İçeriğe Yönlendir

Araç Şarjı Uyumu

Mustafa Tüfekçi

Recommended Posts

Mustafa Tüfekçi

Sony Xperia tipo için bakıyorum. Orijinali buymuş

www.sonymobile.com/tr/products/accessories/compact-car-charger-an401/

Diger markaların samsung gibi mesela şarj cihazları da uyuyor diyor satıcılar. Girişi micro usb orjinal samsung şarjı alsam bataryaya sıkıntı yapar mı

Pil 1500mah 5.6wh

Yorum bağlantısı
Mustafa Volkan Koca

yapmaz bütün volt uyuyorsa sorun olmaz mah kaç saat dayanabildiğini gösterir. mah akünün kapasitesidir.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Samsungunkini aldım çıkış 5v 0,7a diyor sanırım biraz yavaş şarj edenlerden. Ama orjinal. Bazı yan sanayi ürünleri denedik dokunmatik sapıttı. Bunu birazdan deneyeceğim olmazsa artık iade ederim. Sonyninkini de buldum ama kablosu kullanışlı değil. Bu kıvır kıvır daha güzel

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

onu aldığımdan beri kullanıyorum :p ayrıca  arka kapakta var :D telefon sıfır gibi duruyor :D 

aldığım araç şarjı bu

http://www.samsungburada.com/index.php?route=product/product&product_id=80

şarjı sıkıntısız ve  hızlı tipmiş :D evdeki ev şarjı ile amper değeri aynı neredeyse.

bir kaç ürün denediydik çakma aletlerle şarj etmek isteyin sapıtıyor dokunmatik felan. bazısı  tanımıyor. sonynin orjinalinide buldum ama bu daha güzel oldu. telefonun kapağı  focusun kültablasına oturtuyorum :D şarjıda bağlıyorum. navigasyon olsun torque olsun :D açıyorum mini araç bilgisayarı niyetine kullanıyorum şuan :D

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

burda bolca bulunuyor :p  slx kaplama diyorum veriyorlar orjinal kesim ister mat ister parlak

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

ttec de vardı başka bir kaç marka daha vardı. ttec yerli zaten :D

Yorum bağlantısı
Fikret Özsoy
  • 2 hafta sonra...
Zafer Ayvacı
(düzenlendi)

Ben 2 tane çin işi araç şarjı parçaladım. Telefon şarja takılıyken, şarj biter mi? :D Bitiyor işte.

İstanbul'dan Teknosa'nın birinden HAMA marka şarj cihazı aldım. Çok uçlu bir şey, cihaz micro usb çıkışlı anca her telefona uygun uçları var. Modelini falan bilmiyorum. 40-50 TL fiyatı vardı. Çok memnunum. Tavsiye ederim.

tarihinde Zafer Ayvacı tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Emin Önal

Ben 2 tane çin işi araç şarjı parçaladım. Telefon şarja takılıyken, şarj biter mi? :D Bitiyor işte.

İstanbul'dan Teknosa'nın birinden HAMA marka şarj cihazı aldım. Çok uçlu bir şey, cihaz micro usb çıkışlı anca her telefona uygun uçları var. Modelini falan bilmiyorum. 40-50 TL fiyatı vardı. Çok memnunum. Tavsiye ederim.

Geçen mediamarkt'te vardı,adı hoşuma gitmedi almadım HAMA :)

Bizim bi tane alet vardı, hani cihazı araçta şarja takınca nereye koycan derdi olmuyordu, navideyken falanda lazım oluyordu, noldu o ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Bizim bi tane alet vardı, hani cihazı araçta şarja takınca nereye koycan derdi olmuyordu, navideyken falanda lazım oluyordu, noldu o ?

Ramazan dolayısiyle kapalıyız :blush: Çinliler grevde, gemileri sel almış. :fiuw:

Yorum bağlantısı
Emin Önal

Ramazan dolayısiyle kapalıyız :blush:Çinliler grevde, gemileri sel almış. :fiuw:

Çinli --> Grev ?

Çarşamba --> Sel ?

Önümüzdeki çarşamba ise kabul :tongue:

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Abi hama, media marktın kendi markası. Oldukça kaliteli ürünleri var. Zaten bi dolu ürünü vardır media marktta. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emin Önal

Senin durum vahim panpa :p

Salı'ya mı diyon anlmadım olm açık konuşsana :crazy:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...