İçeriğe Yönlendir

Ford Kapı Altı Logosu

Tolga Yanıksaz

Recommended Posts

Tolga Yanıksaz

Ispartada bilginiz güzel bir yer varmı kapı altı logosu yapan uygun ve güzel fiyata yaptırmayı düşünüyorum çok hoş gözüküyor malum çok hoş

Yorum bağlantısı
Hasan Sancak

internette 40 liraya satılıyor 7watt yazıyor bende almayı düşünüyorum güzel görünüyor gerçekten. işçilik önemli olan heralde

Yorum bağlantısı
Önder Kuru
(düzenlendi)

Ben e-bay'dan aldım(hatta bir çift daha var arka kapılar için bekliyor), bir arkadaşım elektrikçiye telefon etti 100 TL istedi. Sonra LPG ustamın dükkanında kapı içleri söktürdüm kalan kısmını ben hallettim(ayak aydınlatma duylarından çektim kabloyu) işçilik "0" TL.

Ebay'da 13,40 dolar, aliexpress.com'da 11 dolar. İkisi dce çok güzel ışık ve görüntü veriyor.

tarihinde Önder Kuru tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Tolga Yanıksaz

Ben e-bay'dan aldım(hatta bir çift daha var arka kapılar için bekliyor), bir arkadaşım elektrikçiye telefon etti 100 TL istedi. Sonra LPG ustamın dükkanında kapı içleri söktürdüm kalan kısmını ben hallettim(ayak aydınlatma duylarından çektim kabloyu) işçilik "0" TL.

Ebay'da 13,40 dolar, aliexpress.com'da 11 dolar. İkisi dce çok güzel ışık ve görüntü veriyor.

ebay linkini özelden yollarmısınız mevcutsa.

Yorum bağlantısı
Önder Kuru
(düzenlendi)

ebay linkini özelden yollarmısınız mevcutsa.

Özelden atmama lüzum yok sanırım,

Bu montajını yaptığım ürün:(ucuzlamış 1,2 dolar daha)

http://www.aliexpress.com/item/Free-shipping-2pcs-lot-New-car-door-laser-light-3D-lights-LED-welcome-lighting-for-all/857820537.html

Bu evde bekleyen ürün:

http://www.ebay.com/itm/130897174806?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649

Yalnız delme aparatının çapı dar geliyor, 1-2 mm daha geniş olması lazımmış...

tarihinde Önder Kuru tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

yapmaaaaaa abeeey :D el etme sakin yapıyım deme apaçilik sanada vurmasın :p

Yapacam demedim Tr de de varmış dedim.

Ayrıca benim kopyaladığım linkt tüm markalar var dı. :blush:  :fiuw:

h0Y9fF8.jpg

Yorum bağlantısı
Önder Kuru

yapmaaaaaa abeeey :D el etme sakin yapıyım deme apaçilik sanada vurmasın :p

Apaçi mi oldum ben şimdi Uğurcum... :beee:

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

Apaçi mi oldum ben şimdi Uğurcum... :beee:

önder abi araba var arabaaaa var :D :D marka var kalite var :D :D 

Yorum bağlantısı
Tolga Yanıksaz

Hiç bilgisi olan yok mu yada yardımcı olacak ?

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Fatih Aydemir

Ispartada bilginiz güzel bir yer varmı kapı altı logosu yapan uygun ve güzel fiyata yaptırmayı düşünüyorum çok hoş gözüküyor malum çok hoş

http://www.otoclubturkiye.com/forum/topic/245633-ilk-g%C3%B6z-a%C4%9Fr%C4%B1m-32-fa-123/

benim aracın resimlerine bak istersen ben logoyu burda takdırmıştım bnde ıspartada yaşıyorum ama internetden aldım logoyu 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Hasan Sancak

bende yeni yaptırdım sahibinden'den aldım 40liraya 7 watt. tavan aydınlatmasından kapıya çekti aracımda kapı veya ayak aydınlatması olmadığı için biraz fazla işçilik yaptı 30lira'da işçilik verdim (keşke ben anlasaydım da ben yapabilseydim içim gitti 30 lira verirken)  :D

Yorum bağlantısı
Önder Kuru

bende yeni yaptırdım sahibinden'den aldım 40liraya 7 watt. tavan aydınlatmasından kapıya çekti aracımda kapı veya ayak aydınlatması olmadığı için biraz fazla işçilik yaptı 30lira'da işçilik verdim (keşke ben anlasaydım da ben yapabilseydim içim gitti 30 lira verirken) :D

Ebay ve aliexpress'te 10-13 dolar civarı fiyatları var kargo ücretsiz hem de... 40 tl çokmuş... montajını bence 30 tl'ye iyi yaptırmışsınız benim c-max için 100 tl istediler, kapı içlerini arkadaşım açtı kalanını ben hallettim...
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...