İçeriğe Yönlendir

Golf 4 Hella Gen 5 Bi-Xenon,power Led Uzun Far,gündüz Farı,sinyal

Misafir

Recommended Posts

Mehmet Demirci

Mehmet kolay gelsin.Pumastik teneke kutuu olanlardan oldugu sürece marka çok önemli değil.Mercek kapagının kenarlarına silikon mutlaka sürüyorum.

Can özel nedenlerden dolayı evden çıkmak bile zor oluyor.

Junyan tiplerden görünüş olarak belki aynı esintiyi verebilir ama ledler ve mercek :i-ih::p:D

Bende henkelin bir teneke kutuda siyah silikonunu buldum . Daha doğrusu İlker gönderdi sağolsun . Buradan sıcağa dayanıklı diye kırmızı bir silikon aldım . Farı 2. ye açmak zorunda kaldım . Sebebi ; farı kapatınca yaklaşık 2 saat yanık bıraktım test amaçlı . 1 saatin sonunda birde baktım merceğin önünde bir duman bir fluluk var . Aydınlatma da düştü . O lanet olası kırmızı silikon resmen buhara dönüştü . Far camını içten kapladı , Sanki yıllarca kullanılmış far hissiyatı verdi dış görünüş ve aydınlatma itibarı ile . Neyse mecburen 2. ye açtım farı ve ilkinden zor oldu açıkçası . Far camı içerden resmen bir matlık oluşmuş . Tekrar sildim tabi camı ve merceği . Şimdi mercek kapağını bahsettiğim siyah silikon ile yapıştırdım ama camı kapamadım test için . Sahurda yarım saat denedim Bir sıkıntı olmadı . Bu gün iftardan sonra tekrar 1-2 saatlik test yapıp camı ondan sonra tekrar yapıştıracağım. 

vesselam çıkarılacak ders . Ne olduğunu bilmediğimiz ürünleri kullanmayacağız . Şaka bir yana bayağı bir tecrübe oldu bu iş bana abi . Sona yaklaştım , yakında konu açarım herhalde .

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Abi uzun farın power olması çok güzel olmuş. Selektörü oldukça dikkat çekici ama gece aydınlatması nasıl acaba?

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Uzun farda nasıl ise bundada öyle.Sadece lens yapısından dolayı yaraç ön kısımları daha geniş olarak ve biraz daha ileriye menzilli şekilde uzun hüzmeden daha iyi aydınlanıyor diyebilirim.Ayrıca her bir fardaki uzun hüzme ışık gücü xenon ampul den daha güçlü.

tarihinde Oktay Toker tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
  • 3 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...
Cem Keskin

fotolar nerede? 

ben neden göremiyorum?

eyvah kör oldum ve sadece fotoları göremeyip geri kalan herşeyi görebiliyorum   :shok:

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...