İçeriğe Yönlendir

Mercedes Yeni E Serisini 1.6 Motor İle Getiriyor

Sani Gerşon

Recommended Posts

Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Bune yaaa, kardeşim Merso artık sadece E63 amg ile S500-600 arasında sıkışmıştır, bu ne saçmalıktır yahu, bak çok kızdım şimdi, bittin sen Tırtedes  :angry:

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Bune yaaa, kardeşim Merso artık sadece E63 amg ile S500-600 arasında sıkışmıştır, bu ne saçmalıktır yahu, bak çok kızdım şimdi, bittin sen Tırtedes  :angry:

Yahu haberi size özel buldum getirdim, yine beğendiremedik :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yusuf Bahri Aslan

Yok Ali bey zaten otomobil dünyasından haberler paylaşımlarında tanıtılan otomobillerin geneli için  'tırt' der.

Yorum bağlantısı
Baran Ekici

Bunun belirlenen liste fiyatı 136 liraydı, daha çıkmadan 6 lira daha zamlamak zorunda kalmışlar :)

Yorum bağlantısı
Oğuzhan Deniz

Çok bi değişim yok. Zaten E200 CGI ve Kompressor 1.8lt hacmindeydi. Şaşılcak bir durum değil aslında

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Can Üzger

Zamanında eski teknolojiyle 1500 - 1600 kg'lık E serisini atmosferik motor 136 bg ile sunmuşlardı. Bu motor hem turbo beslemeli hem de 156 bg. Alınabilir bir model... 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

:sandalye:

Ali abi e serisini de sildi direk. 

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

:D  Merso= TIRT  :D

Olmaz kardeşim, kabul edemem, şu daimlere okkalı bir mail yazıyorum şimdi, yaktım çıralarını, tamda E63 AMG alma arifesindeyken bu bana yapılırmı :angry:

Düşünsene araba bu ama 1.5 dci motor var, direk uçurumdan at gitsin :p  dci nin ürettiği güç bile bu konsolu zor çalıştırır, bu E değil e serisidir mutlaka  :)

Mercedes-Benz-E63_AMG_2014_1600x1200_wal

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

arkadaşım kaç yıldır bunu bekliyodu,  babası özürlü, babası adına sıfır araba alacak indirimden, 1.6 nın üstü olmadığından hep fırsatları geri tepti çok deli indirim veriyolar, söylediğine göre 79 a falan geliyomuş 1.6 merso.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Yahu haberi size özel buldum getirdim, yine beğendiremedik :D

Sağol, bana özel haber araman çok hoş...  :biggrin:  ama bu yapılırmı bana  :D

Yorum bağlantısı

:D  Merso= TIRT  :D

Olmaz kardeşim, kabul edemem, şu daimlere okkalı bir mail yazıyorum şimdi, yaktım çıralarını, tamda E63 AMG alma arifesindeyken bu bana yapılırmı :angry:

Düşünsene araba bu ama 1.5 dci motor var, direk uçurumdan at gitsin :p  dci nin ürettiği güç bile bu konsolu zor çalıştırır, bu E değil e serisidir mutlaka  :)

dci 430 verelim abi. Depoda var. Fındık kadar motor 26 paletlik tırı karagedikten 80 ile çıkarıyor kasmadan :)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Sen İpsala ya geldinmi hiç, sana 500 hp traktör verelim, o senin tırı bırak, millet buradaki traktörlere dorse takmış üstündeki dozerle beraber çekerken bizim Man tır ı solluyor (o esnada  ben ağzı bir karış açık tarlada ölçüm yaparken bakıyordum   :D )

Temsili resim :)

529653_477542952313744_1384287601_n.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Enis Sever

Benzinli motoru sevmem ancak şu an araç alacak olsaydım, bu aracı düşünürdüm yıldız başka bir şey

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

1.6 atmosferik 156 ps. Yapmış yapacağını yine..

Bildiğim kadarı ile kompresörlü.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

1.6 litre demiş, ne aşırı besleme, nede süpercharger görmeyince yazdım bende. Olabilir..

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Çok güzel hareketler bunlar, devamını da bekleriz, hem mersodan hem de başka markalardan.

Yorum bağlantısı
Kerim Bilgehan Arbek

1.6 CGI bence yani kompresörlü değil turbo beslemeli. Aslında bu araca yeni 1.6 dci 130hp 320 nm torkun azıcık yazılımlı hali olan 1.6 dci 145 hp 350 nm tork olan motor konulsa yemin ederim deli satar. :)

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

1.6 CGI bence yani kompresörlü değil turbo beslemeli. Aslında bu araca yeni 1.6 dci 130hp 320 nm torkun azıcık yazılımlı hali olan 1.6 dci 145 hp 350 nm tork olan motor konulsa yemin ederim deli satar. :)

2.0 dci  da koyabilirler :)

Yorum bağlantısı
Kerim Bilgehan Arbek

Satılırken vergiden kaybediyor abi o zaman . Bilinenin aksine birde 2.0 dci motor 1.5 kadar dayanıklı ve az yakan bir motor değil. 1.6 ya göre hiç değil. :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...