İçeriğe Yönlendir

Meganomani...

Kerim Bilgehan Arbek

Recommended Posts

Sercan Eskin

Reno'nun yoldan geçerken arkasından baktığım nasir araçlardandır.. Güle güle kullanın :nazar:

Yorum bağlantısı
Mehmet Gürcüoglu

yakışıklı ve çekici... alacağım tek röno megane 3 tür..

:nazar:

Yorum bağlantısı

Güzel araba.

Arka difüzör fiber mi plastik mi? Şunların 4 kapılısı için ve ithaller için olanını bi türlü bulamadım.

Fiber istiyosan ayarlayabilriz ? Ama oem diyosan zor dostum zor. :)

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Fiber istiyosan ayarlayabilriz ? Ama oem diyosan zor dostum zor. :)

Resim göreyim? Fibere çok para vermem. Şimdiki difüzörüm de fiber keza.

Yorum bağlantısı
Mehmet Demirci

Ben de öyle düşünmüştüm başta plakayı görünce ama profilde "Van"ı görünce "tamam" dedim :D :D :D

Bu arada bu yazdığım 1000. mesaj oldu, başka konuda verdiğim yanlış anons yüzünden özür dilerim :biggrin:

O zaman şimdi kutlayabiliriz .;)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Kerim Bilgehan Arbek

Herkese çok teşekkür ederim. Rabbim sizlere bin kat daha iyisini versin inşallah. Araç 2009 eylül trafiğe çıkışlı ama daha 15000 km de. Bu arada arç satılık değil içimden geldiği için koydum fotoğraflarını. :)

Ayrıca herkesin dikkatini çeken o kar fotoğrafları Vanda değil de Hatay merkezde cekilmistir işin garip tarafi. 20 yilda bir yagan kar o sene bizi bulmuştu. Sani abi difizor orjinal renault malidir yani plastik. :) Keza arac vanda degil manavgatta ama vana gelen tum guzel abilerime 2013 b7 kasa passat BM denetiriz :) veya 2.0 tdci ford s-max :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oğuzhan Demir

Herkese çok teşekkür ederim. Rabbim sizlere bin kat daha iyisini versin inşallah. Araç 2009 eylül trafiğe çıkışlı ama daha 15000 km de. Bu arada arç satılık değil içimden geldiği için koydum fotoğraflarını. :)

Ayrıca herkesin dikkatini çeken o kar fotoğrafları Vanda değil de Hatay merkezde cekilmistir işin garip tarafi. 20 yilda bir yagan kar o sene bizi bulmuştu. Sani abi difizor orjinal renault malidir yani plastik. :) Keza arac vanda degil manavgatta ama vana gelen tum guzel abilerime 2013 b7 kasa passat BM denetiriz :) veya 2.0 tdci ford s-max :p

İstemem onları :p dci yerine bir çayını içeriz :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Kerim Bilgehan Arbek

Başımın üstünde yerin var abicim... :) Serçeva :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Bu arabayı biliyorum. Sahibi ile görüşmeye çalıştım yaptığı işler ile alaklı. Cevap vermek istemiyor. Kaçak cevaplar veriyor falan. Ayrıca zaten yerli tamponlar için.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Aracınıza da Maşallah. Fotoğraçılıkta çok güzel.Ellerinize sağlık

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
  • 3 ay sonra...
Kerim Bilgehan Arbek
(düzenlendi)

Herkese çok teşekkür ederim. Rs tamponu ben de düşünüyorum ama ekonomik olarak biraz düzeltmem lazım kendimi. Dünyanın parasını istiyorlar bir tampona... :) (Artık okul için Ankara' dayım arabada Ankara'da

Birkaç kare ile devam:

usmdj.jpg

usmf2.jpg

tarihinde Bilgehan Arbek tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Herkese çok teşekkür ederim. Rs tamponu ben de düşünüyorum ama ekonomik olarak biraz düzeltmem lazım kendimi. Dünyanın parasını istiyorlar bir tampona... :) (Artık okul için Ankara' dayım arabada Ankara'da

Birkaç kare ile devam:

Kapı lastik basınç etiketinin bi foto'sunu göndersene :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Birkaç kare ile devam:

Maşallah güzel araç. :nazar: 

Hangi okul Bilgehan ? :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Kerim Bilgehan Arbek

Teşekkür ederim Mert kardeşim... :)  okul 100. yıl çukurambar, Çankaya Üniversitesi Hukuk Fakültesi, gelirsen beklerim her zaman... :)

Sani abi şimdi aşağı indim baktım sadece böyle bir şey var. İnşallah doğrudur buyur:

usnsl.jpg

(resmi düz çektim ama niyeyse site döndürüp yükledi :s )

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Teşekkür ederim Mert kardeşim... :)  okul 100. yıl çukurambar, Çankaya Üniversitesi Hukuk Fakültesi, gelirsen beklerim her zaman... :)

Yakınsın bizim okula Söğütözü'ndeyim bende, beklerim kardeşim. :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Kerim Bilgehan Arbek

inşallah bir fırsat bulursam sınavlardan filan görüşelim... :D :D :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...