İçeriğe Yönlendir

Araç Parfümü Göğüse Zarar Verdi

Fırat Çakıroğlu

Recommended Posts

Fırat Çakıroğlu
(düzenlendi)

Merhabalar, hani şu aynaya asılan genelde promosyon verilen araç kokularını bilirsiniz. Geçen aracımı yıkattıktan sonra aynaya astıkları o kokuyu çıkartıp led panelin önüne bırakmıştım. Yaklaşık 5 - 6 saat sonra güneşte kalan aracıma tekrar bindiğimde bıraktığım o olmaz olsun kokunun panel kaplamasını ne hale getirdiğini görmüş oldum. Bir hafta sonra biraz toparladı ama maalesef kötü bir görüntü kaldı. Fotoğraf ekledim. Belki daha önce yazılmıştır ama uyarmak istedim. Herkese kazasız belasız sürüşler dilerim...gu2e7y9e.jpg

tarihinde FIRAT CAKIROGLU tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Merhaba Fırat Bey... 

Kullanıcı adınızı Fırak Çakıroğlu olarak değiştirelim mi.. Böyle olmasını öneriyoruz ve mümkün olanları düzeltiyoruz :)

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Fırat bey,

Tam olarak mesajınızı yazmadan göndermişsiniz galiba.

Merhaba Fırat Bey... 

Kullanıcı adınızı Fırak Çakıroğlu olarak değiştirelim mi.. Böyle olmasını öneriyoruz ve mümkün olanları düzeltiyoruz :)

Bu kasabada en hızlı silahını çeken kovboy benim uleeen :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Çok kötü olmuş.. genelde gördüğümüzü uyarıyoruz... 

Malesef boyamaktan başka yapacak pek bişey de yok.. Üzüldüm... 

Yorum bağlantısı
Fırat Çakıroğlu

Boyamak derken ; renk olarak bir sıkıntı yok gibi ama o kısım kaplama malzemesi (bordo jelatin) serbestleşmiş durumda. Sanki bir "ütüleme" çözecek gibi duruyor ama eskisi gibi olmaz sanırım :(

Yorum bağlantısı
Fırat Çakıroğlu

Anladım. Teşekkürler. Bu arada profil ismimi değiştirebilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Araçlarınıza koku asmayın, bimde satılan oda kokularından koymayın,  ön göğüse parlatıcı, kokulu ürünler sürdürmeyin... 

Büyük geçmiş olsun. :/

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Başlık niçin google Translate çevirmiş gibi? :p

Şaka bir yana ciddi bir sorun bu. Bizim bir tanidiginda glade marka olan arac kokusu patlamisti. Bütün göğüs değişti.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Başlık niçin google Translate çevirmiş gibi? :p

Şaka bir yana ciddi bir sorun bu. Bizim bir tanidiginda glade marka olan arac kokusu patlamisti. Bütün göğüs değişti.

Haklısın, düzelttim :)

Yorum bağlantısı
Emrah Akdoğan

Bizim 190 mercedeste basincli kokulardan vardi torpidoda. Arac guneste kaldigi bir gun booom ! Torpidonun sagindan cikip kapiyada icten bombe yapmisti. Aracin icine biraktigi artikta cabasiydi. O gunden sonra arabada kolay kolay basincli kutu birakmadim, sizde aman ha birakmayin... Gecmis olsun ..

Yorum bağlantısı
Güvenç Terzierol

Bizde de aynısı oldu bir kaç hafta önce. İşin kötüsü bizdeki o koku yapışmuştı farkına varmayıp cart diye çekince üzerinde ki kabaran o jelatin gibi yeride aldı geçti. :( 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yılmaz Ertek

öncelikle geçmiş olsun.

alerjik bir bünyem olduğu için koku asamıyorum, sevmiyorum da :)

bu fotoyu görünce aklıma ilk gelen : orayı o hale getiren kimyasalı mis gibi ciğerlerimize mi çekiyoruz ?  oldu :(

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Hayrettin Bahadir

Bu parfüm problemlerini bir kaç defa daha görmüştüm, o yüzden ben asmıyorum arabama böyle şeyler. Genelde aynaya asılan her hangi bir yere temas etmeyenleri tercih ediyorum.

Yorum bağlantısı
Serkan Karadağ

Arabaın göğüsünü bu hale getiren parfüm, her nefes alıp vermede adamın ciğerini dağlar :s

+1

Yorum bağlantısı
Emre Köksal

ben discover marka jel kokudan kullanıyorum...kendi kutusunda sert jelden...akma batık yapmıyor...ama tabi kimyasal mı kimyasal:(

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Geçmiş olsun.Bu kokular başa bela..özellikle sıcak yaz mevsimlerinde.En güzeli hiç bulundurmamak.Bende sprey olandan var ara sıra bir iki pısslatıyorum o kadar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Arabada araç kokusu kullanmanın en güvenli yolu çifttaraflı bant ile yolcu koltuğu altına sabitlemektir..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...