İçeriğe Yönlendir

Puzzle Hobisi Olan Var Mı :)

Bedri Baki

Recommended Posts

Bedri Baki

10bin parça papatya tarlası tavsiye ederim :crazy:

10 bin parça mı :shok:  :)  2 yılda falan ancak biter herhalde :D

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Gökhun Batur

Ben de 200'lük ile başladım bu işe. Sonra 500... 1000... Derken bi' 2000'lik de bende var hala uğraştığım. Akşamdan akşama mesai çıkışı oyalanıyoruz eşimle. Sabır ve dikkat işi. Fotoğrafları eklerim ben de. Elinize sağlık...

Yorum bağlantısı
Bedri Baki

Kafama göre düzgün bir 2000'lik puzzle bulamadım ya, koca yaz tatilim boşu boşuna geçti :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Valla kolay gelsin.

Allah sabır ihsan etsin. Hiç tahammülüm yok :D

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Puzzle çok güzel bir hobi..Çerçeveer de biraz ucuz olsa daha güzel olacak :D

Yorum bağlantısı
Bedri Baki

Puzzle çok güzel bir hobi..Çerçeveer de biraz ucuz olsa daha güzel olacak :D

Ben çerçeveyi mobilyacıda 15-20 tl'ye yaptırıyorum Ayhan abi. Yoksa diğerleri puzzle'nin 2 katı :)

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Ben çerçeveyi mobilyacıda 15-20 tl'ye yaptırıyorum Ayhan abi. Yoksa diğerleri puzzle'nin 2 katı :)

Ya mobilyacıda ki çerçeveler çok sönük kalmıyor mu ? Büyük puzzler için ihtişamlı çerçeve lazım bence. O zaman çok daha farklı gözüküyorlar. Onlarda birazcık tuzlu :)

Yorum bağlantısı
Tahir Öztan

Yaklaşık 2 ay önce A101 den almıştır bir tane 2000 parçalık çok az kaldı bitmek üzere .sanki 1 parçası eksik gibi geldi bana eğer eksik çıkarsa nasıl temin ederiz o parçayı..ya da nasıl bir çözüm buluruz ....

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Fabrikasına mail atınca yada kutudan bazılarında eksik parça formu çıkıyor onu doldurup gönderince eksik parçayı gönderiyorlar..Şimdiye kadar başıma hiç gelmedi ama arkadaşlar bu şekilde temin etmişlerdi.

Yorum bağlantısı
Tahir Öztan

kutudan oyle bir form çıkmadı ama firma ismi yazıyordu kutuda .en iyisi firma ile irtibata geçeyim.teşekkurler.

Yorum bağlantısı
Bedri Baki

kutudan oyle bir form çıkmadı ama firma ismi yazıyordu kutuda .en iyisi firma ile irtibata geçeyim.teşekkurler.

A101'den aldığınız puzzle ksgames'tir. info@ksgames.com.tr adresine mail atarak eksik parçanın yerini bildirin, hemen gönderiyorlar. Ben de ilk iletideki puzzle'yi A101'den almıştım, 5 parça eksik vardı hemen gönderdiler. Geçtiğimiz cuma günü A101 yine getirmiş, kaptım bir tane. Ama bu sefer kutu içinde 2 ayrı puzzle vari 1000+1000 olmak üzere. Birini tamamladım birazdan resimlerini eklerim :)

Yorum bağlantısı
Bedri Baki

r7rfg.jpg

r7rg6.jpg

r7rgz.jpg

r7rhn.jpg

A101'den aldığım yeni puzzle'nin birincisi tamamlandı. 1000 parça olduğu için basit geldi biraz, 3-4 günde bitti.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Bedri hocam eline sağlık tabii diğer arkadaşların da :bravo:

Eksik parça için o kısımın geniş aılı fotosunu çekip satır ve sütün olarak kaçıncı parça olduğunu maile foto ile ekleyip gönderiyorsunuz iki gün içinde elinizde oluyor.

Bu da bizim yaptığımız foto aceleye geldi :blush:

c8bf.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Bedri Baki

Bu halı tüccarları tablosu benim de hoşuma gidiyor. Bundan almayı düşünüyorum ilerleyen zamanda inşallah. A101 belki daha sonra bundan getirir de alırız :) Yoksa 40-50 tl çok fazla geliyor bana.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Hamit Akkuş

Buda benim 5000'lik canavar...

5us9.jpg

resim kalitesi dikkatimi çekti. çözünürlüğü çok iyi.

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Bedri Baki

A101'den almış olduğum 1000 parçalık Boğaziçinde ışıkların dansı puzzle de bitti :) Tabi resimde görüldüğü gibi 1 parça eksik kaldı, onu da bildirdim birkaç güne kadar elime ulaşır herhalde.

sf983.jpg

sf995.jpg

sf9b6.jpg

Yorum bağlantısı
Mustafa B Akkaya

5000  parçalık puzzleri çerceveletmeye nasıl götürüyorsunuz götürürken dagılmıyormu?

Yorum bağlantısı
Bedri Baki

Benimkiler küçük olduğu için ben mobilyacıdan 8 mm mdf kestirip üzerine yapıştırıyorum. Diğerleri de herhalde mukavvanın üzerine yapıştırıp öyle götürüyordur veya hazır çerçeve alıp onun üzerine yapıştırıyordur.

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

5000  parçalık puzzleri çerceveletmeye nasıl götürüyorsunuz götürürken dagılmıyormu?

Camcı eve gelip çerçeve yaptı bizimkisini :) 5 bin parçayı götürmek çok riskli bence.

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Bedri Baki

Bugün A101'e yine puzzle geldi. Bir kutuda 1000 parçalık 2 adet puzzle var. Bayram tatilinde vakit geçirmek için iyi oldu :) Bence hepsi birbirinden güzel ama 1000 parçalık olduğu için çabuk btecek gibi :)

tfvtx.jpg

tfvv5.jpg

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...