İçeriğe Yönlendir

2013 Fiesta İçin Geri Görüş Kamerası

Bülent Serdar

Recommended Posts

Bülent Serdar

Öncelikle merhaba. Ben Bülent..

Yarın bir terslik olmaz ise aracımı teslim alacağım. Aracım 1.6 Powershift Titanium X paket. Araç henüz elime geçmediği için aklıma takılan bazı sorular mevcut (Önceki konuları inceledim fakat bazı çekimserliklerim mevcut). 

1.   Linklerde belirttiğim kablosuz (kablo ile çok fazla uğraşmak istemiyorum) ürünler için tampon veya bagaj üzerinde herhangi bir delme işlemi yapılması gerekir mi?

( Gittigidiyor         Dx.com            Aliexpress )

2.  Ürünün kablosuz olması frekans çakışması vb. sorunlar nedeniyle ileride sorun çıkarabilir mi?

3.  Plaka lambalığına takılan ürün veya benzerlerinin tanıtımında 2013 fiesta mevcut değil. Bu aparat için boyutlar 2008 üstü modeller için standart mıdır?

4. Volkswagenlerde bulunan amblem kamera, F150 model Ford'lar için de mevcut fakat biraz iri :) Buna benzer bir ürün aradım fakat bulamadım :( Sizce bu tarz bir ürünü ileride üretirler mi? (Evet çok ütopik bir soru oldu :) )

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...

Yorum bağlantısı
Mustafa Turgut

Ben tampona deldirerek taktırdım sensörler ile beraber. Ve çok memnunum...Ben kablolu taktırdım ve iyi işçilik ile kablolar belli olmuyor .Radyo frekansı değil ise sıkıntı olmaz. F150 güzelmiş....

Yorum bağlantısı
Bülent Serdar

Ben tampona deldirerek taktırdım sensörler ile beraber. Ve çok memnunum...Ben kablolu taktırdım ve iyi işçilik ile kablolar belli olmuyor .Radyo frekansı değil ise sıkıntı olmaz. F150 güzelmiş....

Ürün sayfasında aşağıdaki gibi bir ibare var radyo frekansları için biraz yüksek gibi geldi ama elektronikçi olmadığım için ne desem yanlış olur.

- Wireless frequency: 2.4GHz

Yorum bağlantısı
Yılmaz Ertek

Öncelikle merhaba. Ben Bülent..

Yarın bir terslik olmaz ise aracımı teslim alacağım. Aracım 1.6 Powershift Titanium X paket. Araç henüz elime geçmediği için aklıma takılan bazı sorular mevcut (Önceki konuları inceledim fakat bazı çekimserliklerim mevcut). 

1.   Linklerde belirttiğim kablosuz (kablo ile çok fazla uğraşmak istemiyorum) ürünler için tampon veya bagaj üzerinde herhangi bir delme işlemi yapılması gerekir mi?

( Gittigidiyor         Dx.com            Aliexpress )

2.  Ürünün kablosuz olması frekans çakışması vb. sorunlar nedeniyle ileride sorun çıkarabilir mi?

3.  Plaka lambalığına takılan ürün veya benzerlerinin tanıtımında 2013 fiesta mevcut değil. Bu aparat için boyutlar 2008 üstü modeller için standart mıdır?

4. Volkswagenlerde bulunan amblem kamera, F150 model Ford'lar için de mevcut fakat biraz iri :) Buna benzer bir ürün aradım fakat bulamadım :( Sizce bu tarz bir ürünü ileride üretirler mi? (Evet çok ütopik bir soru oldu :) )

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...

öncelikle aracınız hayırlı olsun. ben de aynı aracı dün akşam teslim aldım :)

park sensörü hediye idi. boyayıp, tamponu delip takmışlar. beğendim.

sadece sesli uyarı var, göstergeli olanları sevmiyorum zaten. 

Yorum bağlantısı
Erkut Uysal

Sonuçta tampon delinse ne olur delinmese ne olur ? Bence bu kadar takılmayın...

Yorum bağlantısı
Muhammed Fatih DOĞRU

Bende aracimi yeni aldim sony sistemli 2013 titanium. Geri gorus kamerasi alsam bunu ekranda gorebilirmiyim? Onun icin sistem yapmislarmi acaba?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...