İçeriğe Yönlendir

Yeni Mitsubishi Lancer'ı Nasıl Bilirsiniz?

Mert Çakar

Recommended Posts

Onden gorunumu gercekten karizmatik. Kopekbaligindan esinlendiklerini zaten reklam sloganlarinda da belirtiyorlar. Arka tasarim ise bircok arac ile benzesiyor. Alfa 156-159, Mazda 6, Seat Cordoba gibi araclarla arka tasarim hemen hemen benzer

Araci kullanmadigim icin yorum yapmam belki yanlis fakat bu aracin abisi Carisma 1.8gdi motor ile bir tuketim dahisi olarak gelmisti. Ne var ki bu teknolojik motora lpg baglanmamasi tuketim dahisi motorun bile yuksek benzin fiyatlari olan bir ulkede ekonomisiz arac olarak talebini azaltti. Sabanci'nin Toyota'nin satisini kesmemek ve Mitsubishi'den daha cok ticari arac satisindan faydalanmak istemesi de bineklerin urun gamini dusuruyor.

Yine de ekonomi nedeni ile 1.5 ve az sayidada olsa 1.8 modelleri ulkemizde mevcut. Ozellikle 1.8 dolu bir arac ama 1.5'in ekonomi acisindan yuz guldurecek bi model oldugu da asikar. Mitsubishi markali bircok sensor Japon araclarinda ozellikle de Mazda'nin Fordla birlesmesinden onceki motorlarinda kullanildigi ve sorunsuz marka oldugu dusunulurse elektronik ve mekanik konusunda sa saglam bir aractir diyebiliriz.

Performans 1.6 motorlarda zaten cok beklenmemeli. 1.5'de bezesen bir motor. Sonucta vergi ve yakitsal nedenlerle satilabilmesi icin peeformans yerine bu iki kriter daha onemli ve piyasadaki araclarin alici kitlesi icin onemli. 1.6 focus benzinli de performans araci degil mesela. Bunlara ekonomi aile araclari diye bakmak lazim.

Saygilarimla.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Aveo dayken neden bakıyorlar sanıyorsun "aaaa bir arabaya bak birde içindeki yakışıklıya, hiç olmuşmu .... " focus tayken "aaa arabaya bak (içindekini dıştaki hezimeten dolayı görememişlerdir)"   :D

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 5
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Bu tip bu arabaya yakışıyormu, yazık çocuğa diyorlardır, şöyle bir e63 olsa diyorlardır :)

Yorum bağlantısı
Emre Köksal

iş arkadaşımda vardı 2010 veya 2011 modeli... aracı satana kadar anası ağladı pek piyasası ve alıcısı yok...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mert Çakar

iş arkadaşımda vardı 2010 veya 2011 modeli... aracı satana kadar anası ağladı pek piyasası ve alıcısı yok...

Piyasası yok dediginiz gibi peki iş arkadaşınızın satma sebebi neydi aracın sıkıntısı oldugundan filan mıydı?

Yorum bağlantısı
Emre Köksal
(düzenlendi)

Piyasası yok dediginiz gibi peki iş arkadaşınızın satma sebebi neydi aracın sıkıntısı oldugundan filan mıydı?

Kendisi gloria jeans bayiliği açtığı için aşırı masraf yaptı...nakite ihtiyacı oldu.

araçla ilgili bir sıkıntı yoktu aslında hayli memnundu...

aracın içi fiestadan bana hangar gibi gelmişti :)

tarihinde Emre K&#246ksal tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mert Çakar

Kendisi gloria jeans bayiliği açtığı için aşırı masraf yaptı...nakite ihtiyacı oldu.

araçla ilgili bir sıkıntı yoktu aslında hayli memnundu...

aracın içi fiestadan bana hangar gibi gelmişti :)

satış için sıkıntı yapadıktan sonra sorunsuz ve sıkıntısız beklentileri karşılayan bir araç anlaşılan :)

Yorum bağlantısı
Sercan Eskin

Tam performansını bilmiyorum ama konfor olarak Focus'tan üstün..

L200'ü bakıma götürdüğümde kullanmıştım gerçekten hoşuma gitti.. Lancer böyleyse Evo nasıldır diyor insan kendi kendine :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

servis şikayeti var ticarilerle beraber diye. bir de kaporta ince.

paslanma hikayesi se söylenir ama efsane de olabilir

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

cruze süspansiyon olarak amerikanvari çok salınımlı  boşuna esp standart değil limite gelince  araç yolda kalabiliyor.

Yorum bağlantısı
  • 4 ay sonra...
cihan öncel

slm arkadaşlar ben 2008 model 2.0d almayı düşünüyorum ama araç hakkında bilgim yok sorun çıkarırmı sık arıza gösterirmi bilenler var ise beni bilgilendirmenizi istiyorum.

Yorum bağlantısı

slm arkadaşlar ben 2008 model 2.0d almayı düşünüyorum ama araç hakkında bilgim yok sorun çıkarırmı sık arıza gösterirmi bilenler var ise beni bilgilendirmenizi istiyorum.

Lancer'in Türkiye'de 2.0 modeli olmaması lazım. Nerde gördünüz bu modeli?

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
cihan öncel

Lancer'in Türkiye'de 2.0 modeli olmaması lazım. Nerde gördünüz bu modeli?

Saygılarımla.

evet türkiyede yok ben belçikadan katılıyorum

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...