İçeriğe Yönlendir

Body Kit Yaptırmak Istiyorum.

Emrah Gezgiç

Recommended Posts

Emrah Gezgiç

Merhabalar. Forum üye olur olmaz bu konu hakkında düşüncelerinizi almak istedim. 2009 model yeni kasa metalık su(yeşil) titanium x paket fiestam var. Aslında merak ettiğim konu Araç üzerinde çalışılıp, Üzerinde çizimler yapılarak aracınız böyle olacak, diyen bir firma var mıdır? Teşekkürler şimdiden:)

Yorum bağlantısı
Sercan Eskin

Ooo hemşerimiz gelmiş :)

Ford'n kendi ek tampon parçalarını getirtebilirsen güzel bir Fiesta ortaya çıkarırsın ama çizim falan uğraştırabilir..

Muğla merkezde misiniz? Öyleyse Muğla'daki servisin o parçaları getireceğini hiç sanmıyorum çok üşengeçler..

Yorum bağlantısı
Emrah Gezgiç

Bülent bey teşekkürler. Siz yapabilirseniz sizden rica edeyim öncelikle olmaz mı:)

Sercan bey merhaba. Bodrumda ikamet ediyorum şuan. Parçaları istemekten önce böyle bi çalışma olabilir mi düşüncesi içersindeyim. Ne yalan söyleyim, kıyamıyorum fiestama:) Aracımda aşağıda ekli. Modifiye düşüncesi yoktu aklımda ama yeni nesilede ayak uydurmalıyım:)

0rdp.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mustafa AKTÜRK

Araç çok güzel özellikle rengine bittim :nazar: Bence bu renkteki araç bu halinde kalırsa daha iyi

Yorum bağlantısı
Sercan Eskin

Body kit olarak şunu öneririm..

jFliXi0.jpg?1?1641

Arkaya ise tampon ekiyle birlikte difüzör ve çift egzoz çıkışı harika olur bence..

FIESTA-ST-SPOILER-YENI-KASA-ARAC-RENGI-B

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Karabulut

bence hiç dokunma, bırak böyle kalsın, illa dikkat çekeceğim diyorsan, coilover uygula :)

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Emrah Gezgiç

İlginiz için hepinize teşekkür ederim. Şehir değiştirdiğiimden dolayı takip edemedim cevaplarınızı. Fabrikadan çıkan bodykitli araçlarda bile hata olabiliyor bi süre sonra yapıştırılan bölmelerde kayma olabiliyormuş. Dediğiniz gibi sadeliğini bozmak istemiyorum ama sade olarakta kalmasını istemiyorum:) küçük dokunuşlar dediiğiniz gibi hafiften başlamak lazım. filmler zaten mevcut, aynalarıda bugün itibariyle katlanabilir yaptım. Arkaya ek bir spoyler olursa yeterli gibi geliyor şimdilik:) Ancak şu ikinci resimdeki ikili şeritler çok hoşuma gidiyor:) onlar yapışkan mı? bant mı? herkes yapabilirmi

Yorum bağlantısı
Sercan Eskin

Folyodur, herhangi işinin ehli bir reklamcıdan yaptırılabilir.. :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...