İçeriğe Yönlendir

Fiesta 2009 Bluetooth Hata Problemi

Servet Kalaycı

Recommended Posts

Servet Kalaycı

Merhaba arkadaslar ben grubumuza yeni katildim. Benim 2009 model fiesta ghia tdci'm var.Benim sorunum bluetooth la baglaninca araba hata veriyor, hatta bir seferinde hata verdi ve araba cekisten düştü, servise gittim bana arabanin bluetooth'unun benim telofonumun sofware'sını tanimadigi soylediler.Bana yardimci olursaniz cok sevinirim.Şimdiden herkese teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Servet Kalaycı

Aslinda simdiye kadar sadece bir defa motor hata verdi(devirden düştū).Ama bluetooth'u ne zaman acsam hep hata veriyor.Arama yaptigim zaman kendi kendine kapatiyor, bir türlü anlamadim. Ne yapmam gerekiyor?

Yorum bağlantısı
Servet Kalaycı

Telefonum önce galaxy s2 idi, şimdi s4 ikisinde de ayni problemler oldu.Bir türlü çözüm bulunmadı.Ford'un kendi sayfasinda baktim ama bu modeller yok listede. Benim anlamadigim olay normalde buetooth kendi basina bir program neden taniyamiyor.

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Telefonum önce galaxy s2 idi, şimdi s4 ikisinde de ayni problemler oldu.Bir türlü çözüm bulunmadı.Ford'un kendi sayfasinda baktim ama bu modeller yok listede. Benim anlamadigim olay normalde buetooth kendi basina bir program neden taniyamiyor.

Akünüz ne durumda ?

Yorum bağlantısı
Servet Kalaycı

Bildiğim kadarıyla aküde bir problem yok gayet sağlıklı çalışıyor.Aküde ne tür bir problem olabilir acaba?

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Akü zayıflayınca saçma problemler ortaya çıkabiliyor o yüzden sordum. Geçen hafta benim başıma geldi ; yolda giderken motor sistem arızası yazıyor ekranda ve motor 2000 deviri geçmiyordu; akü değişti herşey düzeldi..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Ekici

Telefon ile alakalı olacağını zannetmiyorum. Aracın bluetooth sistemiyle alakalıdır, muhtemelen yazılımsal. Eğer mümkünse yazılımın tekrar yüklenmesini talep edin.

Yorum bağlantısı
Servet Kalaycı

Valla bilmiyorum olmazsa onuda denerim ama benimkinde motor arızası hiç yazmadı. Hep bluetooth arizasi yazıyor ilk arama yaptığım da kapanıyor belli bir süre sonra yani 5-10 km gittikten sonra arama yapıyorum normal arıyor.

Bu programı ben yükleyebilir miyim? Yoksa mecbur servise mi gitmeliyim?

Yorum bağlantısı
Servet Kalaycı

Programı kendim kurabilir miyim? Yoksa mecbur servise mi gitmeliyim?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...