İçeriğe Yönlendir

Şok Görüntüler ! Forumu Kimlere Emanet Ediyoruz ? (2. Bölüm-Mcdonalds)

Ali Bak

Recommended Posts

Şimdiye kadar içeriği ve üyelerinin kalitesine güvendiğim bu forumun teknik sorumlusunu bir AVM fastfood restoranda aşağıdaki halde görünce feci bir hayalkırıklığı yaşadım.

Bu forum ciddi bir ortam, böyle çoluk çocuğa emanet edilirse başımıza neler gelir düşünebiliyor musunuz ? Forum hacklenir, virüs bulaşır, trojan girer peki sonra ? Sizin de bilgisayarlarınıza ayfonlarınıza samsunglarınıza da bulaşır Allah muhafaza.

Sonra da bilgisayarınızda bazı ahlaksız siteler açılıverir. Çoluğumuz çocuğumuz var güvenerek internete giremeyecek miyiz ?

Forum yönetimini göreve çağırıyorum. Biraz ciddiyet beyler :)

post-126-0-05087100-1372422380_thumb.jpg

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Harbiden bu ne böyle yaa.Ben saatten sonra pardon dakikadan sonra forumda kalamam..Adresi alayım...Milkshake  iki  olduuu :p

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Açık reklam var. Ürün yerleştirme yapılmış. Üyeliğini askıya alalım. Ya da direk kendisini askıya alalım. Askıdan Selçuk isteriz. :crazy: 

• Beğen 10
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Söylemiştim, server'i taşımak bünyeye zarar diye. Gitti fidan gibi delikanlı :crazy:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Erkut Uysal

Bu kadar insanla uğraş forumun tekniği bilmem nesiyle uğraş bu zamana kadar dayanması bile bir mucize...

-Selçuk abi : Benim bir forumum vardı gördünüz mü abiler nerede ? Forumumu bulamıyorumda.... :crazy::D :D :D  

Yorum bağlantısı
Oğuzhan Demir

Size o kadar forum hazırlıyorum beni hamburger ile mi besliyorsunuz bana mangal yakın mı demek istiyor acaba :D

kendimi tebrik ederim bu seferde konuyu ben mangala çektim :)

Yorum bağlantısı
Serkan Ünsalan

Açık reklam var. Ürün yerleştirme yapılmış. Üyeliğini askıya alalım. Ya da direk kendisini askıya alalım. Askıdan Selçuk isteriz. :crazy:

hocam bu görev sizin :D :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Selçuk abi Ali Bak'ın üyeliği silelim. Herşeyi ifşa etmiş :D

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Nevşehire gidiyorum karnım aç :) Ahmet abinin mondeo gitmiyor herhalde ne fark atmışım 1 saat oldu halen gelemediler ;)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...