İçeriğe Yönlendir

Bu Tankmıdır Nedir Arkadaş Tanışan Varmı ? :d

Aydın Akdeniz

Recommended Posts

Aydın Akdeniz
(düzenlendi)

çok hoşuma gitti teknik özellikleri fiyatı adı sanı ne acaba bu arkadaşın :D

CbFMHe8.jpg

tarihinde Aydın Akdeniz tarafından düzenlendi
  • Beğen 5
Yorum bağlantısı
Aydın Akdeniz

Daha çok Concept araçlara benziyor :)

valla neye benzediğini bilememde tek başına bi transformens deki arabalara benziyor  :voltron:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Çakar
(düzenlendi)

arkadaş biraz apaçilige özenmiş yanlız heryerde ledler filan:) bir benzetme yapardım şimdi hoş olmuyacak (hemen çamur valla türk milletindede)  :)

tarihinde Mert Çakar tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Aydın Akdeniz

Ford-Raptor-ADD-StealthFighterSideSteps1

Ford-Raptor-ADD-StealthFighterSideSteps2Ford-Raptor-ADD-StealthFighterSideSteps9

Ford-Raptor-ADD-StealthFighterSideSteps_

long kasa ranger işte :p

o ne demek . hakkını ver tankın  :D  :D  :D

Yorum bağlantısı
Aydın Akdeniz

çin deki mekanlaramı benzeticen :D . ama böyle bi arabaya ne takarsan tak yakışıyor . bu tarz jeeplerde hep tepedeki ve ön tampondaki projektörler hoşuma gitmiştir . acayip kalıplı ve kasıntılı  gösteriyor arabayı . 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Çakar

f650

ppca.jpg

Bu dahada Bıçkın delikanlıymış. Asalet Semesi valla :) Ha benim 1.4 Fiesta Ha F650 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Aydın Akdeniz

f650

ppca.jpg

bu ne abi kamyondan kestirilip jipemi çevrilmiş yoksa jip küçük diye kamyonamı yükseltmişler bu nedir arkadaş  :D

Yorum bağlantısı
Mert Çakar

yazıldım ben e yi alıcam nasipse :) iddaadan parayıda vurduk mu ee artık bi F350 Yakışır bize :) Vergi denetimine filanda girerim tısır tısır :) 

Yorum bağlantısı
Aydın Akdeniz

F serisi kamyon diye geçiyor :p ehliyetiniz var mı :p

ehliyet kolay bunu bi alıyım da  :good1:

jiplere hep bi özentiylemi desem heveslemi desem hep bi hoş göründüler bana . navara düşünüyordum her türlü şekle müsait olduğu için . ama bu değişik bi araç tek başına çığır aşmış bir alet  :bravo:

yazıldım ben e yi alıcam nasipse :) iddaadan parayıda vurduk mu ee artık bi F350 Yakışır bize :) Vergi denetimine filanda girerim tısır tısır :)

ilk alan diğerini memleketinde gezdirecek kabul mü ?  ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Çakar

ehliyet kolay bunu bi alıyım da  :good1:

jiplere hep bi özentiylemi desem heveslemi desem hep bi hoş göründüler bana . navara düşünüyordum her türlü şekle müsait olduğu için . ama bu değişik bi araç tek başına çığır aşmış bir alet  :bravo:

ilk alan diğerini memleketinde gezdirecek kabul mü ?  ;)

Ben alırsam çorumun dibine vururuz yani piyasa piyasa üstüne :)

Yorum bağlantısı
Kutay Akçar

Araç süperde okadar ışık takmışlarki tekerli pavyona dönmüş alet. İlk fotoğrafta gündüz ışıksız halde süper gözüküyor, bir tek şnokeli eksik... Birde tek kapılısını almak lazım çift kapıda dingil mesafesi çok fazla.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Aydın Akdeniz

Ben alırsam çorumun dibine vururuz yani piyasa piyasa üstüne :)

ayıpsın gel misafirim ol  :good1:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Bu araba bizim yollara sığmaz, şehir içinde zaten gezemezsin, ceza yersin kamyon diye geçer, binmek içinde hormonlu abd li olmak, günde 4 öğün big king XXX large hamburger yemek lazım, kısaca bizim çapımız buna yetmez  :D

Yorum bağlantısı
Aydın Akdeniz

Bu araba bizim yollara sığmaz, şehir içinde zaten gezemezsin, ceza yersin kamyon diye geçer, binmek içinde hormonlu abd li olmak, günde 4 öğün big king XXX large hamburger yemek lazım, kısaca bizim çapımız buna yetmez  :D

altımıza minder sırtımıza yastık alırız  :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...