yazık olacak... 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ziya Mutlu

Branş ne hocam.

kimya öğretmeniyim

Bunu en iyi bir yapı kredici yani Evren bilir ama muhtemelen bozulur.. çok yazık olacak... 

mehmet bey teşekkürler umarım evren bey yakın zamanda cevap verir 

Yorum bağlantısı
Fikret Özsoy

Merhaba arkadaşlar malesef arabamı kapımın önünde 2 taraftan boydan boya çizdiler.Kaskom var ne yapmam gerekiyor kaskonun auto king hizmeti var ordan yaptırabilirmiyim ya da serviste yaptırmaya kalksam hasarsızlığım gider mi arabam c-max istanbulda yaptırabileceğim yerler nerelerdir tavsiye edermisiniz  teşekkür ederim saygılarıımla...

Hocam geçmiş olsun. Bunu bir denemenizi öneririm. Biraz eliniz yatkınsa kullanma talimatı sitede yazılı. Ben yaklaşık 50 cm lik çiziği onardım. sadece güneş altında biraz belli oluyor. Sadece biraz rötüş boyasına ihtiyaç var kolay gelsin

http://www.modacar.com.tr/urun/turtle-wax-cizik-giderici-yenileme-kiti-09g019.aspx

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ziya Mutlu

Hocam geçmiş olsun. Bunu bir denemenizi öneririm. Biraz eliniz yatkınsa kullanma talimatı sitede yazılı. Ben yaklaşık 50 cm lik çiziği onardım. sadece güneş altında biraz belli oluyor. Sadece biraz rötüş boyasına ihtiyaç var kolay gelsin

http://www.modacar.com.tr/urun/turtle-wax-cizik-giderici-yenileme-kiti-09g019.aspx

hocam teşekkür ederim ama hem çizikler çok derin hemde elim yatkın değil profesyonel bir yardım alsam daha iyi fikrindeyim

Yorum bağlantısı
Ziya Mutlu

Arabam denim Mavisi ama dediğim gibi kendi yapmam zor düşüncem kaskom bozulmuyorsa kaskodan yaptırmak bozuluyor ise dışarıda İstanbul da uygun ve kaliteli yaptırabileceğim iyi bir yer tavsiyesi almak

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Geçmiş olsun..Öğretmenlerin canı çok yanıyor bu durumlardan.Biz de öğrenci olduk ama gidip hocanın arabasını çizelim diye kimseden duymadım.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...