İçeriğe Yönlendir

2012 Trend Fiesta Ses Sistemi Hakkında Yardımlarını Bekliyorum...

Mustafa Bagci

Recommended Posts

Mustafa Bagci

Arkadaşlar trend fiestam için mevcut hoparlörler ön taraf güçlü sesi açınca çok kafa ağrıtıyor orjinal teyp'i sökmeden istediğini yap doğru dürüst bir ses alamassın dedi beğenmediğim işide yapmam dedi usta teyp değiştirmek istemiyorum

1- sadece hoparlör değiştirirsem işe yarar mı 

2- mid hoparlör ile coaxial hoparlörlerden hangisi şeçmeliyim konuyla hiç bilgim yok anfi bas olayında da bilgim deneyimlerinizi paylaşmanızı rica ederim.

Yorum bağlantısı
Alper Keskin

Size tavisyem bagaja küçük ampli ile ile bass bağlayın.Ana ünitenizden de bassı kısın bu sayede hoparlörleriniz yorulmadan yüksek seslere çıksın bass işini bagajdaki kabine bıraksın sizin de kulaklarınızı ağrıtmasın..Sadece ampli bass ile bile ses kalitesindeki değişime şaşıracaksınız...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Volkan Koca

Size tavisyem bagaja küçük ampli ile ile bass bağlayın.Ana ünitenizden de bassı kısın bu sayede hoparlörleriniz yorulmadan yüksek seslere çıksın bass işini bagajdaki kabine bıraksın sizin de kulaklarınızı ağrıtmasın..Sadece ampli bass ile bile ses kalitesindeki değişime şaşıracaksınız...

+1 aynen katılıyorum. Daha yüksek seslere cızırtısız çıkabiliyorsunuz çünkü asıl höparlörü yoran bastır onuda sub'a devrederseniz hem daha iyi bas olur hemde orj. hoparlörler cızırtı yapmaz.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...