İçeriğe Yönlendir

Güvenlik Kamerası Hk.

Hasan Karabekiroglu

Recommended Posts

Hasan Karabekiroglu

2 gündür araştırıyorum ama bir sonuca halen ulaşamadım... Özetle söylemek gerekirse güvenlik kameralarını cep telefonu (iphone) üzerinden izlemek istiyoruz...

Kayıt cihazımız network e bağlı ip üzerinden belirli bir port üzerinden erişip tarayıcıdan veya yardımcı programlar sayesinde izleme yapabiliyoruz... .aynı şeyi internet üzerinden de yapabiliyoruz ...

Fakat iphone üzerinden de izlemek istediğimiz zaman tıkandık kaldık...2 gündür apple store da dvr ile ilgili 30 a yakın uygulama indirip denedim ama bir türlü görüntü almayı başaramadım...hem wireless üzerinden hemde gsm şebekesi üzerinden ulaşamıyoruz...

Konuya ilgisi, bilgisi olanlardan yardım rica ediyorum..

Yorum bağlantısı
Hüseyin Yergin

Arkadaş hem cepten iphone dan hem bilgisayarından istediği zaman canlı izliyor sizin için aradım sordum a player isimli program mış onunda güvenlik kamerasını kuran arkadaş yüklemiş 

Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu

Android olaydı bulurduk :p

Android marketteki yazılımlarıda denemeye başladım

Arkadaş hem cepten iphone dan hem bilgisayarından istediği zaman canlı izliyor sizin için aradım sordum a player isimli program mış onunda güvenlik kamerasını kuran arkadaş yüklemiş 

Aplayer denilen program aslında MEyepro+ nın çakması hatta birebir aynısı

Sıkıntı kayıt cihazının internet üzerinden izlenmesini sağlayan codec bileşnelerini destekleyen bir yazılım bulmamız gerekli... kayıt cihazını satanlar malesefki bu bilgiye sahip değiller...

Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu

Kayıt cihazının marka ve modeli nedir? Mobil ulaşım bilgileri hem cihaz hem de modem üzerinde tanımlı mıdır?

Opax OPX HW 16016 modeli cihazda tanımlamaları yaptım  modemden de gerekli portlar açık...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...