İçeriğe Yönlendir

İstanbulpark'ta Adrenalin Zirvesi Yaptık..

İ.Göksel Yaman

Recommended Posts

Çağlar Bayur

Hayatımda gördüğüm en iyi şapka diyebilirim. Speri lastik desenli oda benim eski lastikler Adrenalin Re002 ;)

demek ilk gitmek iyi değilmiş,ne slalom gördük ne de vizörlü şapka, cam stickerimiz bile minnacıktı kendimiz elde kestil yapıştırdık :nazar: buna da şükür ama intercity çok iyi işler yapıyor

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Nasıl yapılacağını biliyordun da niye yüksek çözünürlükte yukledin diye sorayım Süha ?

Ben link verdim abi, boyutlardan haberim yok

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

demek ilk gitmek iyi değilmiş,ne slalom gördük ne de vizörlü şapka, cam stickerimiz bile minnacıktı kendimiz elde kestil yapıştırdık :nazar: buna da şükür ama intercity çok iyi işler yapıyor

Her geçen gün biraz daha iyi olacaktır inşallah abi.

Tamam, hallederiz. Orijinal boyutlar kimde ?

Bu arada silinen resminin neden silindiğininde bilgisini alabilirsek sevinirim abi.

Yorum bağlantısı
Ali Elöver

Mankenlerin olduğu fotolarmı ?

Benim alinti ve ozellestirme de ucmuc :D Ramazan nedeniyle altinmakas olmus olabilirler ;)

Bu arada silinen resminin neden silindiğininde bilgisini alabilirsek sevinirim abi.

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Mankenlerin olduğu fotolarmı ?

Ben kaza yapan arabanın resmini koymuştum yeşil vw

Yorum bağlantısı
Serkan Yavaş

Vay benim videomda konmus konuyu yeni gordum.lastiklerim cok kotuydu elimden bu kadar geldi.

RWD FWD OLAYINDA ise agirlik dagilimi ile ilgli, yani soyle diyim agirlik transferi oldugu icin belirli guce kadar fwd basarili ortalama 160-180 hp, uzerinde rwd basarili,

gaza bastiginda agirlik arkaya biner ve daha cok tutunur cunku

en basit boyle yazabildim:D

Ancak megane rs focus rs gibi araclarda lsd ve diger alt takimda degisiklikler sayesinde is yapiyor ancak yavas virajlarda zorlanacaklari kesin, yuksek hizli pistte is yaparlar ama her turlu.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...