İçeriğe Yönlendir

Antalya ' Ya Gitmem Icap Etti ./ Hurdacı Tavsiyesi

Mehmet Demirci

Recommended Posts

Mehmet Demirci

Antalya ' lı forumdaş abilerim , kardeşlerim . Öncelikle hepinize merhaba .

Anlaşılacağı üzere bir kaç günlüğüne Antalya ' ya gelmem gerekiyor . Antalya ' da oto sanayi nasıl acaba ? Çıkmacılar ve hurdacılar var mı ? Buradan gelen tavsiyelerinize göre sanayiye zaman ayıracağım . Şimdiden hepinize teşekkürler .

Yorum bağlantısı
Hüseyin Atasoy

Akdeniz otosanayide çıkmacılar hurdacılar vardı hatırladığım. Taunus'a tampon arayıp bulmuştuk araba mezarlığı gibi biryerden.:)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Demirci

Üstadım farkettim ama geç oldu . Değerli mod larımız duruma el atarlar sanırım . Gitmem yazacaktım .

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Üstadım farkettim ama geç oldu . Değerli mod larımız duruma el atarlar sanırım . Gitmem yazacaktım .

:) Olsun, böyle daha komik olmuş. İnsanı düşüncelere gark ediyor. ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Saim Ulaş Yılmaz

Buradaki oto sanayi tabiki istanbul ve ankarayla karşılaştırılamaz bile. Siyah zeminli sağlam sağ sol far takımı bulamamıştım burada. Ordan hesap edebilirsiniz

Yorum bağlantısı
Mehmet Demirci

Deme be kardeşim . Yinede Balıkesir sanayisinden iyidir sanırım

Yorum bağlantısı
A. Ulaş Barut

Semt olarak nerededir acaba ?

Çok oto da Cem Usta var size yardımcı olur. Akdeniz sanayi sitesinde, selamımı iletirsiniz. Cep telefonunu özelden verebilirim isterseniz.

Başlık 2. tekil şahsa yönelik olunca... :crazy:

Bence de çok dikkat çekici ve güzel olmuş :good1:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Aytaç Akyel

2 tane sanayi vardır biri eski diğeri yeni sanayi diye geçer yeni sanayi daha büyüktür kepez dedir.balıkesirden büyüktür eski sanayi muratpaşa ilçesindedir fazla bir şey bulacağını zannetmiyorum

Yorum bağlantısı
Mehmet Demirci

2 tane sanayi vardır biri eski diğeri yeni sanayi diye geçer yeni sanayi daha büyüktür kepez dedir.balıkesirden büyüktür eski sanayi muratpaşa ilçesindedir fazla bir şey bulacağını zannetmiyorum

O zaman Kepez e yolum düşecek mecbuuur .

Bu arada başlık düzeltilmiş , moderatörüme teşekkür ederim . ;-)

Yorum bağlantısı
Sercan Eskin

Akdeniz Sanayi Sitesi'nde aradığınızı bulursunuz bence.. Gayet büyük bir sanayi sitesi var..

Antalya'dayım cumaya kadar sınav saatlerim dışında yardımcı olabilirim..

Sanayi zaten Antalya'nın girişinde kalıyor en azından arama sıkıntınız olmayacaktır :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Demirci
(düzenlendi)

Akdeniz Sanayi Sitesi'nde aradığınızı bulursunuz bence.. Gayet büyük bir sanayi sitesi var..

Antalya'dayım cumaya kadar sınav saatlerim dışında yardımcı olabilirim..

Sanayi zaten Antalya'nın girişinde kalıyor en azından arama sıkıntınız olmayacaktır :)

Teşekkür ederim . Bir aksilik çıkmaz ise akdeniz sanayi sitesine kesin gidiyorum . Ama gelmişken Kepez ede gideceğim . Siz ne taraflardasınız ? tarihinde Mehmet Demirci tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sercan Eskin

Teşekkür ederim . Bir aksilik çıkmaz ise akdeniz sanayi sitesine kesin gidiyorum . Ama gelmişken Kepez ede gideceğim . Siz ne taraflardasınız ?

Ben de Kepez'deyim.. Üniversitenin karşısında..

Kepez zaten Antalya'nın merkez ilçesi yani Antalya'nın merkezinde kalıyor..

Yorum bağlantısı
Mehmet Demirci

Ben de Kepez'deyim.. Üniversitenin karşısında..

Kepez zaten Antalya'nın merkez ilçesi yani Antalya'nın merkezinde kalıyor..

Sıkıntı olmazsa öm den tel atabilirmisin . Bir aksilik olmazsa Kepez e geldiğimde ararım .
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Mehmet Demirci
(düzenlendi)

Arkadaşlar tekrardan merhaba . Antalya ya gittim geldim . Sanayiyede gittim . Aradığımı bulamadım . 1,5 hafta kadar kaldım . Bazı fotoğrafları paylaşayım bari dedim .

Bir çoğumuz biliyordur belki ama ben ilk defa gittim . Özellikle Düden e bayıldım çok dinlendirici bir yer  . Ve çok serin .

2yLQqHb.jpg

CHQmWzz.jpg

S87R3ia.jpg

jPp1RRg.jpg

DiHtzP2.jpg

CHVRURp.jpg

7MIVZI7.jpg

Buda Yivli Minare

9jwNyLt.jpg

Gitmişken akvaryuma gitmemek olmaz dedik .

rabm372.jpg

tLgiWPb.jpg

azAnaIe.jpg

dDLphSF.jpg

Manavgat ve Side yede gittim ama oranın fotoğrafları fotoğraf makinemde , makinemde yanımda değil . Daha sonra makinedekileride paylaşırım inşallah .

tarihinde Mehmet Demirci tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...