İçeriğe Yönlendir

Connect - Teyp Kod Sorunu

Halil Kaya

Recommended Posts

Cafer Güngör

10 denemeden sonra teyp çöp.

teyip arkasında m veya v serili kod var m serisi varsa yaz.

Yorum bağlantısı
  • 4 ay sonra...
yakup emre

arkadaslar aranıza yeni katıldım bendede 2011 connect var ve teyp kodunu benden onceki sahibinin işgüzarlığı olsa gerek oldugu yerden sökmüş yardımcı olabilecek arkadaşlara simdiden teşekkür ederim

seri numarası bu :V026257

Yorum bağlantısı
engin yardaş

arkadaslar aranıza yeni katıldım bendede 2011 connect var ve teyp kodunu benden onceki sahibinin işgüzarlığı olsa gerek oldugu yerden sökmüş yardımcı olabilecek arkadaşlara simdiden teşekkür ederim

3770 olabilir kardeşim

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Furkan Kocak

Bugun aynı sorunu bende yaşadım. 6000 CD. Aracımda ne seri numarayı ne de kodu bulabildim. Teyibin nasıl söküleceğinide bilmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Yorum bağlantısı
Furkan Kocak

Teyibin 1 ve 6 tuşuna basılı tuttuğumda bazı kodlar veriyor. Örneğin; V002191. İşe yarar mı ?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

4 adet tırnak var oraya giren özel aparat ile söklüyüor. bakım yaptırıdığınz yerde söktürün mesela

Yorum bağlantısı
Furkan Kocak

Teşekkür ederim abi ama 2010 connectlerde biraz farklı sanırım. Görünürde tırnak yok. Bu m ile başlayan seri numaraların ki kolay bulunuyormuş. Ama aynı şey v ile başlayanlar için geçerli değilmiş. Teyibi söktüğümde m ile başlayan kod bulur muyum ? Yoksa teyibin bana verdiği kodun aynısıyla mı karşılaşacağım ?

Yorum bağlantısı
engin yardaş

3770 kardeşim

Benim seri numaram V002191 yardımcı olur musunuz ?

1518 kardeşim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İbrahim Telman

Arkadaşlar ben de 2011 model connect sahibiyim. Akü değiştirdim şimdi teyp kod istiyor. Seri numarası V034292. Yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler.

Yorum bağlantısı
ilhan tanrıkulu tan

Akü değişimi sonrası teyp şifresini bulamadım.servis yakınımda olmadığı için gidemiyorum. Yardımcı olan biri varmı

Yorum bağlantısı

Akü değişimi sonrası teyp şifresini bulamadım.servis yakınımda olmadığı için gidemiyorum. Yardımcı olan biri varmı

Konunuz birleştirilmiştir.

Saygılarımla,

Yorum bağlantısı
Deniz Evren

Teyp kodu lazım lütfen yardımcı olun teyb modeli 6000 cd teyp no V008348

Yorum bağlantısı
engin yardaş

Teyp kodu lazım lütfen yardımcı olun teyb modeli 6000 cd teyp no V008348

4511 KARDEŞİM

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Gökdoğan

Öncelikle selamunaleyküm servis bana 200 km uzaklıkta Yardımcı olabilirmisiniz V128029 şimdiden teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Mehmet Gökdoğan

S.aleyküm Engin bey banada yardımcı olabilirmisiniz V128029

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Aleyküm selam. V seri numaralılar, servis harici çözülmez.

Tanıdıksa telefonla bilgi alın.

Yorum bağlantısı

Öncelikle selamunaleyküm servis bana 200 km uzaklıkta Yardımcı olabilirmisiniz V128029 şimdiden teşekkürler.

Gün içinde yardimci olmaya çalışayım
Yorum bağlantısı

Mehmet Bey,

Konunuz burada. Yeni konu açmanıza gerek yok. buradan devam edebilirsiniz.

Saygılarımla,

Yorum bağlantısı
Mehmet Gökdoğan

Yorum bağlantısı
Mehmet Gökdoğan

yardımcı olursanız sevinirim
Yorum bağlantısı
Mehmet Gökdoğan

Abi teşekkür ederim emeğine sağlık
Yorum bağlantısı
Mehmet Fatih Besni

Merhaba 2007 Transit connect aracımın radyo kodunu bulamadım Elektronik anahtar işi yapıyorum eprom sökerek kodu buluyorum ama açıkcası işlem için immo beynini sökmem gerekiyor işçiliği biraz fazla yardımcı olabilecek varmı acaba,?

Seri No:   9123T019832

Yorum bağlantısı
Mehmet Gökdoğan

Merhaba 2007 Transit connect aracımın radyo kodunu bulamadım Elektronik anahtar işi yapıyorum eprom sökerek kodu buluyorum ama açıkcası işlem için immo beynini sökmem gerekiyor işçiliği biraz fazla yardımcı olabilecek varmı acaba,?

Seri No: 9123T019832

www.pumapeople.com sitesinde M kodu çözebilirsiniz
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...