İçeriğe Yönlendir

Vanalı(Kumandalı) Egzoz

Mert Çakar

Recommended Posts

Mert Çakar
(düzenlendi)

Arkadaşlar galiba yavas yavas kanım kaynıyor artık ama uzun yol çok yaptıgım için vanalı egzoz istiyorum.Yani şimdi Varex filan diyeceksiniz ama bir egzoza 1500 tl vericek param yok dogrusu nette satılan 250 hatta 120 liraya satılanlar iş görür mü? Sağdan soldan sıkıntı duyan oldumu yada kullanıpta tecrübelerini yazacak biri varsa sevinirim...

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-uzaktan-kumandali-dugmeli-egzoz-130889154/detay

örneğin bu ilan.Silecek motorundan yapılıyor diye duydum ama :s

tarihinde Mert Çakar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Bildiğin kamyon egzost freni gibi yahu, açık unutup sibobları yakmayın sonra  :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

denemedim ama yapan bi tanıdıgım arkadaş var iyi ustadır bostancı oto san süreyya usta

Yorum bağlantısı
Mert Çakar

denemedim ama yapan bi tanıdıgım arkadaş var iyi ustadır bostancı oto san süreyya usta

valla istanbula gelme şansım yokta kargoyla alma durumum var kullananın bir düşüncesini alsam faydalı olucak :s

Yorum bağlantısı
Fırat Toptaş

Arkadaşlar galiba yavas yavas kanım kaynıyor artık ama uzun yol çok yaptıgım için vanalı egzoz istiyorum.Yani şimdi Varex filan diyeceksiniz ama bir egzoza 1500 tl vericek param yok dogrusu nette satılan 250 hatta 120 liraya satılanlar iş görür mü? Sağdan soldan sıkıntı duyan oldumu yada kullanıpta tecrübelerini yazacak biri varsa sevinirim...

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-uzaktan-kumandali-dugmeli-egzoz-130889154/detay

örneğin bu ilan.Silecek motorundan yapılıyor diye duydum ama :s

benim elimde bir adet mevcut egzos var vanalı son susuturucu olarak...

Yorum bağlantısı
Mert Çakar

benim elimde bir adet mevcut egzos var vanalı son susuturucu olarak...

Fiyat olarak ne istiyorsunuz? birde siz neden söktünüz? Resmi mevcut mu acaba?

Yorum bağlantısı
Fırat Toptaş

resmi suan için mevcut değil 350 tl gibi bir rakama vericem 1 hafta takılı kaldı aracın üstünde.sökmemin nedeni aracıma turbo yapıldı ve motorla birlikte tüm sistem değişti bu yüzden söktüm..

Yorum bağlantısı

Ben eksoz yerine açık filtre seviyorum. Hem basmayınca hiç ses çıkmıyor. Basınca da eksoz sesine 5 basıyor (bana göre). 

Yorum bağlantısı
Önder Kuru

Ben eksoz yerine açık filtre seviyorum. Hem basmayınca hiç ses çıkmıyor. Basınca da eksoz sesine 5 basıyor (bana göre). 

Yakıtta falan alt devirlerde nasıl?

http://www.youtube.com/watch?v=gNRZkZEWzn8

Tam olarak bu işe yarıyor önder abi :)

İşyerimdeki bilgisayarda hoparlör yok :biggrin:

Ses için mi yani?

Yorum bağlantısı

Yakıtta falan alt devirlerde nasıl?

Alt devirler orjinale göre biraz sağırlaşıyor. (2000 altı) Yakıt bende standart filtreye göre artıyor. Ses almak için yüklenme dışında normal kullanımda da artıyor. Sanırım daha fazla hava emişi olduğundan. Her araba açık filtre ile güzel ses vermiyor. Hafta sonu balıkesirdeydim yazılımlı doblo ile kapışan marea gördüysen o bendim işte sesi duymuş olman lazım  :tongue:

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

vanalı olduğu belli oluyor tok olmayan şeklde bir bağırtı var. Bunun yanı sıra ilerleyen zamanlarda tamamen kapanmıyor inceden delik egzoz sesi kalıyor kapansa bile 

Yorum bağlantısı
Önder Kuru

Alt devirler orjinale göre biraz sağırlaşıyor. (2000 altı) Yakıt bende standart filtreye göre artıyor. Ses almak için yüklenme dışında normal kullanımda da artıyor. Sanırım daha fazla hava emişi olduğundan. Her araba açık filtre ile güzel ses vermiyor. Hafta sonu balıkesirdeydim yazılımlı doblo ile kapışan marea gördüysen o bendim işte sesi duymuş olman lazım :tongue:

Hay Allah, geçerken hiç dikkat etmedim, dikiz aynasından da göremedim, zaten bir süre sonra seçemez oldum aynada... :-)

Yorum bağlantısı

Hay Allah, geçerken hiç dikkat etmedim, dikiz aynasından da göremedim, zaten bir süre sonra seçemez oldum aynada... :-)

Ben yanlışlıkla geri vitese takmışım :crazy:

Yorum bağlantısı
Önder Kuru

Ben yanlışlıkla geri vitese takmışım :crazy:

Geri değildir o "R" olsa olsa rokettir roket...
Yorum bağlantısı
Sercan Eskin

Geçen yaz mahalleden bir arkadaş Doğan'a yaptırmış, ama kumandalı değil vites kolunun yanına bir anahtar yaptırmış ordan açıp kapatıyordu..

Ne sesi vardı bee :D Babamın korkusundan mahallede açamıyordu egzozun sesini :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Çakar

vanalı olduğu belli oluyor tok olmayan şeklde bir bağırtı var. Bunun yanı sıra ilerleyen zamanlarda tamamen kapanmıyor inceden delik egzoz sesi kalıyor kapansa bile 

Süha abi varex tede böyle bir sıkıntı oluyormu ki?

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Valla marka bilmiyorum, piyasada 300-400 lere talılan ürünleri dedim ;)

Yorum bağlantısı
Hamit Akkuş

Adana da ustaları var.el yapımı abart egzoz yapıyolar.ister uzaktan kumandalı ister herhangi bir yere sabitlenen cam açma kapama düğmesi ile kontrol edebiliyorsunuz.şu an aracımda var gayet memnunum.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...