İçeriğe Yönlendir

2004 C-Max Saat Ayarı Nasıl Yapılır.

Ali Osman Tekcan
Çözüme git Misafir tarafından,

Recommended Posts

Ali Osman Tekcan
(düzenlendi)

Selam 2004 C-max trend aracımda bir türlü saat ayarını yapamıyorum bilenler yardım ederse çok sevinirim.

tarihinde Adnan Çakır tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran
(düzenlendi)

Teypte menuye basili tutun asagi oklarla ilerleyin saate gelince ayarlayin menuye basin cikin. . :)

tarihinde Mert Boran tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

ghia larda menü de saat var, trend lerde nasıl bilmiyorum, teyp farklı çünkü.

Yorum bağlantısı
Korhan Şenörer

saat seçeneği gelmiyor ekrana tarih var.

Eski c max'imde başıma gelmişti, menüde saat ayarı çıkmıyordu, servise gittim, reset gibi bir işlem yaptılar, daha sonra menüde çıkmaya başlamıştı.

Yorum bağlantısı
  • Çözüm

menu tuşuna basarak tarihe gelin.tarihe gelince menu tuşuna bir kaç saniye basılı tutun.yeni bir menü cıkacak karşınıza.o menüde saate gelene kadar tekrar menu tuşu ile ilerleyin.saate gelince tekrar menu tuşuna basılı tutun.böylece saat yanıp sönmeye başlayacak.ses dümesini çevirerek saati ayarlayın , daha sonra sağ ok ile dakikaya geçin ve aynı şekilde onuda ayarlayın.sonra menu tuşuna basıp işlemi bitirin. kolay gelsin :good1:

Saat yerine "clock 24 hour" gibi bir ibare çıkıyor yanlış hatırlamıyorsam.Orada menu tusuna basarsanız saat yanıp sönmeye başlar.

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

menu tuşuna basarak tarihe gelin.tarihe gelince menu tuşuna bir kaç saniye basılı tutun.yeni bir menü cıkacak karşınıza.o menüde saate gelene kadar tekrar menu tuşu ile ilerleyin.saate gelince tekrar menu tuşuna basılı tutun.böylece saat yanıp sönmeye başlayacak.ses dümesini çevirerek saati ayarlayın , daha sonra sağ ok ile dakikaya geçin ve aynı şekilde onuda ayarlayın.sonra menu tuşuna basıp işlemi bitirin. kolay gelsin :good1:

Saat yerine "clock 24 hour" gibi bir ibare çıkıyor yanlış hatırlamıyorsam.Orada menu tusuna basarsanız saat yanıp sönmeye başlar.

Bu saat çok değerli bir şey herhalde :unsure2: , ayarlamak için bu kadar uğraşıldığına göre. Bazen bu üreticileri anlamakta güçlük çekiyorum.

tarihinde Mükremin Kocataşkın tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

Bu saat çok değerli bir şey herhalde :unsure2: , ayarlamak için bu kadar uğraşıldığına göre. Bazen bu üreticileri anlamakta güçlük çekiyorum.

bugün bizimkinin saati bozuldu.ayarlasam da kapatınca bozuluyor.sabahtan beri saati doğru görememek çok zor geldi abi :)

Yorum bağlantısı

bugün bizimkinin saati bozuldu.ayarlasam da kapatınca bozuluyor.sabahtan beri saati doğru görememek çok zor geldi abi :)

Birara benim aracın saatinde de oldu öyle bir şey, GEM modülünden saate giden kablo soketini çıkarıp geri takınca düzelmişti.

Yorum bağlantısı

Birara benim aracın saatinde de oldu öyle bir şey, GEM modülünden saate giden kablo soketini çıkarıp geri takınca düzelmişti.

hangi kablo abi :)

Yorum bağlantısı

hangi kablo abi :)

Hatırlamam mümkün değil, deneyerek bulmuştum. GEM modülünün yerini biliyorsun değil mi? Onun üzerindeki grup kablo soketlerini sırayla sökecek ve takacaksın. Ben sol üstten başlamıştım yanlış hatırlamıyorsam 3. denememde bulmuştum.

Yorum bağlantısı

Hatırlamam mümkün değil, deneyerek bulmuştum. GEM modülünün yerini biliyorsun değil mi? Onun üzerindeki grup kablo soketlerini sırayla sökecek ve takacaksın. Ben sol üstten başlamıştım yanlış hatırlamıyorsam 3. denememde bulmuştum.

Tamam abi denerim sağolasın..senin gündüz farları ne alemde?

Yorum bağlantısı

Tamam abi denerim sağolasın..senin gündüz farları ne alemde?

Farların dizaynını bitirdim, ufak bir  boya işi  ile araca montajı kaldı. Sürücü devresindeki pürüzleri de hallettim sayılır. Yakın bir zamanda paylaşırım.

Yorum bağlantısı
Nazım Yazıcı

benim ghia da ne kadar ayarlasam ayarlayayım yine geri kalıyor...artık ayarlamaktan bıkıp vazgeçtim :(

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

benim ghia da ne kadar ayarlasam ayarlayayım yine geri kalıyor...artık ayarlamaktan bıkıp vazgeçtim :(

Evet saat geri kalıyor bizdede. :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...