İçeriğe Yönlendir

Gece Uzun Yoldan Geldikten Sonra Oluşan Göz Seyirmesi

Mert Çakar

Recommended Posts

Mert Çakar

Arkadaşlar doktorada gittim bu konuda sinirsel diyor.Sıkıntım senelerdir gece uzun yoldan geldikten sonra ertesi günü oluşan göz seyirmesi. 1 2 gün devam edip geçiyor.gündüz filan uzun yol yaptıgımda sıkıntı yaşamıyorum ama gece her seferinde yaşıyorum.Doktor sinirsel diyor ne alaka yani yolda sinir yapıcak bir durumum yok :) Yeni oluşan birşey degil yaklaşık 4 senedir hep aynı muhabbet araştırıyorum bulamıyorumda hiç bir şekilde anlam veremiyorum

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Gece gözler daha çok yoruluyor. Muhtemelen sabah bu tip bir belirti veriyor. Yapacak bir şey olduğunu sanmıyorum.

Yorum bağlantısı
Mert Çakar

Gece gözler daha çok yoruluyor. Muhtemelen sabah bu tip bir belirti veriyor. Yapacak bir şey olduğunu sanmıyorum.

ertesi günü rahatsız edici şekilde devam ediyorda çevremdekilere soruyorum bende yok öyle bişey diyor herkes :s bünyeden kaynaklı galiba

Yorum bağlantısı
Eray Sireli

Doktor sinirsel diyor ne alaka yani yolda sinir yapıcak bir durumum yok :)

Bende gün içerisinde sürekli baş ağrısı şikayetiyle gitmiştim. Tahliller filmler falan birşey çıkmayınca doktor sen depresyondasın demişti :) Oysa hiç depresyonluk bir durumum yoktu ama işin ehli öyle diyorsa öyledir :) Daha kaliteli uyumam için bir ilaç vermişti sabah uyanmamı zorlsştırınca kullanmamıştım :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Çakar

Acaba gece sürüş gözlükleri yararlı olurmu

onlarada güvenemiyorum internette 7 liraya satılan şey nedir ne degildir onu bile bilmiyorum.İşporta diye tabir edilen güneş gözlükleri bile göze acayip derecede zarar veriyor uzun süre kullanımda baş agrısı gibi sorunlar bile yaratıyor.Kaldıki 7 liralık bişey nekadar fayda ve zarar saglar bilemiyorum :s

Bende gün içerisinde sürekli baş ağrısı şikayetiyle gitmiştim. Tahliller filmler falan birşey çıkmayınca doktor sen depresyondasın demişti :) Oysa hiç depresyonluk bir durumum yoktu ama işin ehli öyle diyorsa öyledir :) Daha kaliteli uyumam için bir ilaç vermişti sabah uyanmamı zorlsştırınca kullanmamıştım :)

bizimkide tahminimce sinirsel galiba çünkü göz seyirmesini başka bir açıklaması yok ama 4 senedirde tesadüf olamaz :)

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

mavi xenonlar gözü daha çok yoruyor. belki ondandır.

Yorum bağlantısı
Mert Çakar

mavi xenonlar gözü daha çok yoruyor. belki ondandır.

yok normal pederin mondeoyuda kullanınca gece uzun yolda gene aynı:) 8000 xenon var bende

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...