İçeriğe Yönlendir

Geri Görüş Kamerası Bağlantı Kabloları İçin Yardım

Gürkan İşcan

Recommended Posts

Gürkan İşcan

Arkadaşlar bir süre önce internetten Fiesta'ma plakalık aydınlatması yerine uyumlu geri görüş kamerası aldım,akabinde ekrana ihtiyacım oldu ve av in giriş destekleyen bir navigasyon aldım.(çin malı fakat googlede mediatek diye aratınca çıkıyor)

Daha sonra montaj için ustaya gittim ve geri görüş kamerasını bağladı fakat bu kameradan görüntüyü ekrana aktaramadık.(kameradan gelen kablonun ucu sarı erkek tos fiş kablosu) Çünkü bir av giriş kablosu mu ne gerekiyormuş.

Tekirdağ ve Çorlu da gezmediğim elektronikçi gezmediğim ses sistemi montajı yapan yer kalmadı fakat böyle bir kablo bulunamadı bu çevrede.Gereken kablonun bir ucu dişi tos fiş diğer ucuda 2.5mm jack olacak.

Elimdeki kamera ve ekran arasındaki bağlantıyı sağlayabilir miyim ve nasıl ? 

Yorum bağlantısı
Mustafa Volkan Koca

Nokiaların 2.5 mm jalkları var ben ondan aldım uydu  bu erkek uçlu eğer dişi uçlu olması gerekiyor ise bunun ucunu kesersin dişi uç alıp + ve - ucunu birleştir tamamdır

Nokia-5800-TV-CA-75U-TV-Out-Data-Kablosu

bu da nokia görüntü kablosu olarak geçiyor.

Yorum bağlantısı
Gürkan İşcan

Sizin aldığınız kablonun modeli ne olarak geçiyor ? Aynı kabloyu alıp deneme yapayım.

Yorum bağlantısı
Sermet Gündoğdu

Arkadaşlar bir süre önce internetten Fiesta'ma plakalık aydınlatması yerine uyumlu geri görüş kamerası aldım,akabinde ekrana ihtiyacım oldu ve av in giriş destekleyen bir navigasyon aldım.(çin malı fakat googlede mediatek diye aratınca çıkıyor)

Daha sonra montaj için ustaya gittim ve geri görüş kamerasını bağladı fakat bu kameradan görüntüyü ekrana aktaramadık.(kameradan gelen kablonun ucu sarı erkek tos fiş kablosu) Çünkü bir av giriş kablosu mu ne gerekiyormuş.

Tekirdağ ve Çorlu da gezmediğim elektronikçi gezmediğim ses sistemi montajı yapan yer kalmadı fakat böyle bir kablo bulunamadı bu çevrede.Gereken kablonun bir ucu dişi tos fiş diğer ucuda 2.5mm jack olacak.

Elimdeki kamera ve ekran arasındaki bağlantıyı sağlayabilir miyim ve nasıl ? 

Bende atıl durumda bir kaç tane var adresi söylersen göndereyim kardeşim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sermet Gündoğdu
(düzenlendi)

Kamera satıyorlar, kablosunu vermiyorlar mı? İlginç...

Kamerada değil de en azından navigasyonun kutusundan çıkması lazım.Şansıma benim navigasyonun kutusundan 2 tane çıkmıştı.

tarihinde Sermet Gündoğdu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Gürkan İşcan

Maalesef ki ne kamerada ne de navigasyon cihazından böyle bir kablo çıkmadı.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...