İçeriğe Yönlendir

Fiesta 2011 Yakıt Sorunu

Doğu Türker

Recommended Posts

Doğu Türker

Arkadaşlar 2011 ford fiesta trend 1,25 motor ile manisadan çanakkaleye (650km) ortalama 90 100 ile gittim.toplamda 200 tl lik benzin yaktı.bana fazla gibi geldi.Sizce tüp taktırmalımıyım.araba 7000 de.Şimdiden teşekkürler

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

2 yılda 7000 km yapmışsınız ; lpg size göre değil :)

Ortalama tüketiminizde 6 lt civarında bence normal ..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Doğu Türker

arabayı bu sene aldım.Muhtemelen senede 10000 yaparım.6 lt iyimi diyorsunuz arkadaşlar.Babamda fluance var gerçi dizel ama onda 4,0 u gorunce tatmın olmuyorum nedense.Birde kimi arkadaşlar honda 1,3 ıle 200 tlye 1000 km den bahsetmiş.Oyuzden tupu dusundum.

Yorum bağlantısı
Murat Yalçın

Motor   zaten  1.25 benzinli onda bile  ağır kalıyor  bir de  LPG  takılırsa  performans ne olur ki  merak ettim açıkcası , biraz  canlı kullanıyım dersen bu seferde  cok  o yuzden  bende  1.4  altı arac almamak lazım ,  haa biz gittik aldık :) o ayrı mesele.

Yorum bağlantısı
Emrah Akdoğan

Motor zaten 1.25 benzinli onda bile ağır kalıyor bir de LPG takılırsa performans ne olur ki merak ettim açıkcası , biraz canlı kullanıyım dersen bu seferde cok o yuzden bende 1.4 altı arac almamak lazım , haa biz gittik aldık :) o ayrı mesele.

sırf bu yüZden bizim fiestayı alırken 1.6 aldık.
Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

arabayı bu sene aldım.Muhtemelen senede 10000 yaparım.6 lt iyimi diyorsunuz arkadaşlar.Babamda fluance var gerçi dizel ama onda 4,0 u gorunce tatmın olmuyorum nedense.Birde kimi arkadaşlar honda 1,3 ıle 200 tlye 1000 km den bahsetmiş.Oyuzden tupu dusundum.

Yıllık 10.000 yapıyorsanız lpg takılınca 15.000 olur :) Siz lpg taktırın rahat rahat gezin..

Yorum bağlantısı
Erkut Uysal

Fluance 4.0 tüketim bile sizi tatmin etmiyorsa bundan ucuzu tabanvay... :)

Yorum bağlantısı
Doğu Türker

valla benzine bu kadar zamdan sonra ister istemez tup taktırası gelıyor ınsanın.gerçi arkadaşlar taktıran birçok kişide arabasında problem yarattıgını yazmız.Ne kadar doğru bilinmez ama.Kararsız kaldım

Yorum bağlantısı
Mustafa Süren

iyi bir lpg ustası bulursanız taktırın..aynı arac bende de var Bodrum-Adana arası 1169 km lik yolu 185 lıralık gaz ile geldim.ortalama hızım 100 den asagı düsmedi 120 yi fazla gecmedim.bagaj full tek kisi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Doğu Türker

Yeniden fulledim araci.50 tlye 200 km gldm.bu sefer klimasiz ve 90 100 yer yerde 110 ile.

Yorum bağlantısı
Adem Güler

Mustafa bey hangi marka lpg yı kaç km dir kullanıyorsunuz.benimki de 1.25 iki taksitim kaldı artık ciddi ciddi dusunecem.magnezyum alaşım olayından sevkim kırılmış taktirmamistim.6-7 lt çok değil ama birde bol bol kullanmak var yalan dünya da

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...