İçeriğe Yönlendir

Hararet Göstergesi Yerinde Durmuyor

Levent Güngör
Çözüme git Fatih Sarıkaya tarafından,

Recommended Posts

Levent Güngör

Merhabalar sıcak veya soğuk motoru çalıştırdığımda bazen hararet göstergesi kontağı çevirir çevirmez en sona fırlıyor ve hemen eski yerine düşüyor.aracla seyir halindeyken gaza bastığım zaman dusuyor ayagımı cektiğim zaman ibre sonuna kadar yukseliyor hatta kırmızıyı bile geciyo, aracın suyunda hortumlarında kaçak yok ne oluyo anlamıs değilim ibre yalamamı oldu yoksa?

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Müşür veya gösterge sorunudur... 

Herhangi bir şey denendi mi ?

Yorum bağlantısı
Levent Güngör

Gecen bi ustaya gittim normaldir dedi dedim 2 seneden beri kullanıyom farketmemişindir dedi  :)  bugun tekrar gidecem bakalım...

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Gecen bi ustaya gittim normaldir dedi dedim 2 seneden beri kullanıyom farketmemişindir dedi  :)  bugun tekrar gidecem bakalım...

Böyle bir normallik görmedim.

Servise gidin.

Yorum bağlantısı
  • Çözüm
Fatih Sarıkaya

Keşke o ustayı dövseydin,len fabrika çıkışındada normal diyip müşteriye öylemi satmışlar deseydin nesi normalmiş.

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Levent Güngör

Merhabalar...Hararet ibre sorunum hiç bi şekilde parca yada mudahale etmeden duzelmişti.2 gunden beri vites değiştirmek için debriyaja bastığımda hararet ibresi yukseliyo hatta kırmızıyı geciyor..Ramazan dolayısıyla bi yere ayrılamıyorum böyle kullanmaktanda korkuyorum açıkçası anlamadım gitt :(

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...