İçeriğe Yönlendir

Garanti ?

İbrahim Demirci

Recommended Posts

İbrahim Demirci

arkadaşlar merhaba ;

aracım fiesta   2012 1,4 tdci titanium paket aracı 2.el şahıstan aldım yalnız kendisi hiç ford servisine götürmemiş kendi bildiği başka yere götürmüş orda yaptırmış bakımlarını.

şuan araba hala garantili görünüyor ben servise gitsem bana sıkıntı çıkarırlarmı ? sorunda direksiyondaki ses ve müzik değiştirme tuşları basmıyor bunu garantiden yaptırabilirmiyim??? yardımcı olursanız sevinirim...

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Sıkıntı çıkacağını sanmam. Sonuçta garanti dışı kalıcak yerler belli. Motor aksamı vs harici garanti devam ediyor olmalı..

Yorum bağlantısı
İbrahim Demirci

peki direksiyondaki düğmeleri garantiden hallettirebilirmiyim?

Yorum bağlantısı
Yusuf Ziya Deniz

Bakımları yetkili servisinde yapılmadıysa bazı servisler bunu problem edebiliyor.

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

peki direksiyondaki düğmeleri garantiden hallettirebilirmiyim?

Garantilik bir durumsa değiştirirler tabiki..

Yorum bağlantısı
İbrahim Demirci

Garantilik bir durumsa değiştirirler tabiki..

teşekkürler...

Yorum bağlantısı
Sercan Yalçın

Selam.Arkdaşlar Ben 2011 tdci titanyum geçen hafta 42.000 kmde yeni aldım.Aldığım arkadaş 22.000 den sonra dışarda yaptırmış bakımını.Ben perşembe günü yetkili servise götürdüm aracımı hiç bişey yokmuş gibi bakıma verdim ve direksiyon vites aşınmış ayrıca direksiyondaki ses tuşları çalışmıyor dedim.Cuma günü servisten aradılar fabrika onay verdi pazartesi sabahına kadar araç beklesin değişimini yapıcaz dediler :) Benim sizlere sormak istediğim acaba garantimin bitmesine 2 ay var başka nerleere dikkat etmeliyim.Değiştirmem gereken ne olabilir.Titanyum fiesta hakkında tecrüblei arkdşalar yardımcı olursa çok sevinirim ...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...