İçeriğe Yönlendir

Kaza Tutanağı Sorgulama

Uğur Gül

Recommended Posts

Uğur Gül

Bir çok şekilde sms ile sorgulama türü var ama yorumlara bakınca  hiç biri memnun kalmamış boşuna para veriyoruz diye yorumlar gördüm hiç denemedim.Bugun bu siteyi buldum belki bir çok kişinin haberi yoktur.Kendi aracımı sorguladım 2 tane kazası var.Bi tanesiadam araçdan inerken kapıyı açınca soldan gelen araç kapıya vurmuş.2. si  geri manevra yapan araç sağ ön far tarafına vurmuş.Başkada bi şey gözükmüyor.Tek sorun siteden hasar değerini bulamadım.Motor no ile sorgulama yapınca direk çıkıyor.

https://www.sbm.org.tr/?p=application&objectId=23

Yorum bağlantısı
Serhat Işık

ben baktım aracıma bir şey çıkmadı (kayıt bulunamadı diye çıktı)

Yorum bağlantısı
Uğur Gül

ben baktım aracıma bir şey çıkmadı (kayıt bulunamadı diye çıktı)

T.c no ile sorguladım bende başta bişey çıkmadı sahibi farklı olduğu için.Motor no dan yaptım eski sahibinin adına olan kazalar çıktı ben zaten hiç yapmadım şuan :D kaza tutanağı bile var adamların çizdiği ifadeleri 

Yorum bağlantısı
Ali Ozan Yurtsever

evet trammer sağlıklı bilgi vermiyor. arkadaş aracını oradan sorgulattı 400 tl hasarı çıktı. sigortacıdan pert kaydı olduğu tespit edildi daha sonra. ikinci el almak ciddi risk olmaya başladı artık kişiler tanıdık güvenilir kimseler değilse. . .

Yorum bağlantısı
Uğur Gül

Bence en güzel yanı tutanaklar kazaların nasıl olduğu hakkında bilgi edine bılıyorsun bıraz.Diğer türlü hasar kaydı  taklamı attı naptı bu kadar hasar geldi ?Hemde ücretsiz :)

Yorum bağlantısı
Tahir Öztan

plakayı nasıl yazıyoruz oraya 3 hane istiyor il kodunun yazıldığı yere.64 yazıyorum 064 oluyor onuda kabul etmiyor.yardımlarınızı bekliyorum

Yorum bağlantısı
Uğur Gül

plakayı nasıl yazıyoruz oraya 3 hane istiyor il kodunun yazıldığı yere.64 yazıyorum 064 oluyor onuda kabul etmiyor.yardımlarınızı bekliyorum

kabul etmesi lazım ilk yer 034 istanbul  yandakı kutuya kalanını yazıyorsun.

Yorum bağlantısı
Uğur Gül

064 kabul etmiyor anlamadım..

sol 064>>sağ tarafa L1234 gibi yazıyorsun dimi ? kayıt bulunamadımı dıyor nedıyor ? 

Yorum bağlantısı
Uğur Gül

kayıt bulunamadı diyor 064 ün üzerine tekrar geliyor.

plaka  ve motor no dan sorgula yıne de bulunamadı dıyorsa demekkı kaza yok araçta :D

Yorum bağlantısı
Muhammet Ergün

güzel bir uygulama motor no ile sorgulayınca çıkıyor

,ama şöyle bir durum var ki ben 5664 ile sorguladığımda 4 adet hasar çıkmıştı.

burda tek hasar gözüküyor sevindirici  :bravo:

Yorum bağlantısı
Hami Erışık

Bir çok şekilde sms ile sorgulama türü var ama yorumlara bakınca  hiç biri memnun kalmamış boşuna para veriyoruz diye yorumlar gördüm hiç denemedim.Bugun bu siteyi buldum belki bir çok kişinin haberi yoktur.Kendi aracımı sorguladım 2 tane kazası var.Bi tanesiadam araçdan inerken kapıyı açınca soldan gelen araç kapıya vurmuş.2. si  geri manevra yapan araç sağ ön far tarafına vurmuş.Başkada bi şey gözükmüyor.Tek sorun siteden hasar değerini bulamadım.Motor no ile sorgulama yapınca direk çıkıyor.

https://www.sbm.org.tr/?p=application&objectId=23

ben bitürlü çıkartamadım :( tamamen nereleri nasıl dolduracaz,plaka kısmı zaten tuhaf,tamamen açıklarmısınız doldurmayı

Yorum bağlantısı
Uğur Gül

ben bitürlü çıkartamadım :( tamamen nereleri nasıl dolduracaz,plaka kısmı zaten tuhaf,tamamen açıklarmısınız doldurmayı

plaka kısmı bide motor kısmı bu ikisi doldur resimdeki karekterleri yaz ara de  kayıt bulunamadı diyorsa senin aracın hiç kaza yapmamış oluyor.

örnek sol kutu 041 sağ kutu L4321 plaka buşekilde yazıcaksın

Yorum bağlantısı
Hami Erışık

kayıt bulunamadı diyor ama; izmirde zincirleme trafik kazasına karışmıştım,en son araçtım,hata%0 bendeydi,tamponum çizildi,polis tutanak tuttu 700tl yazmış.bende 30 tl,ye yaptırmıştım niye yok kayıtlarda..birde aracı alırken tramerden baktırmıştım 1 kaza görünüyordu,sayfayı açtıkça en son bomboş bi sayfa çıkıyordu,hiç hasar falan açıklama yoktu,gene anlamadım :(  :(  :(

Yorum bağlantısı
Muhammed Bozkurt

Aracımı şase no ile sorguladığımda kayıt bulunamıyor, ama eski plaka ve şase no ile sorguladığımda kaza detaylarını görebiliyorum, eğer aracınızı aldığınızda plaka değiştirdiyseniz eski plakanız ile sorgulama yapın.

Yorum bağlantısı
Hami Erışık

Aracımı şase no ile sorguladığımda kayıt bulunamıyor, ama eski plaka ve şase no ile sorguladığımda kaza detaylarını görebiliyorum, eğer aracınızı aldığınızda plaka değiştirdiyseniz eski plakanız ile sorgulama yapın.

eski plaka,yeni plaka-şasi no,motor no= hepsi denendi sonuç= yok oglu yok. :good1: .gerçekte benim karıştıgım var ama burda yok..tutanakta vardı polis tuttu.

Yorum bağlantısı
Muhammed Bozkurt

hmm, sizinkinde bi gariplik var o zaman, sms sorgulamasında çıkıyormuydu peki biliyomusunuz?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...